Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 83,428 εγγεγραμμένα μέλη και 718,847 μηνύματα σε 22,712 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 346 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Οικονομική τροφή για στειρωμένες γάτες

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 16:01, 09-01-17:

Μπράβο που έχεις αυτή την ευαισθησία!Όπως σου είπε και η Βάσω πρέπει να ψάξεις λίγο και να μη βιαστείς.Για αρχή μπορείς να του δίνεις και λίγο από το φαγάκι σου ,κοτόπουλο,ψαράκι,κρεατάκι και εν συνεχεία κάπου θα κατασταλάξεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zoe TsbDc

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Zoe TsbDc
H Zoe TsbDc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Zoe TsbDc έγραψε στις 20:19, 09-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από Claire Rentfield
Καλησπέρα φίλη Ζωή και καλώς μας βρήκες στο MyCat.
Υπάρχουν αρκετά καλές τροφές και από τις χύμα, στα pet shop. Βέβαια για να σου προτείνουμε κάποια καλή τροφούλα, καλό θα ήταν να ξέραμε και την ηλικία του γατούλη σου. Αν είναι κάτω του ενός έτους, καλό είναι να πάρετε κάποια τροφή για στειρωμένα που είναι κάτω του ενός έτους, αν είναι μεγαλύτερος, υπάρχουν άλλες που σας καλύπτουν.
Η αλήθεια είναι πως υπάρχουν τροφές που καλύπτουν όλες τις ανάγκες ενός γατιού, θα ήταν καλό να έκανες μια μακρυά συζήτηση με τον ιδιοκτήτη του pet shop που ψωνίζετε, αφού περιηγηθείς στα θεματάκια μας που έχουν σχέση με την διατροφή και μάθεις ότι χρειάζεται για τα συστατικά τους.
΄Οπως και να έχει, μην διστάσεις να μας ρωτάς για να μαθαίνεις, πραγματικά σε συγχαίρω που αν και μικρή στην ηλικία, έχεις την ωριμότητα να καταλάβεις πόσο σημαντικό ρόλο παίζει η διατροφή σε ένα ζωάκι που γίνεται μέλος της οικογένειάς μας.
Ο γατουλης μου ειναι 4ετων!Ευχαριστω γξα την συμβουλη!

Αρχική Δημοσίευση από Ρούλης και Μπία
Μπράβο που έχεις αυτή την ευαισθησία!Όπως σου είπε και η Βάσω πρέπει να ψάξεις λίγο και να μη βιαστείς.Για αρχή μπορείς να του δίνεις και λίγο από το φαγάκι σου ,κοτόπουλο,ψαράκι,κρεατάκι και εν συνεχεία κάπου θα κατασταλάξεις.
Ευχαριστω πολυυυ!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Claire Rentfield : 09-01-17 στις 20:34. Αιτία: Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γαταλί

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γαταλί
H Γαταλί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (που φροντίζω; ή που εχω; :P έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Γαταλί έγραψε στις 15:33, 04-07-17:

Παιδια, καλησπερα!

Αγοραζω μηνες αυτην εδω την τροφη

https://www.google.gr/search?q=josi+...GxFsKMyp390kM:

η συσκευασια αναγραφει premium
την εχει καποιος; γνωμες;

να σημειωσω πως δεν εμπεριεχει χρωματα και τα γατια μου τη λατρευουν!
την αγοραζω απο τον κτηνιατρο μου, για 3 ευρω το κιλο! ο ιδιος μου την προτεινε και ειναι για τα στειρωμενα

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leoplusma

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη leoplusma
H leoplusma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (20+ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H leoplusma έγραψε στις 15:52, 04-07-17:

καλησπέρα Γαταλί

δεν την έχω αγοράσει ποτέ την συγκεκριμένη αλλά αν εμπιστεύεσαι τον κτηνίατρο, τότε είναι οκ.
για τα δικά μου τα στειρωμένα αγοράζω ΧΥΜΑ brekkies για στειρωμένες, είναι η μόνη από τις κροκέτες για στειρωμένες που τους αρέσει τόσο
και η τιμή είναι εκεί περίπου στα 3 ευρώ.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους