Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 82,364 εγγεγραμμένα μέλη και 718,710 μηνύματα σε 22,694 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 956 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Βοήθεια για γατί με σοβαρό πρόβλημα

Κάτμαν

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κάτμαν
Ο Κάτμαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Κάτμαν έγραψε στις 10:18, 03-11-19:

Αφορά γατάκι 7 μηνών τυφλό στο ένα μάτι το οποίο πρήζεται "τριπλάσιο" και ξερνα υγρό από τρύπα που άνοιξε "έσκασε" στο κέντρο του ματιού. Αντιβίωση και κολλύριο δεν κάνουν κάτι και πλέον το γατί φέρεται σαν άρρωστο ενώ παλιότερα ήταν δραστήριο κι ας ήταν πρισμένο. Είναι ένα απ' τα 4 γατιά κήπου που μεγάλωσα σαν αδέσποτα. Πιθανός θα χρειαστεί ίσως επέμβαση αφαίρεσης οφθαλμού. Εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να το αναλάβω οικονομικά γιατί δεν μπορώ και δεν πάω ούτε για τον εαυτό μου σε γιατρο, ενώ πρέπει. Όποιος μπορεί να μου δώσει πληροφορίες αν γνωρίζει καμία περίπτωση γιατρού η κάτι που σίγουρα θα το αναλάβουν δωρεάν η έστω με ένα συμβολικό ποσό, ας βοηθήσει αλλιώς δεν το βλέπω να την βγάζει καθαρή και θα είναι κρίμα ιδικά γι'αυτό το γατί γιατι φέρεται σαν άνθρωπος. Φιλοζωικες δεν θα ψαχτω εκτός αν γνωρίζει κάποιος ότι οντως θα ασχοληθούν γιατί μόνο με σκυλιά ασχολούνται συνήθως. Είμαι Αθήνα βόρειο-δυτικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κάτμαν

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κάτμαν
Ο Κάτμαν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Κάτμαν έγραψε στις 09:12, 12-11-19:

Ευχαριστώ τον δήμο Μεταμόρφωσης και την κα. Δ. Μέσα σε μιάμιση ώρα από το τηλεφώνημα μου το ζωντανό νοσηλευόταν στο Κορωπί. Στην χειρότερη θα πήγαινε την επόμενη. Αυτά θυμίζουν βόρεια Ευρώπη. Οκ παίζουν κονδύλια ναι..όμως σχεδόν όλοι ασχολούνται μόνο με τα σκυλιά. Η Μεταμόρφωση δείχνει το παράδειγμα.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σοβαρό πρόβλημα με πιθανή ουρολοίμωξη - Από 000546
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-12-12 στις 19:30.
    • Σοβαρό πρόβλημα - Από Γκρι
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-11 στις 17:42.
    • Σοβαρό πρόβλημα με την άμμο... - Από kidenio
      Το θέμα έχει λάβει 33 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-12-07 στις 12:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους