Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,584 εγγεγραμμένα μέλη και 712,295 μηνύματα σε 21,929 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 238 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

N&D πλήρης τροφή για ενήλικες γάτες μέσα και έξω απο το σπίτι

Elizatil (Ελιζα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Elizatil
H Ελιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Elizatil έγραψε στις 11:25, 28-04-18:

Η συσκευασία της συγκεκριμένης γατοτροφης είναι εξαιρετικά καλαίσθητη . Το άνοιγμα είναι ελαφρώς δύσκολο. Η μυρωδιά ήταν απαλή και σε έκανε να θέλεις να την φάς . Οπότε υπέκυψα και την δοκίμασα πριν την δόσω στις γατούλες μου και ήταν ΦΟΒΕΡΉ . Οι γατούλες την καταχάρηκαν. Βασικά κάθε φορά που τις πλησιαζα με αυτή στο χέρι πηδούσαν πανω μου σαν τρελές .
Περιεχει 80% καθαρο κρεας-ψαρι. Δημιτριακα και βιταμινες.
Ειναι ελαφρος ακριβη καθος τα 20 κιλα κοστιζουν 40 € αλλα αξιζει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spyros

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyros
Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O spyros έγραψε στις 22:32, 03-05-18:

Έχω αυτή που είναι για στειρωμένες με 60% κρέας στη συσκευασία των 5 κιλών. Το μειονέκτημά της είναι οτι δεν έχει άνοιγμα σε στυλ φερμουάρ όπως έχουν άλλες εταιρίες σε μεγάλες συσκευασίες, το οποίο είναι πολύ πρακτικό.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους