Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,761 εγγεγραμμένα μέλη και 714,919 μηνύματα σε 22,163 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 277 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κτηνίατρος για ολική μαστεκτομή γάτας

ΛΙΖΑ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΛΙΖΑ
. Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O ΛΙΖΑ έγραψε στις 16:15, 23-10-18:

Καλησπέρα!

Γνωρίζει κάποιος κτηνίατρο πάρα πολύ καλό και έμπειρο για ολική μαστεκτομή γάτας?
Τον Αφεντουλίδη τον γνωρίζει κάποιος?
Στη Νέα Σμύρνη έχει ιατρείο.
Bonevet.

Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις που αφορούν κριτική κτηνιάτρων,μόνο σε προσωπικά μηνύματα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 24-10-18 στις 12:38.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΛΙΖΑ

Νεοφερμένος

O ΛΙΖΑ έγραψε στις 13:23, 25-10-18:

Κάποιοι από εσάς θα έχουν κάνει ολική μαστεκτομή στη γατούλα τους. (από τη μια πλευρά)
Θα ήθελα να μου πείτε την εμπειρία σας.
Επίσης αν γνωρίζει κάποιος Αφεντουλίδη ή Φερλέμη ή κάποιον καλό κτηνίατρο για ένα τέτοιο χειρουργείο ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,714 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 17:05, 25-10-18:

Καλησπερα φιλη μου.Δεν μου εχει τυχει κατι αναλογο ,αλλα δες σε αυτο το θεμα,που ειναι για εξειδικευμενους κτηνιατρους.
Ο πρωτος ,με εξειδικευση ση χειρουργικη μαλακων μοριων ,μου φαινεται καταλληλος,χωρις να ειμαι σιγουρη διοτι δεν ειμαι γιατρος.
Μακαρι να πανε ολα καλα φιλη μου.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΛΙΖΑ

Νεοφερμένος

O ΛΙΖΑ έγραψε στις 20:57, 25-10-18:

Ευχαριστώ πολύ!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 35,714 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:17, 25-10-18:

Tιποτα γλυκια μου,μακαρι να μπορουσαμε να σε βοηθησουμε παραπανω.
Και παλι μεσα απο την καρδια μου τα καλυτερα σου ευχομαι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΛΙΖΑ

Νεοφερμένος

O ΛΙΖΑ έγραψε στις 07:22, 26-10-18:

Ευχαριστούμε! Να' σαι καλά!
Μιλάμε για γατούλα 13 χρόνων πάρα μα πάρα πολύ ευαίσθητη
Μακάρι να πάνε όλα καλά!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16,638 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 08:04, 26-10-18:

Πολύ λυπάμαι Λίζα μου που δεν έχω τις απαραίτητες πληροφορίες ώστε να βοηθήσω, το μόνο σίγουρο είναι οτι όσο πιο σύντομα γίνει η επέμβαση, τόσο καλύτερη πρόγνωση θα έχει.

Εύχομαι ολόκαρδα για τη γλυκειά σου γατούλα να πάνε όλα καλά και με την, όσο το δυνατόν, λιγότερη ταλαιπωρία.
Παράθεση

ΛΙΖΑ

Νεοφερμένος

O ΛΙΖΑ έγραψε στις 18:55, 26-10-18:

Σας ευχαριστούμε όλους, παιδιά!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κτηνίατρος - Από ria23
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-10-08 στις 15:25.
    • Κτηνίατρος στη Θεσσαλονίκη; - Από master
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-05-08 στις 21:43.
    • Η πρώην κτηνίατρός μας - Από anabou
      Το θέμα έχει λάβει 42 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-09-06 στις 12:01.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους