Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,317 εγγεγραμμένα μέλη και 718,374 μηνύματα σε 22,605 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 426 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζημιαρόγατες εν δράσει!

ELENIP (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ELENIP
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,405 μηνύματα.

H ELENIP έγραψε στις 23:25, 23-09-09:

Δυστυχώς τα νέα απο την κουρτίνα δεν είναι καλά...
Δέχτηκε πολλαπλά βίαια χτυπήματα απο τον ασπρουλιάρη με τα τέσσερα πόδια και άφησε για πάντα το κουρτινόξυλο που τη φιλοξενούσε.
Υπέκυψε στα τράυματά της σήμερα στις 10π.μ ώρα Ελλάδος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,783 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 23:45, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από ELENIP

Δυστυχώς τα νέα απο την κουρτίνα δεν είναι καλά...
Δέχτηκε πολλαπλά βίαια χτυπήματα απο τον ασπρουλιάρη με τα τέσσερα πόδια και άφησε για πάντα το κουρτινόξυλο που τη φιλοξενούσε.
Υπέκυψε στα τράυματά της σήμερα στις 10π.μ ώρα Ελλάδος

Ωχ συμπεθέρα αυτό το Σβηστικό αποφάσισε να τα σβήσει(εξαφανίσει) όλα από προσώπου γης.
Δεν ξαναπερνιέται η κουρτίνα στα γαντζάκια?
Ελπίζω να μην θέλει αλλαγή το συρίτι(η κορδέλα πάνω που πιάνεται στα γαντζάκια των κρίκων)
Τελικά έχεις δίκιο
Στον φούρνο...με πατάτες!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ELENIP (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ELENIP
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 3,405 μηνύματα.

H ELENIP έγραψε στις 23:55, 23-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από niki
Ωχ συμπεθέρα αυτό το Σβηστικό αποφάσισε να τα σβήσει(εξαφανίσει) όλα από προσώπου γης.
Δεν ξαναπερνιέται η κουρτίνα στα γαντζάκια?
Ελπίζω να μην θέλει αλλαγή το συρίτι(η κορδέλα πάνω που πιάνεται στα γαντζάκια των κρίκων)
Τελικά έχεις δίκιο
Στον φούρνο...με πατάτες!!!
Βασικα την κουρτινα την ηθελα για να μην μπαίνει ηλιος και τον στραβωνει μεχρι να πάρουμε καινούρια. Αλλα αφου την κατέστρεψε...ας μεινει χωρίς κουρτιναΘα δω αν εχει σπάσει το συρίτι.Δεν εχω δει ακόμα.Περιμένω να την ξετριχιάσω πρώτα και να την πλύνω και αμα ειναι εντάξει, την ξαναβάζω...Αλλα και πάλι θα την κατεδαφίσειΜάλλον θα την φυλάξω κάπου...
Εντωμεταξυ μου έκανε εντυπωση γιατι πριν την κάνει ετσι οπως στις φωτογραφιες, την προηγούμενη μερα ειχα ανεβει στο κρεββάτι και την ειχα περασει πανω απο το κουρτινόξυλο.Ξερεις πως, δεν κρεμόταν καθόλου κουρτίνα.Ηταν ψηλά. Ακόμα απορώ πως ανεβηκε και την ξεκρέμασε

Συμφωνώ!!!:up::up:

Παράθεση

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΟΥΡΑΝΙΑ
H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 6,062 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 23:58, 23-09-09:

Λοιπόν να πω κι εγώ τον πόνο μου.
Η συμβίωση μου με γάτες γενικότερα είχε σαν απώλεια τα εξής.

Σπασμένη κεραία τηλεόρασης
Κουρτίνες διαλυμένες
Παπούτσια και μπότες δερμάτινες γρατσουνισμένες
Ριχτάρια γρατσουνισμένα
Αποξηραμένα λουλούδια επί μονίμου βάσεως στο πάτωμα
Το πόμολο συρταριέρας μασημένο
Σπασμένα διακοσμητικά
Μια σίτα προσφάτως από την Πουπίνα τρυπημένη. (Ήθελε η κυρία να κάνει την βόλτα της)
Α το προσκέφαλο στο ξενοδοχείο που δούλευα πέρισι γρατσουνισμένο δια νυχός Λίλου (εκεί δεν ήξερα πως να το καλύψω να μην το πάρουν χαμπάρι)

Παράθεση

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΟΥΡΑΝΙΑ
H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 6,062 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 00:01, 24-09-09:

Και συνεχίζω

Κουπαστές πόρτας νυχιασμένες
Πόρτες το ίδιο
καρέκλες γρατσουνισμένες
βαλίτσες διαλυμένες από νυχιές

Να μην πω για την σωματική μας ακεραιότητα που τα κυνηγάμε σε επικίνδυνα σημεία για να μην κινδυνεύσουν

Αλλά γίνονται και κάτι τρυφερά αγγελούδια

Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 6,002 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 05:45, 24-09-09:

πω πω! Τελικα ο ναρουτο ειναι οντως αγγελουδι και ησυχο γατακι μπροστα σ'αυτα που διαβαζω!!

Παράθεση

Sara

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sara
H Sara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (11 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 271 μηνύματα.

H Sara έγραψε στις 16:36, 24-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από sakura-chan
πω πω! Τελικα ο ναρουτο ειναι οντως αγγελουδι και ησυχο γατακι μπροστα σ'αυτα που διαβαζω!!
Χεχεχε!! Βλέπεις;;

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,773 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 14:00, 01-10-10:

Εμας η μικρη ακομα δεν κανει και πολλες σκανταλιες. Ομως ανεβαινει στην τραπεζαρια απο εκει στον παγκο της κουζινας και ετσι κρυβω τα παντα!!! Σαπουνια κατσαρολικα πιατα... Για τις κουρτινες δεν το συζυταω οι μισες ειναι μαζεμενες και οι αλλες σχετικα φτηνες οποτε δεν καιγομαι και ιδιαιτερα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mary-babis

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη mary-babis
H mary-babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 537 μηνύματα.

H mary-babis έγραψε στις 14:53, 01-10-10:

Σπασμενα ποτηρια
Διακοσμητικα μονιμως στο πατωμα
Ξεσκισμενος καναπες
Κουρτινες με θηλιες
"Δερματινες" καρεκλες με νυχιες
Τρυπημενη σητα
Σπασμενος βραστηρας (!!!!)
Και το καλυτερο του που το κανει συνεχεια: Η συσκευη που βρισκεται ψηλα, κοντα σε πορτα και βγαζει τον ηχο απο το κουδουνι;;;Ε αυτη μονιμως κατω!!!και την ριχνει πηδωντας απο την κρεμαστρα για τα μπουφαν!!!!

Το γλυκοοοοοο μουυυυυυυ!!!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,771 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 17:44, 02-10-10:

χα,χα,χα,χα,χα,χα!!!!!! αυτό που γουστάρω πιο πολύ είναι ότι είμαστε τρελλοί και διηγούμαστε τις ζημιές με μαζοχιστική υπερηφάνεια!!! χα χα χα χα χα!!!

Παράθεση

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,773 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 22:54, 02-10-10:

Ναι οντως Μαρινα ειμαστε πολυ υπερηφανες για τα ζημιαρικα γατουνια μας!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,457 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:58, 02-10-10:

Όσο πιο ζημιάρικα..τόσο πιο υπερήφανες.......

Παράθεση

kstinion

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kstinion
H kstinion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.

H kstinion έγραψε στις 18:55, 09-09-11:

εμενα δε κανει πολλες ζημιες αλλα οσες πραγματοποιησε τις εκανε με περισσια μαεστρια μπορω να πω...

το κυριως εργο τεχνης του ειναι το καλλυμα του καναπε.το εχει κανει καλοκαιρινο.το πειρα σαν διαμαρτυρια καθως αυτο ειναι σε χρωμα λεοπαρ.η ιδιοκτητρια παρτυ θα κανει.
επισης μια φορα εριξε καταλαθος το λαπτοπ του αγοριου μου κατω...το λαπτοπ δουλευει αλλα η οθονη μας αφησε χρονους.
γενικα του αρεσε να ξυνει τα νυχια του σε διαφορα μερη αλλα αυτο λυθηκε σε μεγαλο βαθμο με το ονυχοδρομειο.καμια φορα για να μου τη σπασει ξυνει τα νυχια του στο καναπε ενω ξερει οτι θα τον μαλωσω ,με κοιταει και μες στα ματια μαλιστα με ειρωνικο υφακι...

αυτα προς το παρων.τωρα που θα παμε σε καινουριο σπιτι να δουμε τι θα σκαρφιστει εκει..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Sailor Moon

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sailor Moon
H Sailor Moon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

H Sailor Moon έγραψε στις 19:29, 09-09-11:

Εμένα ο δικός μου γατούλης έχει καταστρέψει μία καρέκλα με το ξύσιμό του, έχει σπάσει ένα ποτήρι, έχει σκίσει εκατοντάδες σακούλες (μέχρι κ τη συσκευασία της ξηράς τροφής του, οπότε αναγκαστικά την έβαλα σε μπολ) κ έχει μανία να παίζει με το τηλέφωνο, το οποίο ρίχνει συνέχεια κάτω . Αυτά απ' ότι θυμάμαι...Σε γενικές γραμμές δεν είναι πάντως τόσο ζημιάρης γάτος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kalliastar (Κάλλια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Kalliastar
H Κάλλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Τρίπολη (Αρκαδία). Έχει γράψει 2,106 μηνύματα.

H Kalliastar Ride Free :) έγραψε στις 20:40, 12-09-11:

Δεν θα αναφέρω καναπέδες που έχουν πιά αποκτήσει κρόσια
Δεν θα αναφέρω που ο Πάρης κατουρησε δύο φορές μέσα στο κουτί με τα καλλυντικά μου

Θα αναφέρω όμως ότι τα σκασμένα μου έχουν καταστρέψει όλα τα κύπελλα, όλες τις πλακέτες και ότι έχω από βραβεύσεις για τα οποιία έχω χύσει άπειρα κιλά ιδρώτα και δακρύων, ενίοτε και αίμα...

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,771 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 20:42, 12-09-11:

...και όπως βλέπεις οι κόποι και οι θυσίες σου τους είναι παντελώς αδιάφοροι!!

Παράθεση

ρενακι 13 (ρένα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ρενακι 13
H ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τον πατσινο,την πατατινα,την τιτινα,τον καροτουλη,τον συλβεστρο,τον σαν,τη ματζικα... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,725 μηνύματα.

H ρενακι 13 έγραψε στις 20:50, 12-09-11:

ωραιο θεματακι!!!ειλικρινα δε θυμαμαι,ασε που εχω ξεχασει τι εχουν καταστρεψει τα παιδια η τα γατια,τα μπερδευω.
θα γραψω κατι που μου λεγε η μανα μου,μια μερα,καπιοι θα χουν φυγει,ανθρωποι και ζωα,και τα μονα που θα μας θυμιζουν το περασμα τους θα ναι καποιες ζημιες που αφησαν,ενα ληψο πιατο,ενα παλιο ποτηρι,μια ασχετη μπαλα χριστουγεννων,ενα μουτζουρωμενο βιβλιο απο παιδικα χερακια,κι ενα μαξιλαρακι απο νυχακια γατας.
ευχομαι να ναι πολλα χρονια κοντα μου κι ας κανουν οτι θελουν,ολα μπορω να τ αντικαταστησω,εκτος απ τα θνητα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anthoulaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη anthoulaki
H anthoulaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6! ..και ποσες ακομα που'χουν περασει εστω και για λιγο απ'τη ζωη μου... έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H anthoulaki μιαου και γουφ! έγραψε στις 05:58, 11-11-11:

τελευταια εχει παθει παλιπαιδισμο... πριν λιγο σε μια εκρηξη πεινας που την επιασε πηγε και εριξε τη σακουλα με τη τροφη, μαζι και το νερο που ηταν διπλα... εχει κανει κι αλλα κατα καιρους, αλλα αυτο ηταν το τελευταιο και το πιο αστειο :Ρ

Παράθεση

YNL (Γιάννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη YNL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,071 μηνύματα.

O YNL της Χιονάτης του Κερατσινίου . έγραψε στις 09:42, 11-11-11:

Η Χιονάτη κλείνει 1 χρόνο συγκατοίκησης μαζί μου σε λίγες μέρες. Η μόνη ζημιά που μου έκανε εκτός από κάτι ποτήρια και σάσκες (φταίξιμο δικό μου που τις άφηνα σε κοινή θέα) είναι πως το δέρμα και των 4 καθισμάτων της κουζίνας έχουν καταστραφεί από τα νυχάκια της.

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 11:39, 11-11-11:

Η μόνη ζημιά που μου έκανε εκτός από κάτι ποτήρια και σάσκες (φταίξιμο δικό μου που τις άφηνα σε κοινή θέα) είναι πως το δέρμα και των 4 καθισμάτων της κουζίνας έχουν καταστραφεί από τα νυχάκια της.
Νιώθω απίστευτα τυχερός που οι δερμάτινοι καναπέδες την έχουν βγάλει καθαρή χωρίς ούτε μια γρατζουνιά από την Άρτεμη!
Η καρέκλα του υπολογιστή μου βέβαια δεν είχε την ίδια καλή τύχη...

Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasiphae
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 328 μηνύματα.

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 10:31, 09-06-12:

Εδώ μπορούμε να γράφουμε για τις ζημιές που έχουν κάνει τα καμάρια μας κατά καιρούς και μας έχουν εξοργίσει!
Όλοι μας έχουμε λίγο πολύ κλάψει πάνω από ένα σπασμένο βάζο, ένα σκισμένο ριχτάρι, ίσως και μια σπασμένη τηλεόραση. Ας μοιραστούμε λοιπόν τις εμπειρίες μας αυτές, για να τις αντιμετωπίζουμε με χιούμορ. Μιας και γνωρίζουμε πως οι γάτες είναι ζημιάρες και είναι αναπόφευκτο να αντιμετωπίσουμε καταστάσεις σαν και αυτές.
Αυτό όμως δε σημαίνει πως τις αγαπάμε λιγότερο Αντιθέτως έτσι θα δούμε πως τα άψυχα πράγματα δεν έχουν καμία αξία μπροστά στο τρομαγμένο βλέμμα της αγαπημένης μας γατούλας που μόλις έσπασε ένα ποτήρι, ή στο δειλό και παραπονιάρικο "νιάου" που μας απαντάει όταν εμείς θυμωμένοι τη ρωτάμε "τι έκανες;;;"

Ιδέα για αυτό το θέμα μου έδωσε η Ευτυχία (Gianduia7)

Υ.Γ. Οι αποδεικτικές φωτογραφίες είναι ευπρόσδεκτες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Gianduia7
H Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 1,997 μηνύματα.

H Gianduia7 έγραψε στις 10:55, 09-06-12:

Ξεκινάμε λοιπόν!!!Κάποιοι-ες τις έχετε ξαναδεί κάποιοι-ες θα τις δείτε για πρωτη φορά!

o Εlvis καταστρέφει το αγαπημένο μου χειροποιητο φωτιστικό!!

Ο Elvis με τη βοήθεια του Freddie άνοιξαν τρύπες κάτω από τον καναπέ και το έκαναν φωλιά!Φυσικά αγοράσαμε καινούργιο καναπέ χαμηλό με μηδεν περιθώρια να μπουν πάλι από κάτω!

Ο Freddie η' ο Elvis η' μαζί ξεκίνησαν το τρυπημα της κουρτίνας του μπάνιου!

Τελευταία καταστροφή το καινουργιο μου ριχτάρι!Ο δράκουλας Elvis ξαναχτύπησε!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 328 μηνύματα.

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 11:00, 09-06-12:

Η φωλιά κάτω από τον καναπέ, με πέθανε!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 11:27, 09-06-12:

Από φωτογραφικό υλικό δεν έχω πολλά πράγματα. Αλλά πρόχειρα βρήκα τον καναπέ, που φτιάχνουν τα νύχια τους. Φυσικά κι έχω πάντα από πάνω ριχτάρι, αλλά αυτό δεν τα πτοεί!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  P6090538.JPG
Εμφανίσεις:  80
Μέγεθος:  77,6 KB  
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Ευτυχία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 1,997 μηνύματα.

H Gianduia7 έγραψε στις 11:40, 09-06-12:

πωπω ζημιά!!

Θα σου πρότεινα αυτό

!!http://www.amazon.co.uk/Wall-Saver-C...9234722&sr=1-7

Η' φτιαχτω μόνη σου είναι πολύ απλό!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 12:00, 09-06-12:

Καλή ιδέα! Μου έχει μείνει και σισάλ από τότε που έφτιαξα το γατόδεντρο!

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 12:22, 09-06-12:

ο Μαυρούλης δεν έχει σπάσει τίποτα, αλλά πιο πολύ εμάς γρατζουνά. α και τα ποντικοπαιχνίδια του είναι χωρίς μύτες, αυτιά κλπ. μία φορά μόνο έριξε μια στοίβα με βιβλία

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 12:27, 09-06-12:

Εσείς δεν έχετε γατιά.. Λεμονοκαρχαρίες έχετε

Παράθεση

flora.m123 (Φλώρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη flora.m123
H Φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 633 μηνύματα.

H flora.m123 έγραψε στις 12:29, 09-06-12:

Ευτυχία
ο χριστός και η παναγιά!
Δεν έχω πρόχειρα ντοκουμέντα, πάντως το τελευταίο μας κατόρθωμα είναι το περίφημο φωτιστικό, το οποίο έριξαν επιδέξια από το κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι μου και αυτό έσπασε φυσικά, παρέα με το λαμπάκι του. Bye αγαπημένo μου φωτιστικό, i'll miss you!

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 12:31, 09-06-12:

χαχαχααχαχα!!Γιατί ο Disney δεν έχει κάνει ζημιές που να χρησιμοποιησε νυχια η' δόντια???

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 12:32, 09-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από flora.m123
Ευτυχία
ο χριστός και η παναγιά!
Δεν έχω πρόχειρα ντοκουμέντα, πάντως το τελευταίο μας κατόρθωμα είναι το περίφημο φωτιστικό, το οποίο έριξαν επιδέξια από το κομοδίνο δίπλα στο κρεβάτι μου και αυτό έσπασε φυσικά, παρέα με το λαμπάκι του. Bye αγαπημένo μου φωτιστικό, i'll miss you!

Και ακόμα θεωρώ ότι τα γατιά μου δεν κάνουν ζημιές!!Δεν μπορω να καταλάβω γιατί έχω ακόμα αυτή την άποψη!!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 12:33, 09-06-12:

Τέτοιου είδους ζημιές όχι.. γιατί μου κανε χειρότερες. Ψέκασε και να ψεκάσεις στο ίδιο σημείο, μου "έφαγε" τοίχο το γαϊδούρι. Γι' αυτό εκείνον δεν τον λέω καρχαρία αλλά φαμόζο.
Δυστυχώς δεν έχω φωτογραφικό ντοκουμέντο

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 12:38, 09-06-12:

ΦΑΜΟΖΟ??XIXIXIXXIXI!!εδώ να μου πεις σου έχει καταστρέψει ολοκαίνουργιο σαλόνι αν θυμάμαι καλά!!

Παιδιά ασχετο αλλά δεν μπορω να μην το σχολιασω,ο Elvis κοιμάται δίπλα μου πάλι και είναι η τρίτη φορά που παρατηρω ότι όσο γράφω ακολουθουν τα ποδαρακια του τον ρυθμο που ακουγεται από το πληκτρολογιο,τρεμοπαιζει πάνω κάτω μονο οταν γράφω!!

Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 12:39, 09-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jejebel
Εσείς δεν έχετε γατιά.. Λεμονοκαρχαρίες έχετε
ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Το χειρότερο πάντως που μου έχουν κάνει είναι που μια νύχτα γύρω στις 3 τα ξημερώματα μου έριξαν το γυάλινο βάζο με τα μπαμπού μου. Εκτός που παραλίγο να πάθω καρδιακό γιατί κοιμόμουν, εκτός από τη φασαρία που ξεσήκωσε όλη τη γειτονιά, εκτός από τα γυαλιά που γέμισαν το σαλόνι, μέσα στο βάζο δεν είχα νερό αλλά κάτι μπαλάκια που μόλις τους ρίξεις νερό δεκαπλασιάζονται και συγκρατούν τη υγρασία. Φανταστείτε λοιπόν εκατοντάδες από αυτά τα μπαλάκια να γλιστράνε και να τρέχουν σε όλο το σπίτι ενώ προσπαθώ να τα μαζέψω
Κι όλα αυτά 3 τα ξημερώματα, επαναλαμβάνω!

Φυσικά με τα νεύρα που είχα δε σκέφτηκα να πιάσω τη φωτογραφική!

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 12:50, 09-06-12:

Πωπω μαλακία!!

Οπως προχτες εμας ο Elvis που 2 τη νύχτα έριξε κάτω το συντριβάνι τους και όλα έγιναν μούσκεμα και αυτός μαζί και καθομουν μεστη νυχτα και σφουγγάριζα και έβριζα!!

Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 12:52, 09-06-12:

Ωχχχ! Σε νιώθω!

Το αστείο φυσικά είναι ότι αν με ρωτήσει κανείς αν κάνουν ζημιές στο σπίτι εγώ κοιτάω αλλού αδιάφορα και λέω "Μπααά..."!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 10:52, 10-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Pasiphae
Ωχχχ! Σε νιώθω!

Το αστείο φυσικά είναι ότι αν με ρωτήσει κανείς αν κάνουν ζημιές στο σπίτι εγώ κοιτάω αλλού αδιάφορα και λέω "Μπααά..."!
Απλά ΘΕΑ

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 12:39, 11-06-12:

Εχουμε καινούργια ζημιά..ο Elvis έκοψε,δεν έφαγε το βρήκα το κομμάτι, το χαλάκι του μπάνιου

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:55, 11-06-12:

Μια φορά κι έναν καιρό, είχα κάτι μπιγκουντί...

Μέχρι που τα ανακάλυψε η Μπριάμ...

Κι ιδού τι βρήκα χθες βράδυ.

(ναι, προτιμάει να τα πάει βόλτα σαν τον Τσώρτσιλ με το πούρο στο στόμα, και μετά να τα εξολοθρεύει στο κρεβάτι μου πάνω)

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 13:59, 11-06-12:

ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑ

Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 14:02, 11-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Μια φορά κι έναν καιρό, είχα κάτι μπιγκουντί...

Μέχρι που τα ανακάλυψε η Μπριάμ...

Με αυτό το αθώο βλέμμα δε σου δίνει και περιθώριο να της το πάρεις από το στόμα

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:06, 11-06-12:

Αθώο;;;; Δες εδώ διεσταλμένη κόρη!!! Αυτό ήταν το πρώτο θύμα της. Έξι έχει το πακέτο, μετά θα κυκλοφορώ ξεμαλλιασμένη.

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pennylane
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,939 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε στις 14:08, 11-06-12:

Εγώ από ζημιές δεν έχω και πολλά ντοκουμέντα, αλλά έχουμε ποικιλία!
Πιάτα, ποτήρια, κούπες, ένα άρωμα, κάτι σημειώσεις, ένα εξώφυλλο βιβλίου, το ριχτάρι του καναπέ, οι κουρτίνες μου, οι κουρτίνες της μαμάς μου κλπ

Από ντοκουμέντα μπορώ να σας δείξω μόνο αυτά:
Εδώ το γλυκό μου το παιδί, στο σπίτι των γονιών μου, στις κουρτίνες της μαμάς μου, λίγο πριν κάνει τον ταρζάν!

Όνομα:  P110412_17.05_[01].jpg
Εμφανίσεις:  64
Μέγεθος:  717,9 KB
Αυτό το αριστούργημα, το έφτιαξε ο Ντάμπο και το σκυλάκι που έχουμε στο σπίτι, ένα ωραίο πρωί, από τα ραπτικά της γιαγιάς μου.

Όνομα:  P120412_10.20.jpg
Εμφανίσεις:  262
Μέγεθος:  797,4 KB
Και αυτή είναι μια από τις ξυλομπογιές μου, δια στόματος Δάφνης!

Όνομα:  P270512_13.21.jpg
Εμφανίσεις:  59
Μέγεθος:  659,9 KB

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:09, 11-06-12:

Αγάααααααααπη μουουου!!! Έχει κάτι με το ροζ όμως, είδες;

Παράθεση

Pennylane (Σταυρούλα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pennylane
H Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,939 μηνύματα.

H Pennylane έγραψε στις 14:19, 11-06-12:

Αγάααααααααπη μουουου!!! Έχει κάτι με το ροζ όμως, είδες;
Ναι, είναι αντράκι και δεν θέλει ροζ!

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 08:26, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Pasiphae
Από φωτογραφικό υλικό δεν έχω πολλά πράγματα. Αλλά πρόχειρα βρήκα τον καναπέ, που φτιάχνουν τα νύχια τους. Φυσικά κι έχω πάντα από πάνω ριχτάρι, αλλά αυτό δεν τα πτοεί!

Το βρήκα και εδώ Ελλάδα και δεν είναι ακριβό!!

http://www.pet4u.gr/Product/3346/scr...ers_23_x_49_cm

Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 08:39, 12-06-12:

Ευχαριστώ Ευτυχία!

Παράθεση

Gianduia7 (Ευτυχία)

Διακεκριμένο μέλος

H Gianduia7 έγραψε στις 08:45, 12-06-12:

χαρά μου!!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 10:52, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Pennylane
Από ντοκουμέντα μπορώ να σας δείξω μόνο αυτά:
Εδώ το γλυκό μου το παιδί, στο σπίτι των γονιών μου, στις κουρτίνες της μαμάς μου, λίγο πριν κάνει τον ταρζάν!

Και αυτή είναι μια από τις ξυλομπογιές μου, δια στόματος Δάφνης!

Διάβαζες λέγαμε τις προάλλες; Παρέα με τα γατιά..;

Όσο για τις κουρτινες φαντάζομαι πως η μητέρα σου πρέπει να έμεινε εκστασιασμένη με τα καμώματα του εγγονού της

Αθώο;;;; Δες εδώ διεσταλμένη κόρη!!! Αυτό ήταν το πρώτο θύμα της. Έξι έχει το πακέτο, μετά θα κυκλοφορώ ξεμαλλιασμένη.

Συγνώμη αλλά ούτε εγώ μπορώ να διακρίνω αθωότητα σ' αυτή την πόζα/βλέμμα..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Selina Kyle : 12-06-12 στις 10:55. Αιτία: merge
Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 11:00, 12-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jejebel
Συγνώμη αλλά ούτε εγώ μπορώ να διακρίνω αθωότητα σ' αυτή την πόζα/βλέμμα..
Τι αθωότητα ρε παιδιά.. πιο πονηρόγατα από την Μπριαμίτσα, δεν υπάρχει σε όλο το φόρουμ!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους