Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,572 εγγεγραμμένα μέλη και 718,173 μηνύματα σε 22,539 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 311 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πληγή στον ''αφαλό'' του νεογέννητου!

Τόνια11

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Τόνια11
H Τόνια11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (13 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Τόνια11 έγραψε στις 13:40, 20-04-13:

Καλησπερα!
Η γατα μου γεννησε πριν 2 βδομαδες 3 γατακια εκ των οποιων το ενα χαθηκε..
Αντιμετωπιζω προβλημα με το ενα απο τα δυο που εμειναν. Το σημειο που θεωρητικα εχει κοπει ο ομφαλιος λωρος στο γατακι εχει μια αρκετα μεγαλη και βαθια πληγη, κοκκινη και ανοιχτη. Την ειδα μολις σημερα και ανησυχησα. Τι μπορει να ειναι; Δεν το ειχε χθες, απ'οτι ξερω ειχε μονο ενα κάπαλο 10 φορες μικροτερο απο τη γεννα, που ειναι φυσιολογικο. Να βαλω ιωδιο η κοκκινο ή κατι τετοιο; Απαντηστε μου γρηγορα, γιατι μαλλον ποναει και το λυπαμαι!
Ευχαριστω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 14:13, 20-04-13:

Θα πρέπει να το δει οπωσδήποτε κτηνίατρος το γατάκι ώστε να σου πει και τι συμβαίνει αλλά και ποια αγωγή μπορεί να το βοηθήσει.
Εγώ θα φοβόμουν πολύ να πάρω κάποια πρωτοβουλία, πόσο μάλλον σε ένα τόσο μικρό γατάκι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Conan

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Conan
H Conan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H Conan έγραψε στις 16:08, 20-04-13:

Συμφωνω κι εγω με το Γιωργο.Οσο γρηγοροτερα το πας να το δει κτηνιατρος,τοσο καλυτερα.Δεν παιζουν με αυτα τα πραγματα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τόνια11

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Τόνια11
H Τόνια11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (13 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Τόνια11 έγραψε στις 18:26, 20-04-13:

Εχω ηδη κλεισει ραντεβου για δευτερα αλλα ως τοτε δεν ξερω τι να κανω και φοβαμαι πως ποναει το κακομοιρο

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 18:29, 20-04-13:

Θα πρότεινα να ρωτήσεις τον γιατρό του φόρουμ εδώ, μήπως έχει κάτι να σου προτείνει.

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 22:00, 20-04-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τόνια11
Εχω ηδη κλεισει ραντεβου για δευτερα αλλα ως τοτε δεν ξερω τι να κανω και φοβαμαι πως ποναει το κακομοιρο
Βλεπω πως εισαι Κερατσινι, υπαρχουν κτηνιατρεια σχετικα κοντα σου που λειτουργουν και τα Σαββατοκυριακα. Εαν ενδιαφερεσαι πες μου να σου στειλω Pm με διευθυνση και τηλεφωνα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους