Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 123,881 εγγεγραμμένα μέλη και 713,648 μηνύματα σε 22,523 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 552 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί;; Γιατί κλάνει το γατί!

Δαρμένη Γατούλα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Δαρμένη Γατούλα
H Δαρμένη Γατούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Δαρμένη Γατούλα έγραψε στις 21:26, 11-03-08:

Απόγευμα Σαββάτου και περιμένω κόσμο στο σπίτι. Τα πάντα καθαρά και στην εντέλεια. Ο αέρας μυρίζει φρεσκάδα διακριτικά αρωματισμένος από το άρωμα το απορρυπαντικού. Στο τραπέζι του σαλονιού περιμένουν τους καλεσμένους αχνιστά τοστάκια συνοδευμένα με ζεστές σοκολάτες και για επιδόρπιο λαχαριστά κουλουράκια. Εγώ στην κουζίνα να ετοιμάζω την τελευταία πινελιά, έφτιαχνα δροσερό ice tea. Και ο Γατούλης μου δεν ακουγόταν καθόλου, " ...πολύ ήσυχο είναι σήμερα το πουλάκι μου, φαντάζομαι ότι θα είναι στο δωμάτιό του και θα κοιμάτε." Μα!! Κάτι ακούγεται στο σαλόνι, " ... Γιάννη!!", φωνάζω τον φίλο μου, "...μην χλαπακιάζεις τίποτα από το σαλόνι, μην μου χαλάσεις το ντεκόρ, μην είσαι λαίμαργος!" Και εκείνος αναφωνεί.. "Δεν είμαι στο σαλόνι αγάπη μου!". Πάει με πήραν τα γεράματα, ακούω και θορύβους τώρα... Ξάφνου ακούω το κουδούνι της πόρτας μου, η παρέα θα είναι. "Γιάννη!!...", ο οποίος έπαιζε απορροφημένος παιχνίδι στο internet, "...άνοιξε ματάκια μου την πόρτα, τα παιδιά θα είναι, βάλτους να κάτσουν στο σαλόνι να σερβιριστούν, εγώ τελειώνω σε λίγο και έρχομαι!". Πουλάκια κελαηδούσαν στα αυτιά μου από τη χαρά μου.Άχ, φαντάζομαι όλοι θα λένε τί ωραία έκπληξη που μας ετοίμασε η καλή μας με ωραίες λιχουδιές και τί ωραίο και καθαρό σπίτι που μοσχοβολάει... Καθώς έπλενα και το τελευταίο πιάτο, προσπαθούσα να κρυφακούσω τί λέγανε στο σαλόνι, μπας και ακούσω κανέναν επεφημισμό για μένα και χαρώ. Μάταια όμως, δεν μπορούσα να ακούσω τίποτα, η απόλυτη σιωπή. "Θέλουν μάλλον καθάρισμα οι κεραίες μου" σκέφτηκα. Πριν προλάβω να βγω από την κουζίνα βλέπω τον Γιάννη μου να έρχεται τρεχάτος προς το μέρος μου. "Huston....we 've got a promplem!" , αναφώνησε "...προσπάθησε να κρατηθείς στο ύψος σου μπουμπουκάκι μου." Σαν πολύ γλυκά να μου μιλάει ο Γιάννης μου... Anyway. Είμαι άνθρωπος που αντιμετωπίζω αισιόδοξα τις φουρτούνες της ζωής. Μπαίνω στο σαλόνι και νοιώθω να αιωρείται μια βαριά και σιωπηλή ατμόσφαιρα. Οι καλεσμένοι είχαν μείνει άναυδοι (προφανώς από τις νοστιμιές που τους είχα ετοιμάσει) αλλά παρόλα αυτά δείχναν να βρίσκονται σε άβολη θέση (να φέρω λες και άλλα μαξιλαράκια ή μήπως έφτιαξα λίγα φαγητά και δεν ξέρουν ποιός να πρωτοφάει...) Ρίχνοντας μια δεύτερη ματιά στο τραπέζι και γενικότερα στο σαλόνι, κατάφερα να συνειδητοποιήσω την πραγματικότητα...(βλέπετε το γεγονός που αντίκρισα ήταν τόσο συγκλονιστικό που με την πρώτη ματιά ο εγκέφαλος μου δεν το αφομοίωσε, ενεργοποιήθηκε ο αμυντικός μηχανισμός του οργανισμού μου για να μην πάθω σοκ). Ναι... όλη η ζωή πέρασε μπροστά από τα μάτια μου. Όλη η ζωή.... του Γατούλη, όχι η δική μου!! Γιατί πλέον είναι τα τελευταία του.Ας ετοιμάσει τη διαθήκη του! Γατήσιες πατημασιές πάνω σε κάθε τοστάκι, ροκανισμένες οι γωνίες από την κόρα του ψωμιού τους, θριματισμένα κουλουράκια, οι μισές ζεστές σοκολάτες σαν κάποιος να τις έγλειψε και οι άλλες μισές ριγμένες στο πάτωμα. Παντού γατότριχες να ανεμίζουν και στον αέρα να ευωδιάζουν κακάκια. Κλανίτσα και δυσωδία (..θα τον πείραξε η μουστάρδα φαίνεται...). Τώρα πια δεν κελαηδούσανε πουλάκια στα αυτιά μου, αλλά πέτουσαν γύρω από τα μάτια μου και με κουτσουλούσαν στο κεφάλι. Ναι, τα αντιμετωπίζω όλα αισιόδοξα, αλλά αυτό δεν είναι φουρτούνα, είναι ολοκαύτωμα! Πώ πώ τί ρεζίλι...! Έχω κοκκινίσει και έχω πριστεί ολόκληρη... κοντεύω να εκραγώ! "Γατοοούληηη!!!!!" Και νάτος βγαίνει καμαρωτός καμαρωτός. "Γατούλη μου...(ψύχραιμη εγώ)...σού άρεσαν τα τοστ;;;!" :up: και βέβαια του άρεσαν... Οι σοκολάτες, καλές;; Κρατάτε μεεε!!! Τρείς με κράτησαν. "Μπουμπουκάκι μου στο ύψος σου!!"... Επειδή δηλαδή είναι πιο κοντός από μένα, νομίζει θα τη γλιτώσει;.. "Γατούλη, πάνε στο δωμάτιό σου να ακούσεις όση μουσική προλαβαίνεις γιατί θα στο κόψω το αυτί. Γιατί;;!! Γιατί η γάτα έχει ένα αυτί!" ... "Μην γελάς καθόλου, θα σε πνίξω άχρηστο γατί!" ... "Φού φού, ένα δύο, ένα δύο.. Παρακολουθείτε σε ζωντανή αναμετάδωση τον αγώνα Πανγαταϊκός - Μπουμπουκαϊκός που διεξάγεται σήμερα στο Σαλοναϊκό στάδιο. Οι φίλαθλοι και των δύο ομάδων φαίνετα να εμψυχώνουν τους παίχτες με κραυγές και συνθήματα όπως..Τρέχα τρέχα βρε γατάκι μην σε βρεί το μπουμπουκάκι.. Οι φίλαθλοι του Πανγαταϊκού συμφωνούν με το σύνθημα καθώς γνωρίζουν την επικείμενη ήτα τους και επιπλέον φοβούνται μην τους πάρει και εκείνους η μπάλα! Πίσω στον αγωνιστικό χώρο του σαλονιού μου και πιάνω έναν Γατούλη να κοιτάζει ανέμελος από το παράθυρο τα απέναντι μπαλκόνια. Με ελαφρά και ήσυχα βηματάκια τον πλησιάζω για να τον αρπάξω από όπου βρω... "Γατούλη, πίσω σου!" αναφώνησε κάποιος από τους καλεσμένους. "Τώρα θα σε πιάσω.." Μιάοοουυυ;;;!!.... Το ακόλουθο υλικό ήταν άκρως ακατάλληλο και για αυτό κόπηκε στο μοντάζ. Τελικά, όλα καλά τέλος καλό. Τον αγκάλιασα (προσεχτικά για να μην τον πνίξω) και του έδωσα ένα φιλάκι (με πολύ σφιγμένα τα δόντια μου, για να μην του τραβήξω καμιά δαγκωματιά). Αφού λοιπόν συμφιλιωθήκαμε, οι καλεσμένοι μου με ανακούφισαν λέγοντας ότι δεν σιχαίνονται και ότι δεν έχουν πρόβλημα να φάνε ό,τι απέμεινε από τον γάτο...(Διευκρινίζω ότι δεν καταβρόχθησα τον Γατούλη και ό,τι απέμεινε θα το φανε οι καλεσμένοι, τα ροκανισμένα τοστάκια εννοώ και τις αγλειμένες ζεστές σοκολάτες). Αυτά είναι φιλαράκια βρε! Θα τα φάνε όλα τζαλιασμένα. Για να μη με στεναχωρήσουν, τόσο κόπο έριξα για να τα φτιάξω όλα. Και εκεί που πάει να αρχίσει το τρελό το φαγοπότι νάσου ο Γατούλης στη μέση του σαλονιού σαν αρρωστημένος να ζαλίζεται πέρα δώθε να παραπατάει. " Γατούλη μου είσαι καλα;" ....... Και ώ ναί, ο Γατούλης ξερνάει μπροστά σε όλους ό,τι έφαγε και ό,τι έγλειψε. Άντε βρε! Καλής σας όρεξη βρε παιδιά! Λοιποοοόνν.... Ποιό είναι το συμπέρασμα της ιστορίας: Πρώτον όοοση ώρα και να περάσει, οι σοκολάτες παραμένουν ζεστές και Δεύτερον άλλη φορά δεν ξαναβάζω μουστάρδα στα τοστάκια.... Θέλετε να μάθετε γιατί; Γιατί;; Γιατί κλάνει το γατί!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δαρμένη Γατούλα

Νεοφερμένος

H Δαρμένη Γατούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Δαρμένη Γατούλα έγραψε στις 22:34, 11-03-08:

Φυσικά περιμένω τις αντιδράσεις σας και τους σχολιασμούς σας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νατάσα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νατάσα
H Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (3 δικές μου έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 437 μηνύματα.

H Νατάσα έγραψε στις 23:18, 11-03-08:

Είσαι φοβερή!!! Πρέπει ν'αρχισεις να γράφεις επαγγελματικά! Οι εικόνες που περιγράφεις μας κάνουν να φανταζόμαστε ότι είμαστε εκεί!!!! Λυπάμαι για το αποτέλεσμα της ημέρας σου, των τοστακίων και των ζεστών σοκολάτων αλλά η περιγραφή του όλου σκηνικού άξιζε για να με κάνει να κρατάω την κοιλιά μου απ'τα γέλια! Ουδεν άλλο σχόλιο κύριε πρόεδρε!!!:up:

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μαγισσα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη μαγισσα
H μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 και πιο παλια ολες τις αυλης έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

H μαγισσα έγραψε στις 23:21, 11-03-08:

• Και φυσικά είναι θείκό δεν ξέρω τελικά ποιον να λυπηθώ εσένα τον γατούλι σου ή τους καλεσμένους η τον σύντροφό σου μάλλον όλους αλλά πιο πολύ εσένα!!!! που έζησες όλη αυτήν την σκηνή απείρου κάλλους και δεν ήξερες τι να κάνεις!!!!
  • την επόμενη φορά δεν σερβίρεις τίποτα αν δεν έχεις κάποιον να τα προσεχει ή
  • βάζει κάποιον εκεί με την προύπόθεση ότι δεν θα τα φάει αυτός!!!!
  • και όσο για το θα το πνίξω θα το σκίσω και θα το κρεμάσω μην τα λές δεν θα τα κάνεις ποτέ γιατί καμία γατομαμά δεν τα κατάφερε!!!!
  • καλό βράδυ και φιλάκια!!!!!

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,153 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 23:32, 11-03-08:

Την επόμενη φορα να υποθεσω οτι θα τον εχεις κλεισμένο καπου ενω θα ετοιμαζεις???

Παράθεση

negative

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη negative
Ο negative αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O negative έγραψε στις 00:10, 12-03-08:

Eισαι πολυ καλη!!!και πολυ καλα οσα γραφεις....!!!!!!!Ηταν απογευμα και πηγενα στην σταση του λεωφορειου(θα εβγενα με φιλους)ημουν ομορφος!!!αρωματισμενος,προχωρουσα καμαρωτα με υφος και βλεμα σταρ!!!!ειμαι ναρκισσος ....το ξερω,και οταν τελικα φτανω στην σταση λιγο πριν πατησω το ποδι μου στο πεζοδρομιο, κοιτοντας τους γυρω μου λιγο ''μπλαζε'',που ειναι το φυσικο μου,γλυστραω και σοριαζομαι στην ασφαλτρο!!!εφυγαν και τα αρωματα και ο ναρκισσιμος και τα καθαρα καινουρια ρουχα μου,αλλα και το υφος του σταρ!!!ντροπη.....
Ολο αυτο που περιεγραψες....μου θυμισε αυτο που πρασπαθουμε μερικες φορες να τα κανουμε ολα τελεια; αψογα;τα γυρω μας αλλα και εμας!!!να πλασαρουμε τον καλυτερο εαυτο μας...αλλα μερικες φορες πεφτεις στην ασφαλτρο και αλλες σε ριχνει ενας γατουλης!!!!
θα μπορουσε να ειναι ταινια μικρου μηκους....

Παράθεση

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη elvenstar
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,564 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 00:21, 12-03-08:

Μπράβο σου γατούλη:up:την επόμενη φορά όμως που θα σε ξανακαλεσουν σ' αυτό το πάρτι να απαιτήσεις να έχουν και σόδες γιατί το πολύ φαγητό προκαλεί

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Poly

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poly
H Poly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πάαααααρα πολλές!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H Poly Εχω και παλι, γατι στο κεφαλι!!! έγραψε στις 00:23, 12-03-08:

Ααααφού κλάνει το γατί, το πάτησε η καμήλα και το 'κανε πλατύ...!

χα χα χα!
Πολύ καλό! Μπράβο στα φιλαράκια! Σταθήκανε στο γατούλι μια χαρά!!!

Παράθεση

popi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη popi
H popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,373 μηνύματα.

H popi έγραψε στις 08:39, 12-03-08:

Το ξέρω το έχω ζήσειΠραγματικά και πάνω που τα πιάνεις και είσαι έτοιμός για το φονικό,κάνει ιου κα του σκας φιλάκια τη μυτούλα:kiss::kiss:Και φεύγει από την αγκαλιά σου κάνοντας

Παράθεση

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,756 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 12:59, 12-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από ποπι
Το ξέρω το έχω ζήσειΠραγματικά και πάνω που τα πιάνεις και είσαι έτοιμός για το φονικό,κάνει ιου κα του σκας φιλάκια τη μυτούλα:kiss::kiss:Και φεύγει από την αγκαλιά σου κάνοντας
Ετσι ακριβως ποπι.Ειναι σα να περιγραφεις την Μυρτουλα:up::up:

Παράθεση

Δαρμένη Γατούλα

Νεοφερμένος

H Δαρμένη Γατούλα έγραψε στις 15:11, 12-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από μαγισσα
  • και όσο για το θα το πνίξω θα το σκίσω και θα το κρεμάσω μην τα λές δεν θα τα κάνεις ποτέ γιατί καμία γατομαμά δεν τα κατάφερε!!!!
Ομολογώ ότι είπα ότι "θα τον πνίξω!", δεν είπα όμως τίποτα για τα υπόλοιπα.... μην μου βάζεις ιδέες..
ΥΓ: Ευχαριστώ για τις συμβουλές

Παράθεση

μαγισσα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη μαγισσα
H μαγισσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 και πιο παλια ολες τις αυλης έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,189 μηνύματα.

H μαγισσα έγραψε στις 16:40, 13-03-08:

Αρχική Δημοσίευση από Δαρμένη Γατούλα
Ομολογώ ότι είπα ότι "θα τον πνίξω!", δεν είπα όμως τίποτα για τα υπόλοιπα.... μην μου βάζεις ιδέες..
ΥΓ: Ευχαριστώ για τις συμβουλές

Μπορεί εσύ να μην τα είπες αλλά στο βάθος του μυαλού σου υπάρχουουυνννννν και σε καταδιναστεύουνννννν!!!!!!

Παράθεση

mespairos

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη mespairos
H mespairos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 870 μηνύματα.

H mespairos έγραψε στις 14:11, 17-03-08:

βρε βρε το γατί.....

εντάξη την επόμενη φορά θα ξέρεις και θα σερβήρεις αφού έρθει ο κόσμος ή θα τον ματρώνεις πουθενά

αλλά φαντάζομαι χαρά που θα έκανε το γατί στο τραπέζι επάνω

γατούλης:cat:: καλέ όλα αυτά για μένα τα ετοίμασαν?:up:

νιαμ νιαμ:cat:

Παράθεση

Ελενη f

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ελενη f
H Ελενη f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H Ελενη f έγραψε στις 22:49, 15-06-08:

αληθεια οι καλεσμενοι σου εφαγαν οτι απεμεινε απο τον γατουλη???την επομενη φορα κλεισε τον χωριστα απο ολα τα υπολοιπα δωματια του σπιτιου η μεχρι να ερθουν οι καλεσμενοι σου πηγαινε το στην μαμα σου στην μαμα του καλου σου σε καποια φιλη που θα ερθει στο σπιτι το βραδυ καπου αλλου στην τελικη οσο πιο μακρια απο τα φαγητα των καλεσμενων σου τοσο το καλυτερο!!

Παράθεση

lina&lara

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lina&lara
H lina&lara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H lina&lara μυαλά και αλεξίπτωτα καλύτερα ανοιχτά... έγραψε στις 17:42, 25-07-10:

Χαχαχα! Τελικά είσαι γερή κράση, αφού γλίτωσες την αποπληξία εκείνη τη μέρα!

αλλά φαντάζομαι χαρά που θα έκανε το γατί στο τραπέζι επάνω

γατούλης:cat:: καλέ όλα αυτά για μένα τα ετοίμασαν?:up:

νιαμ νιαμ:cat:!
Κλασικά, οι γάτες σκέφτονται "Πωπω, τα αφεντικά μου με ταΐζουν, με χαϊδεύουν, παίζουν μαζί μου, με περιποιούνται! Θα πρέπει να είμαι θεός!!"
Άντε, καλό απόγευμα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fnou

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη fnou
H fnou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (απειρα ψιψινια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 638 μηνύματα.

H fnou έγραψε στις 21:16, 25-07-10:

καλα ε...ακομα γελαω!!!
φοβερη η περιγραφη,μπραβο σου
οσο για τον ψιψινο,τι να κανεις???
αναγκες ειναι αυτες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Frida_sp (Σπυ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Frida_sp
H Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (13 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 48 μηνύματα.

H Frida_sp roses are red,violets are blue... έγραψε στις 00:13, 05-01-11:

Σκετος μπελας ο γατουλης σου.Εμενα η δικια μου μια φορα ηταν αρρωστη , βγηκε στη σκαλα και εκανε πανω απο τεσσερις εμετους...κοντεψα να τρελαθω!!Αυτα παθενεις ομως οταν αποφασιζεις να σπιτωσεις ενα γατι...καλη τυχη απο 'δω και στο εξης!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Ατσίδας

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ατσίδας
H Ατσίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (περίπου 16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Ατσίδας μια γάτα,a cat,una gata,die katse έγραψε στις 10:14, 10-01-11:

Μπράβο σου είσαι πολύ περιγραφική. Να είσαι καλά με εκανες να γελάσω και σήμερα πίστεψε με το είχα πολύ ανάγκη.Να είναι καλά το γατί σας για να ζείτε αστείες καταστάσεις όπου στο τέλος με κατανόηση από όλους όλα πάνε καλά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γιατί;;; - Από Selina Kyle
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-09 στις 23:03.
    • Πες μου, γιατί; - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-08-09 στις 07:21.
    • Γιατί; - Από venere_f32
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-11-08 στις 20:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους