Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 142,008 εγγεγραμμένα μέλη και 714,418 μηνύματα σε 22,616 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 668 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ψάχνω για μικρό γατάκι σιάμ! Είμαι από Αθήνα!

joakim34 (ΜΑΚΗΣ)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη joakim34
Ο ΜΑΚΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O joakim34 έγραψε στις 15:04, 17-07-11:

Καλησπερα σας.θα ηθελα να μου δοθει μικρο γατακι σιαμ!μου αρεσουν πολυ!ειχα και παλιοτερα γατακι.θα το φροντιζω πολυ.μενω αθηνα και συγκεκριμενα πετραλωνα.οποιος εχει και θελει να το χαρισει ας μου στειλει εδω η στο e-mail joakiminio10@msn.com.Ευχαριστω!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pennylane : 17-07-11 στις 15:39. Αιτία: Απαγορεύονται τα κεφαλαία.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

taraxias77

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη taraxias77
Ο taraxias77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O taraxias77 έγραψε στις 10:57, 12-08-11:

ριξε μια ματια εδω.μπορει η μικρη να μην ειναι σιαμ,αλλα ειχε ριζες μαλλον σιαμ.ειναι πολυ ησυχη και χαδιαρα.https://forum.mycat.gr/%CF%87%CE%B1...E%CE%BD-84534/

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους