Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,943 εγγεγραμμένα μέλη και 717,841 μηνύματα σε 22,437 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 287 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πίνει βρωμόνερα

bulukitsa (Μιχαλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη bulukitsa
Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (πάνω απο 50 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O bulukitsa έγραψε στις 20:26, 25-09-12:

Η μπουλουκίτσα μου έχει ενα πρόβλημα. Ενω εγω της βαζω κάθε μέρα πεντακάθαρο νεράκι στο μπολάκι της καθημερινά αυτη δεν το θέλει και πάει και πίνει τα βρομόνερα στον κήπο. Μια μέρα έπλυνα το αυτοκίνητο μου και η γάτα μου πήγε και άρχισε να πίνει τα βρώμικα νερά απο το πλύσιμο. Δεν ξέρω γιατι το κάνει αυτό. Μήπως ξέρετε πως μπορώ να το σταματήσω? γιατι το πολυαγαπημένο μου μπουλουκάκι μπορεί να αρωστήσει με αυτες της αιδίες που πάει και πίνει.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mauros Gatos (Lina)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mauros Gatos
H Lina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

H Mauros Gatos έγραψε στις 20:37, 25-09-12:

Ετσι κανουν ολες οι γατουλες. Αν εχουν προσβαση σε κηπο,προτιμανε τα βρομονερα. Δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι που μπορεις να κανεις για αυτο.Ακομα και οι γατες που τις εχουμε αποκλειστικα μεσα,αν βρουν την λεκανη ανοιχτη,θα βουτηξουν να πιουν απο κει.

υ.γ.Που να δεις οι σκυλοι τι πινουν και τρωνε!χαχαχαχαχα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:45, 25-09-12:

Ετσι ειναι bulukitsa μου, οπως στα λεει η Λινα. Εμενα μια γατουλα μου, συνηθιζε να πινει νερο απο τον κουβα που που ειχα στο μπαλκονι για το κλιματιστικο. Μαλιστα μια φορα, που ειχε τρυπησει ενα σωμα του καλοριφερ και ειχαμε απο κατω ενα λεκανακι να σταζει το νερο, πηγαινε και επινε και απο κει.
Παντως, συζητησε το και με τον κτηνιατρο σου, μηπως και της λειπει κανενα συστατικο. Εγω ειχα ρωτησει τον δικο μου τοτε και μου ειχε πει πως δεν πειραζει.

Παράθεση

bulukitsa (Μιχαλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (πάνω απο 50 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O bulukitsa έγραψε στις 15:20, 27-09-12:

δεν μπορεί να αρρωστήσει με αυτά που πίνει ???

Παράθεση

Mauros Gatos (Lina)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mauros Gatos
H Lina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 344 μηνύματα.

H Mauros Gatos έγραψε στις 17:20, 27-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από bulukitsa
δεν μπορεί να αρρωστήσει με αυτά που πίνει ???
Οχι μην ανησυχεις! Βεβαια οκ,μην πινει νερο με χλωρινη. Αν και ο μαυρογατος ο εξω οταν χλωρινιαζω την βεραντα παει και γλυφει τα νερα.Τπτ δεν εχει παθει.

Παράθεση

Κουτσουνόγατος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Κουτσουνόγατος
Ο Κουτσουνόγατος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Κουτσουνόγατος έγραψε στις 19:23, 27-09-12:

χαχαχα!! κλασικότατη συμπεριφορά γάτας!!! (μην πω και σκύλου!!)

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 19:25, 27-09-12:

Ναι μωρε. Αν το νερο δεν εχει σαπουναδες, χλωρινη και τετοια πραγματα και εγω δεν νομιζω να παθει τιποτα.

Παράθεση

Κουτσουνόγατος

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Κουτσουνόγατος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Κουτσουνόγατος έγραψε στις 19:27, 27-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από Bessy1962
Ναι μωρε. Αν το νερο δεν εχει σαπουναδες, χλωρινη και τετοια πραγματα και εγω δεν νομιζω να παθει τιποτα.
ναι ρε συ, μη φοβάσαι!

Παράθεση

Κουτσουνόγατος

Αποκλεισμένος χρήστης

O Κουτσουνόγατος έγραψε στις 19:28, 27-09-12:

απλά είναι λίιιιιιιιγο βρωμιαρούλικες οι ψυχούλες! χεχε!!

Παράθεση

Κουτσουνόγατος

Αποκλεισμένος χρήστης

O Κουτσουνόγατος έγραψε στις 19:38, 27-09-12:

και εγώ αν ήμουν αδεσποτάκι θα πινα!

Παράθεση

bulukitsa (Μιχαλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O bulukitsa έγραψε στις 19:59, 27-09-12:

αλλα η μπουλουκίτσα δεν είναι αδέσποτο
γιατι δεν προτιμάει το καθαρό νεράκι

Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε στις 20:01, 27-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από bulukitsa
αλλα η μπουλουκίτσα δεν είναι αδέσποτο
γιατι δεν προτιμάει το καθαρό νεράκι
Γιατι ειναι χαζοβιολακι, γιαυτο. Ετσι ειναι ολα τους.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δεν πίνει γάλα απο το πιατάκι.... - Από catdad
      Το θέμα έχει λάβει 57 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-06-12 στις 21:49.
    • Πώς πίνει νερό; - Από Γατόφιλη
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-05-12 στις 18:43.
    • Γιατί δεν πίνει γάλα; :( - Από τo κακόΜaraki
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εγκυμοσύνη, θηλασμός και γατάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-04-10 στις 17:35.
    • Δεν τρώει, δεν πίνει και κρύβεται - Από mary-joe
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-12-08 στις 21:37.
    • Γιατί δεν πίνει νερό; - Από gohn1990
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-05-08 στις 22:55.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους