Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,943 εγγεγραμμένα μέλη και 717,817 μηνύματα σε 22,430 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 336 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Οι γάτες του Φλοίσβου επεκτείνονται... :-)

eirinaki84

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη eirinaki84
H eirinaki84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 552 μηνύματα.

H eirinaki84 λογοκρισια 2012 έγραψε στις 19:35, 29-02-12:

χαχαχαχαχα!!!!! μην κλαις μαρινακι μόνο χαρά εδω μεσα!!!! χαχαχα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eirinaki84

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη eirinaki84
H eirinaki84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 552 μηνύματα.

H eirinaki84 λογοκρισια 2012 έγραψε στις 23:01, 10-03-12:

προχτες είχα βγει για καφέ στα εξάρχεια με μια παρέα όπου οι περισσότεροι για να μην πω όλοι ήταν ερωτευμένοι με το είδος Γατα!!!!

και όλοι μα όλοι αναφέρθηκαν στο έργο σας και στην βοήθεια που προσφέρετε!!!

μου έκανε εντύπωση πραγματικά!!!

και χάρηκα διότι όντως το έργο που παράγετε είναι αναγνωρισμένο από πολύ κόσμο!!!
και λέγοντας πράγματα για όσα έχετε κάνει πραγματικά συγκινήθηκα και ο θαυμασμός μου είναι πια κατάκτηση σας!!!χαχαχαχα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

RENOS!!!

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη RENOS!!!
Ο RENOS!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O RENOS!!! έγραψε στις 00:32, 12-03-12:

Όπως έχω ξαναγράψει νομίζω σε προηγούμενο θέμα μου,
είχα πάρα πολλές γάτες στη ζωή μου , ίσως περισσότερες από 15.
και ξέρω πολλά για αυτές. έτσι έμαθα και το πόσο πολλά μπορεί να έχετε προσφέρει σαν οργάνωση.
το έργο που κάνετε είναι πραγματικά αξιοθαύμαστο. Είστε φιλόζωοι με δράση και ευαισθησίες και
νομίζω είναι κάτι που δύσκολα το βρίσκεις στην πράξη! πραγματικά ένα τεράστιο μπράβο και εύχομαι
να συνεχίσετε έτσι για πολύ μα πάααρα πού καιρό!
Συγχαρητήρια!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

konstans

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη konstans
H konstans αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (Αρκετές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 5,626 μηνύματα.

H konstans έγραψε στις 09:21, 12-03-12:

Παιδιά ευχαριστούμε πραγματικά πολύ για τα καλά σας λόγια!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sourikata80 (Ιφιγένεια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sourikata80
H Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H sourikata80 έγραψε στις 21:00, 24-03-12:

ΑΑ!! Οι γάτες του Φλοίσβου!
μπραβο και εύχομαι να συνεχίσετε έτσι!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους