Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,490 εγγεγραμμένα μέλη και 718,475 μηνύματα σε 22,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 416 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Επείγον! Φιλοξενία για τον γατούλη μου

jiyongie (Christine)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη jiyongie
H Christine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H jiyongie έγραψε στις 03:06, 24-12-16:

Καλησπέρα στη γατοπαρέα

Θα χρειαστεί να λείψω 26 Δεκεμβρίου με 4 Ιανουαρίου, καθώς είμαι φοιτήτρια και οι γονείς μου με θέλουν σπίτι για τις γιορτές. Θα τον έπαιρνα μαζί μου τον μικρό αλλά είναι πολλές οι ώρες με το λεωφορείο και δεν θέλω να τον υποβάλλω σε αυτή την ταλαιπωρία. Ξέρω πως είναι δύσκολο να βρω άτομο τόσο αργά, δυστυχώς, απλά η κοπέλα που είχα συνεννοηθεί να μου τον κρατήσει μου το ακύρωσε μόλις.

Σπουδάζω Ναύπακτο, οπότε κάποιο άτομο από Ναύπακτο ή Πάτρα θα βόλευε ιδιαιτέρως, αλλά με εξυπηρετεί και η Αθήνα, καθώς θα περάσω από εκεί για δυο μέρες πριν ανέβω στους δικούς μου.

Έξοδα για τροφή και άμμο τα καλύπτω εγώ εννοείται, κι αν απαιτείται και κάποια αμοιβή για τη φιλοξενία πιστεύω μπορούμε να καταλήξουμε σε κάποια λογική τιμή, έχοντας υπ' όψην το ότι είμαι μη εργαζόμενη φοιτήτρια.

Τηλέφωνο: 6940210834

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους