Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,760 εγγεγραμμένα μέλη και 714,901 μηνύματα σε 22,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 276 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χαρίζεται ο απόλυτος πάνθηρας!

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,709 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:37, 09-02-17:

Χαρίζεται αυτο το πανέμορφο πανθηράκι!
Είναι ο απόλυτος πάνθηρας!
Πάνθηρας όμως,στην εμφάνιση.Διότι στον χαρακτήρα,είναι απίστευτα ήρεμος και κυρίως,απίστευτα χαδιαρης και κοινωνικός!
Είναι αγοράκι,5μιση μηνών ,είναι εμβολιασμένος και αποπαρασιτωμένος και θα δωθεί και στειρωμένος.

Και βέβαια έχει και μικροτσιπ με νούμερο:941000019652293

Δυστυχώς οι φωτογραφίες τον αδικούν πολυ,είναι τραβηγμένες βράδυ και με κακό φωτισμό.Ειδικά η δεύτερη,τον αδικεί πολύ!
Σας το εγγυώμαι εγω,ότι πραγματικα είναι πανέμορφος γάτος! Είναι απλα....βελουδινος,με απιστευτες τεραστιες στρογγυλές ματάρες,και ζητάει απεγνωσμένα χαδάκια!.

Είναι ένας μαύρος αρκουδάκος!!!

Τον φιλοξενεί η Μαρία η Μπελιβάνη στο κτηνατρείο της ,στο Λουτράκι και ενώ είναι υγιέστατος ο καημένος...μένει κλεισμενος σε ενα κλουβι.
Περιμένει ένα ζεστό σπιτάκι και πολλές πολλές αγκαλιές για να σας κάνει πολλά γουργουρητά και πατουσάκια!

Οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνίσουν στα εξής τηλέφωνα:
2744110075 κ
6945331638

Να πω επίσης ότι μετά απο συννενόηση με την γιατρό,μπορεί η ίδια να το μεταφέρει στην Αθήνα,κάθε Τετάρτη και Σάββατο απόγευμα.

Φωτογραφία0844 (462x640).jpg

Φωτογραφία0847 (640x480).jpg

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Φωτογραφία0844 (462x640).jpg
Εμφανίσεις:  398
Μέγεθος:  195,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Φωτογραφία0847 (640x480).jpg
Εμφανίσεις:  388
Μέγεθος:  206,2 KB  
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 09-02-17 στις 20:44.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:48, 09-02-17:

Καμμιά φωτογραφία, όσο κακό φωτισμό κι αν έχει, δεν μπορεί να κρύψει την ομορφιά ενός πανθηράκου.
Είναι κουκλί ζωγραφιστό και σαν πρώην μαμά μαύρης γατούλας, μπορώ να εγγυηθώ πως δεν υπάρχουν καλύτερα γατάκια, οι απόλυτες γάτες και οι καλύτεροι σύντροφοι.
Εύχομαι να βρεθεί ο άνθρωπος που θα του δώσει ένα παντοτινό και στοργικό σπιτάκι, όσο πιο σύντομα γίνεται για να βγει πια ο καημενούλης από το κλουβί.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,709 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:53, 09-02-17:

Και δεν ξερεις Βασω μου ποσο καλος γατος ειναι! Τον εβγαλε η Μαρια προχτες για να του καθαρισει το κλουβι,τον πηρα στην αγκαλια μου..και αμεσως εκατσε! Και ουτε να δυσανασχετισει..ουτε τιποτα! Εδω τα δικα μου..και αγκαλιες δεν ηθελαν!Αυτος..χωρις καν να τον εχω ξαναπαρει αγκαλια..αμεσως μου εκατσε! και τι γουργουρισμα!
Και στις φωτο,εγω τον κραταω αγκαλια.
Μιλαμε..χουφτωσα για τα καλα!
Πραγματικα ειναι απιστευτος γατος και απολυτα κοινωνικοποιημενος!
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:58, 09-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
Και δεν ξερεις Βασω μου ποσο καλος γατος ειναι! Τον εβγαλε η Μαρια προχτες για να του καθαρισει το κλουβι,τον πηρα στην αγκαλια μου..και αμεσως εκατσε! Και ουτε να δυσανασχετισει..ουτε τιποτα! Εδω τα δικα μου..και αγκαλιες δεν ηθελαν!Αυτος..χωρις καν να τον εχω ξαναπαρει αγκαλια..αμεσως μου εκατσε! και τι γουργουρισμα!
Και στις φωτο,εγω τον κραταω αγκαλια.
Μιλαμε..χουφτωσα για τα καλα!
Πραγματικα ειναι απιστευτος γατος και απολυτα κοινωνικοποιημενος!
Ε εδώ θα σου πω το κλασσικό πλέον, "χούφτωστον, χούφτωστον΄", όσο προλαβαίνεις πριν τον κλέψουν τέτοιο κουκλί και καλόβολο γατούνι που είναι.
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:01, 09-02-17:

Αμεεεεεεεεε...τον εχω τρελλανει στο χουφτωμα..γεμιζω μπαταριες εγω τωρα με αυτον!
Και μολις πηγαινω στην μαρια και παω στο κλουβακι του,το μαναρακι μου μου απλωνει τα υπεροχα πατουσακια του και προσπαθει να με φτασει!
Πραγματικα ειναι ενας γλυκας!
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,628 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 21:39, 09-02-17:

Τι μωρούλι είναι αυτό; Τι κουκλί γλυκό, τι ζουζούνι, τι λαχταριστό!
Μια καρδούλα-χρυσάφι που λάμπει σε μαύρο βελούδο, ένα χνουδωτό ζυμαράκι που περιμένει να χαρίσει γενναιόδωρα ατέλειωτη "κούρα χαλάρωσης" σε όποιον αποφασίσει να του προφέρει την αγκαλιά αγάπης που θα το ζεστάνει μια ζωή.

Καλή τύχη τρυφερότατό μου "αρκούδι" και...σύντομα!
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:47, 09-02-17:

Μια καρδούλα-χρυσάφι που λάμπει σε μαύρο βελούδο,
Πωπω..μιλαμε ακριβως αυτο ειναι!!!!!!! Μα τι ωραια περιγραφη!
Ειναι ο απολυτα ερωτευσιμος γατος!!!!!!
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 12:50, 10-02-17:

Χούφτωστον και για μένα,πάρε κουταλιές όπως έλεγε μιά φίλη
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

goldmoon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη goldmoon
H goldmoon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 425 μηνύματα.

H goldmoon Proud Cat and Rabbit Mom έγραψε στις 16:54, 12-02-17:

Κούκλος είναι, ας βρει και αυτός γρήγορα το παντοτινό του σπιτάκι! Δοκίμασε και αναρτήσεις στο facebook, σε ομάδες για γάτες κτλ
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:45, 27-03-17:

Τοσο καιρο δεν ειχα γραψει κατι εδω,διοτι ο πανθηρακος μας φιλοξενουνταν στην Αθηνα,σε φιλη της κτηνιατρου,η οποια ομως φιλοξενει αρκετα γατια και τα προωθει για υιοθεσια.Δυστυχως δεν μπορει να τον κρατισει αλλο,και ετσι ο αγαπημενος μας πανθηρας βρισκεται παλι στο κτηνιατρειο..σε κλουβακι. Τον ειδα σημερα,σημερα το εμαθα οτι ειναι παλι πισω...του εριξα ενα γερο χουφτωμα...και περιμενουμε να βρεθει εκεινος που θα τον ερωτευτει και θα τον παρει στην αγκαλια του και στο σπιτι του.Και πιστεψτε με..κανει φοβερες αγκαλιτσες ο μικρουλης μου.
(Και ΝΑΙ,ομολογω οτι ημουν ετοιμη να τον παρω εγω,μαλιστα ενα σαβ/κο μεχρι και αμμο αγορασα και λιχουδιες.Δυστυχως δεν μπορεσα.Και μονο στην σκεψη οτι μπορει να αρρωστισει και σιγουρα θα ξαναζησω την απωλεια του εκτος βεβαια αν φυγω εγω πρωτη..,δεν το μπορεσα και καν δεν ξερω αν θα ξεπερασω αυτην την φοβια.)
Στη συνεχεια ημουν ηρεμη,διοτι πιστευαμε οτι θα τον υιοθετουσε τελικα η κοπελα που τον φιλοξενει,διοτι τον ειχε και αυτη λατρεψει..αλλα δυστυχως εχει πολλα γατια..δεν μπορει αλλα.
Και τον λατρευω γμτ.Πιστεψτε με..ειναι παρα πολυ καλος.Παρα πολυ γλυκος.Εναι ενας αγκαλιτσας.
Εννοειται οτι δινεται ΜΟΝΟ για μεσα σε σπιτι αποκλειστικα.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,628 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 20:59, 27-03-17:

Αχ, ας μη περιμένει ακόμα πολύ ο γλυκούλης...
Δεν μπορεί... Σίγουρα θα υπάρχει και για κείνον κάποια καρδιά που θα τον λατρέψει και που μένει να τον ανακαλύψει, για να τον κάνει αχώριστο συντροφάκι της.
Σύντομα εύχομαι
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,416 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 21:15, 27-03-17:

Ευχομαι ολοψυχα να βρεθει το ατομο που να απολαμβανει καθε μερα τις αγκαλιες του. Μεχρι τοτε ας εχει τα δικα σου χαδια και την αγαπη εστω και μεσα στο κλουβακι. Τουλαχιστον δεν κινδυνευει. Ας αξιζει τον κόπο η αναμονη
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:23, 27-03-17:

Μεχρι τοτε ας εχει τα δικα σου χαδια και την αγαπη εστω και μεσα στο κλουβακι.
Ω ναι αγαπουλα μου....την εχει....δεν ξερεις τι φιλακια και τι χουφτωμα του εδωσα σημερα!
Και τον αφηνουμε και να ξεμουδιαζει απο το κλουβακι..οταν δεν γινεται χαμος στο κτηνιατρειο.
Αλλα γμτ..σπαραζει η καρδια μου,υγιεστατο γατι...τοσο γλυκο και καλο..και να ειναι σε κλουβακι.
Πουφ..πανω που ειχα ξεγνοιασει απο αυτον...παλι στα ιδια.
ΥΓ.Στο μεταξυ,με το που μου το ειπε η γιατρος πηγα μεσα,εκει που ειναι τα κλουβακια..και σαν λημαδι τον χουφτωνα και τον φιλαγα..μιλαμε για στερητικο συνδρομο ετσι;;Απαπαπαπαπ..,και ειχε και πελατες εκεινη την ωρα η μαρια..ρεζιλι εγινα...
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,416 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 21:42, 27-03-17:

Ειναι τοσο γλυκουλι ομως. Δεν μπορει καποιος θα το δει και θα το υιοθετησει..δεν υπαρχει περιπτωση
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 21:56, 27-03-17:

Μακάρι κι εύχομαι η βελούδινος αυτός καρδούλης να βρεθεί μέχρι το Πάσχα σε ολόδικό του σπιτάκι και να χορτάσει όλα τα χάδια που έχασε όσο περίμενε στο κλουβί.
Παράθεση

Ρούλης και Μπία (Ολυμπία)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρούλης και Μπία
H Ολυμπία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

H Ρούλης και Μπία έγραψε στις 15:13, 28-03-17:

Είμαι σίγουρη πως αυτός ο κούκλος θα γίνει το δικό σου παιδάκι και θα ζήσετε τρισευτυχισμένα χρόνια παρεούλα.Δεν είναι τυχαίο που γύρισε πίσω .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:14, 28-03-17:

Γλυκια μου Ολυμπια,το ξερω οτι το λες με καλη προθεση,ομως οπως ειπα και πιο πανω...εγω δεν ειμαι σε θεση,ψυχολογικα, να υιοθετησω κανενα γατι τωρα,και ισως και ποτε ξανα και δεν το λεω επιπολαια.Ομως..επειδη εδω ειναι αγγελια υιοθεσιας,ας μην την χαλαμε με τα δικα μου.Απλα ηθελα να το ξεκαθαρισω,για να μην νομιζουν οι επισκεπτες οτι θα τον παρω εγω.ΟΧΙ...δεν θα τον παρω εγω,ο γατουλης ειναι απολυτα διαθεσιμος για οποιον θελει εναν απιστευτο πανθηρακο,εναν γλυκυτατο αγκαλιστα.
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 21:28, 28-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
Γλυκια μου Ολυμπια,το ξερω οτι το λες με καλη προθεση,ομως οπως ειπα και πιο πανω...εγω δεν ειμαι σε θεση,ψυχολογικα, να υιοθετησω κανενα γατι τωρα,και ισως και ποτε ξανα και δεν το λεω επιπολαια.Ομως..επειδη εδω ειναι αγγελια υιοθεσιας,ας μην την χαλαμε με τα δικα μου.Απλα ηθελα να το ξεκαθαρισω,για να μην νομιζουν οι επισκεπτες οτι θα τον παρω εγω.ΟΧΙ...δεν θα τον παρω εγω,ο γατουλης ειναι απολυτα διαθεσιμος για οποιον θελει εναν απιστευτο πανθηρακο,εναν γλυκυτατο αγκαλιστα.
Και γω τα ιδια σου ελεγα αν θυμασαι Εφη μου αλλα σε καταλαβαινω. Ο πονος ειναι αβασταχτος και ειναι ισως ο μονος τροπος να τον αποφυγεις Ευχομαι να βρεθει καποιος να παρει τον κουκλο και να τον αγαπα οσο και εσυ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους