Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,744 εγγεγραμμένα μέλη και 714,597 μηνύματα σε 22,125 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Καλώς ορίσατε στο MyCat ^-^

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 19:58, 10-02-11:

Νέο μέλος στην κοινότητα; Αυτό είναι το θέμα σας!

Εδώ μπορείτε να μας γράφετε λίγα λόγια για εσάς, πώς μας βρήκατε και να λύνετε τυχόν απορίες σας σχετικά με το site και τη λειτουργία του. Πριν ρωτήσετε για κάτι, βεβαιωθείτε πως δεν υπάρχει απάντηση στις συχνές ερωτήσεις στη Βοήθεια. Τέλος, μην ξεχάσετε να διαβάσετε για άλλη μια φορά τους όρους χρήσης, τους οποίους αποδεχτήκατε με την εγγραφή σας!

Αν είστε ήδη γατογονιός μπορεί να μας γνωρίσετε και τη γατούλα σας εδώ.

Kαλώς μας ήρθατε! Ευχόμαστε να περάσετε καλά και να νιαουρίζετε μαζί μας για καιρό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Asterine (Στέλλα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Asterine
H Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Asterine έγραψε στις 15:23, 26-06-11:

Καλησπέρα σε όλους τους γατόφιλους
Μόλις πριν λίγο γράφτηκα στο φόρουμ σας ..
Εχω εδώ και 6 μήνες μια θυληκιά στειρωμένη γατουλα 9 μηνών και πρόσφατα άλλον εναν αρσενικο ενός μηνων

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,771 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 16:28, 26-06-11:

Η Μελίνα, ο Αχιλλέας και ο Αιμίλιος σας καλωσορίζουνε!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kwnstantina kar

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kwnstantina kar
H kwnstantina kar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H kwnstantina kar έγραψε στις 12:09, 01-07-11:

Το δικό μου το γατάκι το βρήκα στον δρόμο μονο του χωρίς οικογένεια έτοιμο να πεθάνει και το "υιοθετισα" είναι πολύ χαριτωμένο και παιχνιδιαρικο..... το αγαπώ παρα πολύ τον φωνάζω τυχερουλη γιατι προφανώς ειναι .....

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 01-07-11 στις 12:16. Αιτία: greeklish
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,158 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 12:29, 01-07-11:

Καλώς ήρθατε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kira 55

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kira 55
H kira 55 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H kira 55 έγραψε στις 21:53, 01-07-11:

είμαι κ εγώ καινούργια στη παρέα κ μόλις πήρα ένα γατάκι 3 μηνών από το δρόμο ενώ έχω ένα ακόμη 8 μηνών κ έχω μεγάλο πρόβλημα με το μικρό..θέλω τη βοήθεια σας

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,632 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:59, 01-07-11:

Σου εχω απαντησει εδω..

Παράθεση

aliCaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aliCaki
H aliCaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H aliCaki έγραψε στις 16:58, 29-07-11:

καλησπερα κι απο μενα!!!! εχω ενα γατο στειρωμενο και παααααααααααανχοντρο εδω και 7 χρονια και μια μικρουλα εν ονοματι Μπουκιτσα που εχει χασει τα δυο της ματακια και ψαχνω να της βρα σπιτι!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

homer66

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη homer66
Ο homer66 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O homer66 έγραψε στις 17:47, 25-11-11:

Καλησπερα! Ας με βοηθεισει καποιος θελω να ανεβασω μια αγγελια με γατακια και μου ζηταει tags και δεν μπαινει κανενα. Τι να γραψω;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 25-11-11 στις 18:07. Αιτία: Απαγορεύονται τα Κεφαλαία/Greeklish
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,632 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:30, 25-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από homer66
Καλησπερα! Ας με βοηθεισει καποιος θελω να ανεβασω μια αγγελια με γατακια και μου ζηταει tags και δεν μπαινει κανενα. Τι να γραψω;
Καλησπερα και καλωσηρθες.Σου εχω στειλει πμ..πως να ανοιξεις αγγελια.

Παράθεση

MG2404 (ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MG2404
H ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H MG2404 έγραψε στις 01:06, 07-12-11:

καλησπέρα,
Βρισκομαι σε δυσαρεστη θεση να δωσω το 1 απο τα 3 μου γατάκια γιατι έχει περιτονιτιδα 1/200 και αν κολλήσουν οι άλλες θα το εχω κριμα στο λαιμο μου. Υποφερω και κλαιω αλλα τι μπορω να κανω. Το γατακι είναι 3 μηνών και θελω να το βάλω σε αγγελία κι εδω. Πωσ θα το κάνω χρειάζομαι την βοηθειά σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 01:17, 07-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από MG2404
καλησπέρα,
Βρισκομαι σε δυσαρεστη θεση να δωσω το 1 απο τα 3 μου γατάκια γιατι έχει περιτονιτιδα 1/200 και αν κολλήσουν οι άλλες θα το εχω κριμα στο λαιμο μου. Υποφερω και κλαιω αλλα τι μπορω να κανω. Το γατακι είναι 3 μηνών και θελω να το βάλω σε αγγελία κι εδω. Πωσ θα το κάνω χρειάζομαι την βοηθειά σας.
Καλησπερα και καλωσηρθες.
Θα πας στο φορουμ των αγγελιων,στην κατηγορια ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ εδω,,και επανω δεξια ,εκει που λεει ΝΕΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ,θα το πατησεις,θα βαλεις τιτλο στο θεμα σου,στο απο κατω πλαισιο θα γραψει το ποστ..και θα πατησεις υποβολη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

MG2404 (ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MG2404
H ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H MG2404 έγραψε στις 01:37, 07-12-11:

ευχαριστω το έκανα αν και δεν καταφερα να ανεβάσω φωτογραφία της

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 01:43, 07-12-11:

Σου στελνω πμ πως να βαλεις φωτο

Παράθεση

Τρελόγατονι (Χουπακι)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τρελόγατονι
H Χουπακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 που δεν θα τα ξεχάσει ποτέ + τα 6 αδεσποτάκια της έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H Τρελόγατονι "Cats like obedient people" έγραψε στις 21:38, 11-12-11:

Καλησπέρα σας είμαι καινούριο μέλος! Μόλις γράφτηκα! Καλά το site είναι πολύ τέλειο!!! Έχει τέλεια θέματα και όλοι σας είστε τόσο φιλικοί φαίνεται από τις συζητήσεις σας! θέλω να σας κάνω κάποιες ερωτήσεις? πως ανεβάζουμε φωτογραφίες στα μηνύματα θέλω πολύ να σας δείξω τον γατούλη μου δηλαδή με κάποιον τρόπο μπορώ να τις ανεβάσω από το photobucket? Παρακαλώ όποιος μπορεί να με βοηθήσει να με ενημερώσει μέσο του θέματος! Ευχαριστώ!

Παράθεση

Τρελόγατονι (Χουπακι)

Δραστήριο Μέλος

H Χουπακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 που δεν θα τα ξεχάσει ποτέ + τα 6 αδεσποτάκια της έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H Τρελόγατονι "Cats like obedient people" έγραψε στις 21:45, 11-12-11:

Παιδιά νομίζω ότι το βρήκα!

Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη marina289
H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 5,771 μηνύματα.

H marina289 φατσάκια μου,πατουσάκια μου,ματάκια μου! έγραψε στις 21:47, 11-12-11:

Καλώς ήρθατε!!
ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΤΑΤΟΣ!!

Παράθεση

Τρελόγατονι (Χουπακι)

Δραστήριο Μέλος

H Τρελόγατονι "Cats like obedient people" έγραψε στις 21:50, 11-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Καλώς ήρθατε!!
ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΤΑΤΟΣ!!
Αχ! Σε ευχαριστώ πολύ! Οι γάτες σου είναι πανέμορφες!!!!!!!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:51, 11-12-11:

Καλωσηρθες..και να χαιρεσαι το γατονι σου.Ειναι πανεμορφο!!
Αν θες,μπορεις να ανοιξεις ενα θεμα εδω,που θα μας τον συστησεις..θα μας μιλας για αυτον..θα βαζεις φωτο του κλπ.
Πατας εκει που λεει ΝΕΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ(επανω αριστερα) βαζεις τιτλο στο θεμα σου..γραφεις στο ποστ,και πατας υποβολη.

Παράθεση

Τρελόγατονι (Χουπακι)

Δραστήριο Μέλος

H Τρελόγατονι "Cats like obedient people" έγραψε στις 21:52, 11-12-11:

Ευχαριστώ πολύ!!

Παράθεση

elli-anna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elli-anna
H elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H elli-anna έγραψε στις 16:54, 24-02-12:

γραφω σχεικα με μια απορια που εχω.διαβασ αστη βοηθεια πως υπαρχουν δυο τροποι να ανεβασεις γωτογραφιες.εγω θελω να ανεβασω φωτογραφιες που ειναι αποθηκευμενες στον υπολογιστη και συμφωνα με τις οδηγιες πρεπει να πατησω το συνδετηρα.ομως,οσο και να το παταω δεν ανοιγει κανενα παραθυρο.τον αλλο τροπο παλι που πρεπει να περασεις τις φωτογραφιες σου νομζω στο PHOTOBUCKER δεν το εχω καταλαβει καθολου με απο τελεσμα να μην μπορω να αναιβασω φωτογραφιες.Πιο ευχρηστος για μενα ειναι ο πρωτος τροπος μπορει καπιος να μου το εξηγησει?????//

Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MAYROULIS
Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (οοοοουυυυυυυυ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 2,383 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε στις 17:09, 24-02-12:

πατάς περισσότερες επιλογές μορφοποίησης (δίπλα στο υποβολή απάντησης). όταν φορτώσει θα πατήσεις πάνω στον συνδετήρα (και όχι στο βελάκι). θα διαλέξεις τη φώτο που θέλεις. (αν είναι μεγάλη πρέπει πρώτα να την κάνεις επεξεργασία). μόλις την ανεβάσει, κλείνεις το παράθυρο και πατάς το βελάκι (που είναι στο τετράγωνο με τον συνδετήρα, όχι το έξω) πατάς πάνω στη φωτογραφία και σου εμφανίζεται στο μύνημα

Παράθεση

elli-anna

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elli-anna
H elli-anna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (30 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

H elli-anna έγραψε στις 17:20, 24-02-12:

ευχαριστω αλλα και που παταω στο συνδετηρα τιποτα δε γινεται

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 18:44, 24-02-12:

Σου στελνω πμ(προσωπικο μηνυμα),πως να βαλεις φωτο απο το galery.

Παράθεση

aktino

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aktino
Ο aktino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O aktino έγραψε στις 00:24, 28-03-12:

Δεν θέλω να σας ζαλίσω (πολύ) για αυτό θα μπω κατευθείαν στο θέμα.
Σε μεγάλη ηλικία αποφάσισα να κάνω το παιδικό μου "ποθούμενο" πραγματικότητα, να υιοθετήσω ένα κατοικίδιο.
Γιατί δεν είχα αποκτήσει ποτέ ένα, πολλοί ίσως να ξέρετε (μη και μη και μη από γονείς).
Όταν πλέον σε δικό μου σπίτι σκέφτηκα αν μπορώ να δεσμευτώ για 20 χρόνια σε ένα ζωντανό πλάσμα, αποφάσισα
να υιοθετήσω ένα μικρό αδέσποτο γάτο.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στην σελίδα και όλους όσους γράφουν που με βοήθησαν να κάνω δέκα πράγματα σωστά για αυτόν.
Πριν "αποκτήσω" μια γάτα πίστευα ότι το να βασανίζεις ένα κατοικίδιο ή ζώο είναι περίεργο.
Τώρα πλέον καταλαβαίνω ότι είναι αδιανόητο και ότι αυτοί που το κάνουν είναι πραγματικά επικίνδυνοι .
Πραγματικά επικίνδυνοι ακόμα και για παιδιά και ανθρώπους.
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον γάτο μου που με ανέχεται και ένα μεγαλύτερο στο έτερον μου ήμισυ που μου πρότεινε να το κάνω (γιατί με ξέρει καλύτερα από όσο θέλω να φαντάζομαι).
Μέσα στο χάος που ζούμε τελικά μόνο τα απλά πράγματα μπορούν να "φορτίσουν¨τις μπαταρίες της ζωής....

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,690 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 11:45, 28-03-12:

Καλώς ήλθες στο MyCat, aktino!
Να χαίρεσαι το γάτο σου κι εύχομαι να ζήσετε μαζί πολλές ευτυχισμένες στιγμές!
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι είναι αδιανόητο να βασανίζεις με οποιονδήποτε τρόπο ένα ζώο, ειλικρινά δεν ξέρω πως μπορεί ένας άνθρωπος να φτάσει σε ένα τέτοιο σημείο.

Εάν θέλεις, μπορείς να ανοίξεις ένα θέμα για το γάτο, ώστε να μας το γνωρίσεις, σου στην Κατηγορία Οι γάτες μου.

Παράθεση

sourikata80 (Ιφιγένεια)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη sourikata80
H Ιφιγένεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

H sourikata80 έγραψε στις 12:42, 28-03-12:

είναι αδιανόητο και πιστεύω ότι άνθρωποι του είδους αυτού χρίζουν ψυχολογικής βοήθειας!
τα ζώα είναι σαν μωρα δεν μπορείς να θέλεις να τα κακοποιήσεις!

Παράθεση

Pasiphae (Μαρία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pasiphae
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 328 μηνύματα.

H Pasiphae none but ourselves can free our minds έγραψε στις 15:53, 26-04-12:

Γεια σας! Ονομάζομαι Μαρία και είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε forum γενικότερα. Έχω βρει πάρα πολλές χρήσιμες πληροφορίες εδώ όσο έχω τα γατιά μου κι έτσι αποφάσισα να γραφτώ για να μοιραστώ και τις δικές μου εμπειρίες με αυτά και να με βοηθήσετε με απορίες που ποτέ δε σταματάω να έχω
Συγχαρητήρια για το forum!

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H MissKit έγραψε στις 15:56, 26-04-12:

Καλώς μας ήρθατε!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:17, 26-04-12:

Καλωσηρθες Μαρια και να χαιρεσαι τα γατακια σου.Για οποιαδηποτε βοηθεια μην διστασεις να μας στειλεις πμ.

Παράθεση

ΑΝΤΩΝΙΝΑ (Αντωνινα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΑΝΤΩΝΙΝΑ
H Αντωνινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ΑΝΤΩΝΙΝΑ έγραψε στις 23:35, 26-04-12:

Καλησπέρα..Μήπως μπορείτε να μου πείτε πώς μπορώ να δημοσιεύσω μια αγγελία στο MyCat για να βρω γατάκι;

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 26-04-12 στις 23:42. Αιτία: Διόρθωση greeklish =)
Παράθεση

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 00:30, 27-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΙΝΑ
Καλησπέρα..Μήπως μπορείτε να μου πείτε πώς μπορώ να δημοσιεύσω μια αγγελία στο MyCat για να βρω γατάκι;
Τσέκαρε τα πμ σου

Παράθεση

Gogo Valentinou (Γωγω)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gogo Valentinou
H Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (μια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Gogo Valentinou έγραψε στις 22:07, 02-05-12:

Ηθελα να ρωτησω που μπορω ν αναρτησω μερικα βιντεο και φωτο του μικρου μου???Πηγα επισκεψη στα
λινκς αλλα δεν μπορεσα να δω κατι απο τα μελη....Και σκεφτηκα να ρωτησω, εγω τι μπορω να κανω να σας
δειξω το υπεροχο παιδι μου????

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,690 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 22:38, 02-05-12:

Σου εξηγώ με pm.

Παράθεση

Gogo Valentinou (Γωγω)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gogo Valentinou
H Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (μια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Gogo Valentinou έγραψε στις 16:12, 06-05-12:

Ανεβασα λινκ στο προφιλ μου γιατι εκει που μου πες δεν ανεβαινει λινκ απο you tube...εκει εχω τα βιντεο σε τελικη επεξεργασια...

Παράθεση

Paschalis123 (Πασχαλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Paschalis123
Ο Πασχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Paschalis123 έγραψε στις 19:41, 19-06-12:

Καλησπερα σας παιδια,
Χθες εκανα εγγραφη στο site. Ας συστηθω λοιπον, με λενε Πασχαλη και μενω Θεσσαλονικη και αποφασισα να υιοθετησω μια γατα και την Παρασκευη μου ρχεται μια 4χρονη κυρια σιαμεζα στη φυλη που την βρηκε μια κυρια και τη χαριζει. Τη λενε Μικα. Λοιπον γι αυτο το λογο πηγα και αγορασα : μπολ για νερο και τροφη, τροφη, αμμολεκανη, αμμο, κονσερβες για γατες, ονυχοδρομιο, παιχνιδια, λιχουδιες και ενα σπρευ το οποιο ειναι αποθυτικο για να μη μου καταστρεψει τα επιπλα (εμενα δεν με απασχολει αυτο το ζητημα αλλα αντε ν ακους την υστερια της μαμας). Γενικα, λατρευω τα σκυλια (τωρα θα σκεφτεστε, σε λαθος site μπηκα?) και εχω 3 (ενα ημιαιμο κανις μεσα στο σπιτι και εξω ενα ντομπερμαν και ενα ροτβαιλερ). Δεν ειχα ιδιαιτερη σχεση με γατες αλλα απο τοτε που γνωρισα τη Μικα αλλαξα γνωμη και επισης τα παει πολυ καλα με το κανις!!!Αν ξεχασα κατι να παρω για τις πρωτες μερες πειτε μου!!
Ευχαριστω πολυ!!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:50, 19-06-12:

Καλωσήρθες Πασχάλη! Τώρα είσαι στο σωστό σαιτ!
Να χαίρεσαι όλα τα ζωάκια σου!
Κομπλέ νομίζω ότι είσαι!
Γενικά,περιηγήσου στο mycat,δες τα αρθρα,τα θέματα και εδώ είμαστε.

Παράθεση

maraki.m (Μαρια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maraki.m
H Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H maraki.m έγραψε στις 20:48, 19-06-12:

Πείτε μου κι εμένα που μπορώ να βάλω αγγελία για γατάκια;

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:03, 19-06-12:

Οι αγγελίες γενικά είναι εδώ.Ανάλογα τι θέλεις,πατάς στα ΧΑΡΊΖΟΝΤΑΙ,ΖΗΤΩ ΓΙΑ ΥΙΟΘΕΣΙΑ κλπ.

Παράθεση

sophia1 (Σοφια)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη sophia1
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλές στον κήπο,αυτές που κάνουν χχχχχχχχχχχ και δεν σε αφήνουν να πλησιάσεις και πολύ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

H sophia1 έγραψε στις 21:24, 19-06-12:

Γεια σας!!!Γράφτηκα πριν λίγο καιρό στο σάιτ σας,διαβάζω διαβάζω και τελειωμό δεν έχω!!!!Υπέροχο και χαλαρωτικό σαν τα γατάκια σας!!!
Με λένε Σοφία και μοιράζομαι τη ζωή μου με μερικά υπέροχα πλάσματα,όπως μερικά yorkshire terriers και μερικούς παπαγάλους,ως τη στιγμή που.......είδα ένα γατάκι main coon που μου έκλεψε την καρδιά!!!!Σε λίγες μέρες φτάνουν τα αγόρια μου λοιπόν,που η μαμά τους είναι cooνίτσα,και κουδουνίστρα, γιατί ζευγάρωσε με κάποιο γάτο (όχι coon) και έκανε 2 κούκλους,ο ένας φιγουράρει στο avatar.......-δεν είναι τέλειος???-
Aποφάσισα να πάρω και τα 2 αδελφάκια,να μη τα χωρίσω,χώρος υπάρχει και αγάπη...... άστο καλύτερα,δεν μετριέται..
Σε γενικές (και ειδικές γραμμές)είστε πολύ κατατοπιστικοί και αποκόμισα πολλά απο τις συζητήσεις που διάβασα!!!
Τα ψώνια μου τα έχω κάνει,οπότε.....είμαι σε αναμονή και θα τα λέμε.......
να είστε καλά να περνάτε τέλεια με τα γατόνια σας!!!!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:40, 19-06-12:

Καλωσορισες Σοφια μου και να χαιρεσαι όλα τα ζωάκια σου.!!
Ναι..είναι φοβεριος ο κουκλος στο αβαταρ!!
Αν θες ,οποτε θες ανοιξε θεματάκι εδω,για να γνωρίσουμε τα κουκλακια σου ,να μαθαίνουμε νεα τους και να τα απολαμβανουμε!!

Παράθεση

Neila

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Neila
H Neila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Neila έγραψε στις 21:50, 04-09-12:

Καλησπέρα =)) Παρακολουθώ εδώ και τρία χρόνια το φόρουμ γιατί αγαπώ τις γάτες και μόλις πριν δύο εβδομάδες απέκτησα το δικό μου ζωάκι. Είναι η Ραβέννα, 7 μηνών. Είναι ένα από τα πολλά τυχερά γατάκια που βρίσκουν σπίτι.
Άκουγα επί δύο μερόνυχτα το κλάμα της στο δρόμο και κατέβαινα από το σπίτι για να δω από που έρχεται μέχρι που κατάλαβα ότι είχε μπει στη μηχανή ενός αυτοκινήτου (ευτυχώς ο ιδιοκτήτης έλειπε..) και προσπαθούσα να το βγάλω. Τελικά τα καταφέραμε και η Ραβέννα είναι πλέον μαζί μου στην Αθήνα όπου και σπουδάζω =)))
[IMG][/IMG]

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

O Lord Kratos έγραψε στις 22:00, 04-09-12:

Καλησπέρα Neila και καλώς ήλθες στο MyCat!
Πολύ όμορφη η Ραβέννα, με πολύ όμορφη όνομα κι αίσια κατάληξη στην ιστορία της!
Εύχομαι να μας την συστήσεις και "επίσημα" και να δούμε πολλές φωτογραφίες της σε κάποιο δικό της θέμα εδώ.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:20, 04-09-12:

Neila μου,να χαιρεσαι το ζωαμκι σου!!Ειναι πραγματικα κουκλιτσα!!

Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 22:57, 07-09-12:

Neila μου, να σε καλοσωρίσω κι εγώ με τη σειρά μου στο My Cat
Αίσιο τέλος για τη γατούλα σου, να σαι πάντα καλά που την έσωσες από βέβαιο θάνατο!! Πρόσεξα πως άνοιξες θεματάκι γι'αυτήν, θα το παρακολουθούμε ανελλιπώς

Παράθεση

Akasha

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Akasha
H Akasha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (Αμέτρητες! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.

H Akasha έγραψε στις 19:38, 12-03-13:

Καλησπέρα! είμαι καινούρια στην παρέα και θα ήθελα απλώς να σας ευχαριστήσω όλους για την συντήρηση αυτού του ιστότοπου. Τα θέματα τα βρήκα όλα πολύ ενδιαφέροντα και κατατοπιστικά. Καλή συνέχεια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

O Lord Kratos έγραψε στις 20:57, 12-03-13:

Καλησπέρα Akasha και καλώς μας ήλθες!
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 21:02, 12-03-13:

Καλώς ήρθες στη γατοπαρέα μας Akasha!!!

Παράθεση

GiannisKL (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη GiannisKL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 51 μηνύματα.

O GiannisKL έγραψε στις 22:37, 15-03-13:

Καλησπέρα στη μεγάλη γατοπαρέα... Το mycat το ανακάλυψα ψάχνοντας στο google θέματα για γάτες. Πριν 20 μέρες περίπου απέκτησα τον Pedro, ένα Maine Coon 4,5 μηνών και μέσα από τις συζητήσεις και τα άρθρα που βρήκα εδώ έχω μάθει πάρα πολλά που βοηθούν και εμένα αλλά και το μικρό τρελιάρη γάτο μου στη νέα μας συγκατοίκηση... ΑΑΑΑ και επειδή ξεχάστηκα, είμαι ο Γιάννης και μένω στα Χανιά... Καλώς σας βρήκα λοιπόν.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,542 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 23:11, 15-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από GiannisKL
Καλησπέρα στη μεγάλη γατοπαρέα... Το mycat το ανακάλυψα ψάχνοντας στο google θέματα για γάτες. Πριν 20 μέρες περίπου απέκτησα τον Pedro, ένα Maine Coon 4,5 μηνών και μέσα από τις συζητήσεις και τα άρθρα που βρήκα εδώ έχω μάθει πάρα πολλά που βοηθούν και εμένα αλλά και το μικρό τρελιάρη γάτο μου στη νέα μας συγκατοίκηση... ΑΑΑΑ και επειδή ξεχάστηκα, είμαι ο Γιάννης και μένω στα Χανιά... Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Καλωσήρθες Γιάννη,
Καλώστον και τον Pedro, είναι ένα κουκλί ζωγραφιστό(αυτός στο avatar δεν είναι?) και να τον χαίρεσαι
Να μαθαίνουμε συχνά νέα σας, άνοιξέ του και τη δική του σελίδα στο θέμα "Οι γάτες μου" και ..περιμένουμε
φωτογραφίες του.
Να σου ζήσει και να σε συντροφεύει για πολλά πολλά χρόνια

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους