Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 81,662 εγγεγραμμένα μέλη και 718,198 μηνύματα σε 22,546 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 377 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Απάνθρωπος οδηγός λεωφορείου!!!

MirtoVen

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη MirtoVen
H MirtoVen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 και αλλες πεντε στον περιγυρο του σπιτιου έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H MirtoVen What greater gift than the love of a cat έγραψε στις 09:37, 18-10-13:

Σημερα το πρωι κατα τις 8 εγινα μαρτυρας ενος τρομερου εγκληματος.Ημουν στην πρωτη θεση μποροστα στο λεωφορειο οταν καθως πηγαινε το λεωφορειο ενα σκυλακι ηρθε και καθισε μπροστα στο δρομο αρκετα μετρα πριν φτασει οδηγος σε εκεινο το σημειο οποτε το ειδε ξεκαθαρα και θα μπορουσε να σταματησει πολυ ευκολα γιατι πηγαινε πλ σιγα,μολις ειχε κανει σταση ο οδηγος, οχι μονο δεν σταματησε αλλα επιταγχυνε και το πατησε,Δεν σταματησε καν συνεχισε σαν να μην συμβαινει τιποτα.Σας παρακαλω πειτε μου που θα μπορουσα να το καταγγειλω αυτο εκεινη την στιγμη δεν μπορεσα να κανω τιποτα γιατι επαθα σοκ αμεσως μετα το περιστατικο κατεβηκα στην επομενη σταση με τα ποδια μου να μην με κρατανε και κατερρευσα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aidonaki

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aidonaki
H aidonaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 και ό,τι κυκλοφορούσε στο χωριό μου! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 115 μηνύματα.

H aidonaki ΚαραμελοΆνοιξη! έγραψε στις 11:06, 18-10-13:

Παναγία μου!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ξέρω ακριβώς... Εγώ απλά μια φορά που ειχα θεμα με εναν οδηγό κτελ που φώναζε για τον γάτο μου επικοινώνησα με το Υπουργείο Μεταφορών μέσω e mail και μου απαντησαν και ταχυδρομικά και ηλεκτρονικά.

Τώρα, αν ειναι για καταγγελία φόνου ζώου και όχι ατύχημα, θα πρεπει σίγουρα να εχεις τον αριθμό κυκλοφορίας, ωρα δρομολογίου για να καταλαβουν ποιος ηταν ο οδηγός και σίγουρα νομίζω - κατα τη γνώμη μου - μάρτυρες. Γιατί αυτός μπορεί να ισχυριστεί ό,τι θέλει και θα ειναι ενας λόγος ενάντια σε εναν άλλον, απλά.

Αλλά δεν ξέρω που και τι. Επικοινωνησε με καμια φιλοζωική που εχουν δικηγόρους ειδικευμενους σε θεματα να ρωτήσεις...
Αν και νομίζω πως χωρίς μάρτυρες ίσως να μη γίνεται κάτι.... Ας οψεται η δικαιοσύνη μας... Και για τα ζώα και για τους ανθρώπους...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

δελφινακι

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη δελφινακι
H δελφινακι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 336 μηνύματα.

H δελφινακι έγραψε στις 15:41, 19-10-13:

ποσο κακοι ανθρωποι υπαρχουν!!! ειλικρινα δεν εχω ιδεα για το τι γινεται σε ενα τετοιο περιστατικο αλλα στη θεση σου θα επικοινωνουσα με μια φιλοζωικη!! ειναι ατομα εξιδεικευμενα εκει που ξερουν αν μπορει να γινει κατι! παντως ειλικρινα αν μπορει να γινει κατι να το κυνηγησεις! τετοιοι ανθρωποι δεν πρεπει να μενουν ατιμωρητοι!!! ευχομαι καθε επιτυχια και ενημερωσε μας!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηλίας-77 (Ηλίας)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ηλίας-77
Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 640 μηνύματα.

O Ηλίας-77 έγραψε στις 16:34, 19-10-13:

Θα τον ξεκόλλαγαν με τανάλιες απο πάνω μου το καθίκι.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους