Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,238 εγγεγραμμένα μέλη και 718,329 μηνύματα σε 22,590 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 302 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Φράχτες για γατάκια

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Όλγα Veggie
H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (18 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

H Όλγα Veggie έγραψε στις 15:47, 09-06-06:

Ψάχνοντας λύση στο Internet για το προβλημα μου, το πως θα περιορίσω τη Mπιάνκα μου, βρήκα αυτά και πάρα πολλά άλλα. Eίπα λοιπόν, μήπως και κάποιος άλλος έχει τις ίδιες ανησυχίες με μένα. Oπότε, μοιράζομαι κάποια απο «ευρήματα» μου μαζί σας. Oτι βλέπετε εδώ μπορειτε να τα παραγείλετε απο το Internet ή να φτιάξετε κάτι τέτοιο μόνοι σας -οι πιο μάστορες. Oσο και αν φαίνεται απίθανο υπάρχει και βιντεο αποτελεσματικότητας!!! Kι όμως η γάτα δεν βγαίνει έξω απο τον φράχτη. 3 εταιρίες βρήκα και κάτι απίστευτα ράφια που θα βάλω μερικές φωτο πιο κάτω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  fr 1.jpg
Εμφανίσεις:  1091
Μέγεθος:  56,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  fra 2.jpg
Εμφανίσεις:  341
Μέγεθος:  38,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  chain_mntns.JPG
Εμφανίσεις:  281
Μέγεθος:  62,3 KB  

Συνημένες Εικόνες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (18 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

H Όλγα Veggie έγραψε στις 15:56, 09-06-06:

Kαι μερικά ακόμη. :up:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  installationheight.jpg
Εμφανίσεις:  246
Μέγεθος:  123,3 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  arched_top.jpg
Εμφανίσεις:  424
Μέγεθος:  73,5 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  illustration2.jpg
Εμφανίσεις:  276
Μέγεθος:  145,5 KB  

Συνημένες Εικόνες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie έγραψε στις 16:07, 09-06-06:

Nα λοιπόν και τα AΠIΣTEYTA ράφια που υποσχέθηκα O καλύτερος τρόπος για να μείνουν τα παιδιά σας στο ράφι! Aν έχετε γατοδωμάτιο και χιούμορ ή σπίτι για χάλασμα, παραγείλτε τα απο το Iντερνετ Eίναι αφασία πάντως!!!!

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Cathy1.JPG
Εμφανίσεις:  299
Μέγεθος:  22,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Corinne%20&%20Ron%202.jpg
Εμφανίσεις:  214
Μέγεθος:  42,1 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Cristiano%20ripiani2.jpg
Εμφανίσεις:  192
Μέγεθος:  19,7 KB  

Όνομα:  GaryChappell%203.jpg
Εμφανίσεις:  232
Μέγεθος:  39,2 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_0019e.jpg
Εμφανίσεις:  226
Μέγεθος:  49,0 KB  
Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie έγραψε στις 16:11, 09-06-06:

A, και λέγονται KATWALK! Kαλέ και μόνοι σας μπορείτε με mdf και μοκετίτσα, μια χαρά!
E, Φροσωμαστόρισα;

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  KathleenCleo.JPG
Εμφανίσεις:  175
Μέγεθος:  59,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  LaurelBingo.jpg
Εμφανίσεις:  182
Μέγεθος:  48,4 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Nani.jpg
Εμφανίσεις:  176
Μέγεθος:  27,5 KB  

Όνομα:  Paul%20&%20Sharon%2002.JPG
Εμφανίσεις:  408
Μέγεθος:  26,8 KB  
Παράθεση

yiannis2002s (Yiannis Stab)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη yiannis2002s
Ο Yiannis Stab αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.

O yiannis2002s έγραψε στις 18:18, 10-06-06:

Αρχική Δημοσίευση από Όλγα Γιαννακοπούλου
Kι όμως η γάτα δεν βγαίνει έξω απο τον φράχτη. 3 εταιρίες βρήκα και κάτι απίστευτα ράφια που θα βάλω μερικές φωτο πιο κάτω
Αν θελεις βαλε και τα link απο τα sites για να τα βρουμε...... Οι φρακτες ειναι πολυ καλη περιπτωση ειδικα σε μπαλκονια.....

Παράθεση

maxi2

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maxi2
H maxi2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3+20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λέρος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 594 μηνύματα.

H maxi2 έγραψε στις 19:11, 10-06-06:

Δεν νομίζω ότι είναι δύσκολο να φτιαχτούν ακόμα και για μπαλκόνια.
Λίγα δοκάρια και αρκετά μέτρα πλέγμα και είναι έτοιμα....
ακόμα και για παράθυρα υπάρχουν λύσεις...

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Αντίγραφο από DSC01032.JPG
Εμφανίσεις:  210
Μέγεθος:  41,4 KB  
Παράθεση

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 08:41, 13-06-06:

Βάλε μας και τα sites!!!

Παράθεση

eleni

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη eleni
H eleni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 146 μηνύματα.

H eleni έγραψε στις 12:21, 13-06-06:

Πολυ καλα αλλα οπως ειπε και η maxi2 πραγματι δεν ειναι δυσκολο να φτιαχτουν απο εμας τους ιδιους.Εγω 11 χρονια τα εχω καταφερει οσο για ραφια και δεν θελω γελια εχω καθησει ωρες ακινητη να κανω το ραφι στον γατουλη

Παράθεση

effie

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη effie
. Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O effie έγραψε στις 16:49, 13-06-06:

ιχιχιχιιιιι!!!
Απαιχτα τα ράφια - μπορείς να τα δεις και ως αφαιρετικο minimal decor !!

(πράγματι, πάντως, πρόκειται για πολύ απλές κατασκευές - μέχρι κι εγώ ΄τα έχω καταφέρει!! Δε νομίζω πως αξίζει να τα σκάσει κανείς στον ξύπνιο net-έμπορα...)

Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie έγραψε στις 17:20, 13-06-06:

Tα sites είναι: www.just4cats.com
www.catfence.com
www.catfencein.com

Kαι καλή επιτυχία σε όποιον αποφαφίσει να φτιάξει μόνος του, κυρίως, κάτι τέτοιο :up:

Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΓΙΟΥΛΗ
H ΓΙΟΥΛΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Βιρμανίας, Κεραμιδόγατες, Περσικές, Σιαμ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 23,857 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ έγραψε στις 13:14, 13-03-08:

Μία λύση για το μπαλκόνι που βρήκα πολύ βολική και εφάρμοσα είναι η παρακάτω. (έβαλα κα φωτο.)
Έβαλα πορτάκι για γάτες στη μπαλκονόπορτα, έβαλα και δύχτι στα κάγκελα (το γνωστό για τα παιδιά) και διάφανη πλάστική τέντα σε σε όλες τις πλευρές του μπαλκονιού για να βλέπουν έξω χωρίς να κινδυνεύουν να πηδήξουν!
Έχουν κατενθουσιαστεί, όλη μέρα τη βγάζουν στα γατόδεντρα (ειδικά τώρα που ο καιρός φτιάχνει) και η τουαλέτα μετακόμισε στο μπαλκόνι!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Raisa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Raisa
H Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,207 μηνύματα.

H Raisa έγραψε στις 13:24, 13-03-08:

Ααααχχχχ, αυτό το πορτάκι θέλω και γω να βάλω και δεν ήμουν σίγουρη αν μπαίνει και σε τζάμι....ποιός σου το έβαλε και που το βρήκες Γιούλη;;;;;;:up::up::up:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 13:26, 13-03-08:

Παλιότερο θέμα για τα πορτάκια για γάτες, εδώ.

Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ

Επιφανές Μέλος

H ΓΙΟΥΛΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Βιρμανίας, Κεραμιδόγατες, Περσικές, Σιαμ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 23,857 μηνύματα.

H ΓΙΟΥΛΗ έγραψε στις 13:37, 13-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Raisa
Ααααχχχχ, αυτό το πορτάκι θέλω και γω να βάλω και δεν ήμουν σίγουρη αν μπαίνει και σε τζάμι....ποιός σου το έβαλε και που το βρήκες Γιούλη;;;;;;:up::up::up:
Πήγαινε σε ένα pet shop, ζήτα το πορτάκι της ferplast και ρώτα αν μπαίνει σε τζάμι. Νομίζω πως μπαίνει.
Πρέπει να στο βάλει τζαμάς ή αλουμινάς. Εμένα μου έκανε τη χάρη και μου το έβαλε ο κύριος που έβαλε τις τέντες...
Μήπως υπάρχει η δυνατότητα να το βάλεις σε τοίχο?

Παράθεση

Raisa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Raisa
H Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,207 μηνύματα.

H Raisa έγραψε στις 13:39, 13-03-08:

Ευχαριστώ πολύυυυυυυ:kiss::kiss::kiss::kiss:

Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ

Επιφανές Μέλος

H ΓΙΟΥΛΗ έγραψε στις 13:46, 13-03-08:

Παρακαλώ!
Θέλει λίγο ψάξιμο και είναι μια διαδικασία, αλλά πραγματικά αξίζει το κόπο, τόσο για τα γατόνια μας, αλλά όσο και για εμάς και το σπίτι μας!!! :up:

Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ

Επιφανές Μέλος

H ΓΙΟΥΛΗ έγραψε στις 14:06, 13-03-08:

Ξέρει κάποιος να μου πει που θα βρω στο forum το θέμα για τις γατοκατασκευές??

Παράθεση

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,837 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 14:14, 13-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από ΓΙΟΥΛΗ
Ξέρει κάποιος να μου πει που θα βρω στο forum το θέμα για τις γατοκατασκευές??
Δές εδώ :up::up::up:

Παράθεση

ΓΙΟΥΛΗ

Επιφανές Μέλος

H ΓΙΟΥΛΗ έγραψε στις 14:46, 13-03-08:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους