Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 80,708 εγγεγραμμένα μέλη και 714,186 μηνύματα σε 22,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 305 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Απελευθέωση άγριων ζώων την Κυριακή-ΕΚΠΑΖ

felix

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη felix
H felix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Δέν θυμάμαι!!!Πολλές πάντως έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 383 μηνύματα.

H felix έγραψε στις 15:08, 29-05-07:

Φίλοι φίλες μου
Όποιος βρεθεί την κυριακή 2-6-2007 στο Κρανίδι στην Πελλοπόνησο, θα γίνει απελευθέρωση άγριων ζώων απο το ΕΚΠΑΖ.
Το κέντρο μου εμπιστεύθηκε να την κάνω εγώ με τον άντρα μου:up: αφού παραλάβουμε τα ζώα απο Αίγινα.
Η απελευθέρωση θα γίνει 9.30 το πρωί, αφού θα έχουμε και παιδακια απο δημοτικό και διάφορους ανθρώπους απο τοπικό σωματείο που θα παρακολουθήσουν την απελευθέρωση και θα ενημερωθούν για την λειτουργεία του κέντρου και για τα ζώα γενικότερα.
Αυτό είναι μεγάλη τιμή για μένα αφού θα είναι η πρώτη φορά που οργανώνω απελευθέρωση μόνη μου!!!:up:
Όποιος βρεθεί κοντά ας στείλει πμ να δώσω το κιν μου για να βρεθούμε στο Κρανίδι και μαζί με το δασαρχείο να πάμε στον τοπο της απελευθέρωσης.
Τάνυα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mimikaki
H mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τουλαχιστον 60 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,583 μηνύματα.

H mimikaki έγραψε στις 15:11, 29-05-07:

μπράβο τάνυα πρέπέι να είναι μοναδική εμπειρία!!!!:up: :up: :up: :up:
μακαρι να μπορούσ να το δω και εγώ σπό κοντά!!
Συγχαρητήρια!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

felix

Δραστήριο Μέλος

H felix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Δέν θυμάμαι!!!Πολλές πάντως έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 383 μηνύματα.

H felix έγραψε στις 15:13, 29-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από mimikaki
μπράβο τάνυα πρέπέι να είναι μοναδική εμπειρία!!!!:up: :up: :up: :up:
μακαρι να μπορούσ να το δω και εγώ σπό κοντά!!
Συγχαρητήρια!!!
Ευχαριστώ!!!
Κι εγώ ''πετάω'' απο χαρά και περηφάνεια!!!!!!!!!!
Όντως είναι μοναδική εμπειρία!:up: :up: :up:

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 15:14, 29-05-07:

Συγχαρητήρια κι από εμένα!! Ελπίζω να μπορέσετε να πάρετε πολλές φωτογραφίες να μας δείξετε.

Παράθεση

felix

Δραστήριο Μέλος

H felix έγραψε στις 15:21, 29-05-07:

3 κουκουβάγιες απο την απελευθέρωση στον Μαραθώνα.....για να δείτε φατσόνια που γυρνάνε στην φύση!

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PHOT0073.JPG
Εμφανίσεις:  148
Μέγεθος:  97,5 KB  
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 15:22, 29-05-07:

Καλά, η πρώτη από αριστερά έχει ΑΠΙΘΑΝΗ έκφραση!!!

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aspasiapef
H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ, ΤΑΪΖΩ ΟΜΩΣ Τ'ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ? έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 3,411 μηνύματα.

H aspasiapef έγραψε στις 15:24, 29-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από aretha
Καλά, η πρώτη από αριστερά έχει ΑΠΙΘΑΝΗ έκφραση!!!
Ναι όντως!!! Εντελώς "Μωρ'τ'ειν'τούτο"!!! :up: :up: :up: :up:

Παράθεση

felix

Δραστήριο Μέλος

H felix έγραψε στις 15:27, 29-05-07:

Για κοιτάχτε εδώ φάτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Και αυτά απο την απελευθέρωση του Μαραθώνα)

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PHOT0093.JPG
Εμφανίσεις:  138
Μέγεθος:  89,7 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  PHOT0095.JPG
Εμφανίσεις:  133
Μέγεθος:  60,2 KB  
Παράθεση

Κείρα

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Κείρα
H Κείρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Παλλήνη (Αττική). Έχει γράψει 765 μηνύματα.

H Κείρα έγραψε στις 15:43, 29-05-07:

Μπράβο στο ΕΚΠΑΖ αλλά και σε σένα!:up: :up: :up: Πολύ καλή η ιδέα με το δημοτικό σχολείο. Να μαθαίνουν και τα παιδιά τι όμορφα που είναι τα ζώα ελεύθερα. Αυτό κι αν είναι εμπειρία (σιγά μετά μη ζητάνε να πάνε σε τσιρκο!)

Παράθεση

rotonda

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη rotonda
H rotonda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7-8 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 410 μηνύματα.

H rotonda έγραψε στις 15:57, 29-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από felix
3 κουκουβάγιες απο την απελευθέρωση στον Μαραθώνα.....για να δείτε φατσόνια που γυρνάνε στην φύση!
Λίγο πιο πάνω από το ρέμα του Κοκκιναρά κυκλοφορεί τη νύχτα ένα ζευγάρι τέτοιες "ύποπτες" φάτσες (ίσως λίγο πιο μεγαλόσωμες). Μικρότερες κουκουβάγιες υπήρχαν και παλιότερα στην περιοχή, αλλά το ζευγάρι των μεγαλόσωμων που λέω εμφανίστηκε φέτος το Μάρτιο. Επίσης, εδώ και δύο χρόνια υπάρχουν πολλές πέρδικες...

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,190 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 16:15, 29-05-07:

Πολύ καλά νέα! Συγχαρητήρια σε σένα και στον άντρα σου.:up:
Κρίμα που δεν θα μπορέσω να το δω από κοντά.

ΥΓ.Περιττό να πω ότι οι κουκουβάγιες μπήκαν wallpaper.

Παράθεση

nena

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nena
H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5-6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 18:11, 29-05-07:

Εάν μπορεί ο Τάσος θα κατέβουμε. Είναι το λιγότερο που μπορούμε να κάνουμε μιας και οι κουκουβάγιες -για τους γνωστούς λόγους- είναι το σήμα κατατεθέν μου!!!!

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:10, 30-05-07:

να μας βαλεις φοτο να τα δουμε γιατι εγω με κοβω χλωμο για να ερθω παλι τα καλα τα χανω

Παράθεση

Mariel

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mariel
H Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.

H Mariel έγραψε στις 01:04, 30-05-07:

συγχαρητηρια Τανυα μου!!!πρεπει να ειναι τρομερη εμπειρια μακαρι να ηταν πιο κοντα να ερχομασταν!

πριν καποιον καιρο ειχα επικοινωνησει με το ΕΚΠΑΖ για να υιοθετησω με το φιλο μου ενα ζωακι για ενα χρονο.ενω ειχαμε συννενοηθει για μια γερακινα,μετα ρωτησαμε καποιες πληροφοριες για το πως εφτασε το ζωο εκει κτλ.αλλα δυστυχως ποτε δεν πηραμε απαντηση

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,455 μηνύματα.

H Ismini έγραψε στις 08:42, 30-05-07:

Πολυ συγκινητικό!!! Συγχαρητήρια!

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 23:48, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από felix

Καλε τι φουφουδια ειν αυτα?? πολυ κουφες εκφρασεις .. τρομος στα τροκτικα.. παντως σε καταλαβαινω ειναι σαν οταν μου εμπιστευτηκαν να πιασω γατες πρωτη φορα μονη μου και να το χειριστω με δυσκολους ανθρωπους θα αισθανεσαι πολυ χαρουμενη :up:

Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη sardela
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,830 μηνύματα.

H sardela έγραψε στις 23:55, 30-05-07:

Aν γινει καποια αλλη απελευθερωση στην Αττικη(διαβασα για μαραθωνα), θα ερθω σιγουρα!:up:
Αλλα δυστυχως, η Πελοπονησος ειναι πολυ μακρυα!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους