Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 134,567 εγγεγραμμένα μέλη και 714,076 μηνύματα σε 22,567 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 371 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Animal planet

kiss bill (Βασίλης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη kiss bill
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

O kiss bill έγραψε στις 21:33, 15-03-13:

Εδω και λιγο καιρο εχω βαλει συνδρομητικη τηλεοραση.
Μεσα στα τοσα καναλια υπαρχει και το animal planet, που πραγματικα εχω κολησει.
Για οσους δεν το ξερουν σας βαζω μερικα βιντεακια.

Εδω ειναι μια διασωση απο τη σειρα animal cops. Eιναι μια μοναδα της αστυνομιας που κανει διασωσεις,
περιθαλπει ζωα παρατημενα ή κακοποιημενα και μεσω του site βρισκει ανθρωπους να τα υιοθετησουν.
Το κυριοτερο ομως ειναι οτι ασκει και διωξεις σε ολους συλλαμβανει να κακοποιουν ή να εγκαταλειπουν τα ζωα.
https://animal.discovery.com/tv-shows...ound-kitty.htm

Μια αλλη ωραια σειρα ειναι το my cat from hell. Σε αυτη πρωταγωνιστει ενας ''ωραιος'' τυπος,
που πηγαινει σε σπιτια που εχουν γατες με προβληματα συμπεριφορας και
καταφερνει με τις γνωσεις του να φερει ισορροπια.
https://animal.discovery.com/tv-shows...lanced-cat.htm

Και αφηνω για το τελος μια υπεροχη, με καταπληκτικη σκηνοθεσια σειρα που παρουσιαζει τη ζωη
των γατων σε μια επαρχιακη πολη.
Βαλτε full screen και απολαυστε ενα επεισοδιο (το ανεβασα ειδικα για εσας) απο το Cats of claw hill.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kiss bill : 16-03-13 στις 00:47.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna 21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna 21
H anna 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 644 μηνύματα.

H anna 21 έγραψε στις 00:04, 16-03-13:

αγαπαω animal planet! εδω και περιπου μια δεκαετια εχω λιωσει στα ντοκιμαντερ και τις σειρες του. το my cat from hell το βρισκω ακρως ενδιαφερουσα σειρα- τον jackson galaxy πλεον τον παρακολουθω και μεσω fb. ειναι και μια αλλη σειρα το "must love cats" επισης αγαπημενη. το κακο οταν βλεπεις σειρες οπως το animal cops ειναι μετα οταν γυρνας στην ελληνικη πραγματικοτητα

επισης αγαπημενο το national geographic wild αν σου αρεσουν τα ντοκιμαντερ με αγρια ζωα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kiss bill (Βασίλης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη kiss bill
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.

O kiss bill έγραψε στις 00:47, 16-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από anna 21
αγαπαω animal planet! εδω και περιπου μια δεκαετια εχω λιωσει στα ντοκιμαντερ και τις σειρες του. το my cat from hell το βρισκω ακρως ενδιαφερουσα σειρα- τον jackson galaxy πλεον τον παρακολουθω και μεσω fb. ειναι και μια αλλη σειρα το "must love cats" επισης αγαπημενη. το κακο οταν βλεπεις σειρες οπως το animal cops ειναι μετα οταν γυρνας στην ελληνικη πραγματικοτητα

επισης αγαπημενο το national geographic wild αν σου αρεσουν τα ντοκιμαντερ με αγρια ζωα
Αννα κι εγω εχω λιωσει και δε με βλεπω να σταματαω. Και geographic wild βλεπω και travel planet και τοσα αλλα.
Ο jackson δεν παιζεται. Γραφω τα επεισοδια και τα βλεπω μετα, γιατι λογω ωρας ή λογω δουλειας δεν τα προλαβαινω.
Εχεις το απολυτο δικιο για το animal cops. Εδω στο Ελλαδα, τετοια μεταχειριση δεν εχουν ουτε οι ανθρωποι.
Αυτο με θλιβει ρε γαμωτο.
Θα ψαξω και το must love cats γιατι μαλλον μου εχει ξεφυγει.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna 21

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη anna 21
H anna 21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 644 μηνύματα.

H anna 21 έγραψε στις 01:37, 16-03-13:

https://animal.discovery.com/tv-shows/must-love-cats δεν ξερω αν το παιζει και τωρα βεβαια
διαβαζα τις προαλλες ενα "αρθρο" με τα πιο κουφα επαγγελματα στον κοσμο και ειχε μεσα και και τον Galaxy (cat behaviourist) πολυ τον παω αυτον τον τυπο. διαβαζα και πως αρχισε την ενασχοληση με γατες και τον εκτιμησα περισσοτερο (βοηθουσε εθελοντικα σε καταφυγια).

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AperfectCircle

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη AperfectCircle
Ο AperfectCircle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 61 μηνύματα.

O AperfectCircle έγραψε στις 02:12, 16-03-13:

Πολύ ωραίο το τελευταίο βίντεο το παρακολούθησα μέχρι τέλος και θα ήθελα πολύ να μου βρείς και το δεύτερο μέρος.Ακόμα έχω μία αποριούλα γιατί τα πήγανε σε εκείνη την γατο-φυλακη?

Μου φαίνεται πώς πρέπει να αρχίσω να βλέπω animal planet έχει πολλά καλά.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,433 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 17:45, 24-01-14:

Εχει πολλα επεισοδια στο youtube του my cat from hell. Ειναι υπεροχος o Jackson Galaxy και φαινεται να τα αγαπα τοσο πολυ

Παράθεση

Orion_v

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Orion_v
Ο Orion_v αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Orion_v έγραψε στις 15:41, 25-01-14:

Έχω δει κάποια βίντεο από το κανάλι του στο youtube τα προτιμώ από τα επεισόδια του my cat from hell που είδα , ίσως γιατί μου τη σπάνε οι " ιδιοκτήτες " στη σειρά , αν είχε μόνο τον jackson και τα γατιά .....

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nicole1987

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Nicole1987
H Nicole1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,433 μηνύματα.

H Nicole1987 Γατες..τα πιο αξιολατρευτα πλασματα έγραψε στις 16:32, 25-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από Orion_v
Έχω δει κάποια βίντεο από το κανάλι του στο youtube τα προτιμώ από τα επεισόδια του my cat from hell που είδα , ίσως γιατί μου τη σπάνε οι " ιδιοκτήτες " στη σειρά , αν είχε μόνο τον jackson και τα γατιά .....
Ναι οντως ειναι καποτε λιγο φτιαχτοι οι ιδιοκτητες και το γεγονος οτι παντα ειναι ετοιμα τα ζευγαρια να χωρισουν λογω των γατων... Εχει γραψει και ενα ωραιο βιβλιο το οποιο αρχισα προσφατα να διαβαζω

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristina06

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη xristina06
H xristina06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H xristina06 έγραψε στις 19:31, 03-10-14:

Επίσης, εκτός από το my cat from hell πολύ ωραίο είναι και το cats101

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γατοεκπομπές - Animal planet - Από hellcat
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 04-02-12 στις 00:56.
    • The Animal Rescue Site - Από aretha
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ελπιδοφόρες εμπειρίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-07-08 στις 15:34.
    • Ζητούνται internet animal activists - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-02-08 στις 19:01.
    • Animal care - Από mukkie
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-12-07 στις 18:50.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους