Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 94,145 εγγεγραμμένα μέλη και 718,533 μηνύματα σε 22,793 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 164 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Επιτέλους ήρθαν!!!!!

marzep

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη marzep
H marzep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H marzep goodbye and tanks for all the fish... έγραψε στις 19:55, 04-02-09:

Καλησπερα,ειμαι καινουργια γατομαμα και νεο μελος του my cat.Σας διαβαζω αρκετο καιρο σαν επισκεπτης και σημερα κατορθωσα και να συνδεθω!Τη Δευτερα το βραδυ μπηκαν και στη ζωη μου τα φατσακια που περιμενα εδω και βδομαδες.Τα πιτσιρικια για τα οποια υπερευχαριστω τη Νεκταρια...Τα υπεροχα (και στην οψη αλλα και στη συμπεριφορα) μεηνκουνακια μας.Τα επισημα ονοματα τους Ντονατελλο και Δεισδαιμονα αρχιζουν να τα αντικαθιστουν σταδιακα τα παρατσουκλια με βαση το χαρακτηρα και τις παλαβομαριτσες τους.Αυτο εχει σαν αποτελεσμα το αγορακι μας να το φωναζω Χαλβα και τη μικρη μας Γλυκακι!!Συγγνωμη για την μακρυγορια,αλλα ειναι και η αμηχανια της παρουσιασης και η χαρα μου που δεν περιγραφεται...Θα τα λεμε συχνα.Ευχαριστω για την φιλοξενια!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Raisa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Raisa
H Raisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,207 μηνύματα.

H Raisa έγραψε στις 20:00, 04-02-09:

Καλώς ήρθατε στην παρέα μας. Εύχομαι να περνάτε όμορφες στιγμές εδώ μέσα.
Να σου ζήσουν τα μωρά....τα έχω δει από κοντά και ξέρω πόσο ΘΕΙΚΑ είναι!!!!:up::up::up:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,615 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 20:02, 04-02-09:

Καλωσηρθατε!Η Δεισδαιμόνα και ο Ντονατέλλο ειναι απο τα πιο ομορφα μωρα της Νεκταριας,να τα χαιρεστε!:up:

Παράθεση

alice

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη alice
H alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Χμ... Δεν μπορω να τις μετρησω. Πανω απο 50! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,766 μηνύματα.

H alice έγραψε στις 21:07, 04-02-09:

Καλησπερα, καλως μας ηρθες, και καλως τα δεχτηκες!!!! Περιμενουμε πολλες πολλες φωτογραφιες τους και νεα με τα καμωματα τους!!! :up:

Παράθεση

athanasiad

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη athanasiad
H athanasiad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,635 μηνύματα.

H athanasiad έγραψε στις 21:22, 04-02-09:

Καλώς τους. Και μεις νέοι είμαστε στην παρέα. Μόλις προχτές κατάφερα να γίνω μέλος και σε νιώθω απόλυτα.
Είναι ένας χώρος που σου δίνει την δυνατότητα έκφρασης και χαράς που γνωρίζεις ότι υπάρχουν τόσοι δίπλα σου να αγαπάνε τα ζωάκια αυτά.
Και πάλι καλώς ήρθατε στη γειτονιά μας.

Παράθεση

dafni.ps (dafni)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη dafni.ps
H dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (19 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

H dafni.ps έγραψε στις 22:22, 04-02-09:

Καλως ηραθατε ολοι διποδοι και τεραποδοι φιλοι μας

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,179 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 19:10, 05-02-09:

Καλώς ήρθατε!

Παράθεση

Ελένη Άνση

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ελένη Άνση
H Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλά και όλα λατρεμένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 8,005 μηνύματα.

H Ελένη Άνση έγραψε στις 22:07, 05-02-09:

Να σου ζήσουν τα γλυκούλικα!!:up::up::up:Πολύ βαρύγδουπα ονόματα, αλλά, οι γάτες έχουν, ως γνωστόν τρία ονόματα: Το επίσημο, το ανεπίσημο και το κρυφό, αυτό που μόνο αυτές το ξέρουν!!!!!Οπότε, έχετε μέλλον με τα παρατσούκλιαΚαι παρακαλούμε για φωτογραφίες, να γνωρίσουμε κι εμείς τα νέα μέλη
Μπασσέτ και Μπασσετομαμά

Παράθεση

ιβανα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ιβανα
H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,427 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 22:09, 05-02-09:

καλως ηρθατε. εδω στο σαιτ, εκτος απο ιστοριες, λατρευουμε και τις γατοφωτογραφιες. οταν τα καταφερεις να μας ανεβασεις φωτος τους να τα θαυμασουμε

Παράθεση

ESTELLE

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ESTELLE
H ESTELLE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (ΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,196 μηνύματα.

H ESTELLE έγραψε στις 22:31, 05-02-09:

Καλώς ήρθες Μαρία μου στην παρέα μας!
Η Cammy και το αδελφάκι των μωρών σου ο Duran σας χαιρετούν!!
Πώς τα πάτε;Φαντάζομαι σε έχουν ξετρελάνει απο την πρώτη στιγμή!:up:Τι καλά που πήρες και τα 2 αδελφάκια μαζί!!Κι εμένα πάντως δέσανε απο την πρώτες κιόλας ώρες!Το μονο πρόβλημα που έχω είναι που ο μικρός τις τελευταίες μέρες κατουράει και εκτός αμμολεκάνης κι έχω τρελαθεί γμτ..
Αnyway καλως τα δέχθηκες και περιμένουμε πολλές φωτό!!Να μπεις και στο thread τα Μεινκουνάκια να μαθαίνουμε νέα τους και απο εκεί!!
Να μου τα φιλήσεις,είναι τρομερά μωρά!!!Τα ζούληξα δεόντως τη μέρα που ήμουν στη Νεκταρία και τα 2!!
Φιλιά απο Cammy και Uran!!E sorry,Duran ήθελα να γράψω!!!

Παράθεση

marzep

Διάσημο Μέλος

H marzep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 791 μηνύματα.

H marzep goodbye and tanks for all the fish... έγραψε στις 14:56, 06-02-09:

Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα!Σιγα σιγα προσαρμοζομαστε και μαθαινουμε ο ενας τον αλλο!Αυτη τη στιγμη το χαλβαδακι ειναι (ξ)απλωμενο πανω στο γραφειο ενω το γλυκακι που ειναι γενικα πιο επιφυλακτικο και φοβισμενο στο νεο περιβαλλον μας παρατηρει απο τον καναπε.Φωτογραφιες ελπιζω να ανεβασω αποψε.Και παλι ευχαριστω.Αςπεισω τωρα τα μοντελα να μου κατσουν.....Πραγμα δυσκολο,αφου κυνηγουν το λουρακι της καμερας χα!!!

Παράθεση

Νεκταρια (Φουντου Νεκταρια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νεκταρια
H Φουντου Νεκταρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,076 μηνύματα.

H Νεκταρια έγραψε στις 15:33, 06-02-09:

Γεια σου Μαρακι κι απο μενα.Ολως τυχαια επεσα στο θεμα σου,περιενα να σε δω στα μεινκουνακια.Θα σε περιμενουμε ολη η μεινκουνπαρεα και οχι μονο εκει.Ασε που περιμενω πως και πως τις φωτογραφιες τους.

Παράθεση

marzep

Διάσημο Μέλος

H marzep goodbye and tanks for all the fish... έγραψε στις 21:44, 06-02-09:

Αυτα τα φατσακια ειμαστε ....και κανουμε στη φωτογραφια αυτο που προτιμαμε.Κοιμοοοομαστε σε οποια σταση μπορουμε!!

Παράθεση

marzep

Διάσημο Μέλος

H marzep goodbye and tanks for all the fish... έγραψε στις 21:45, 06-02-09:

γμτ δεν την πηρε...

Υ.Γ. τελικά την "πηρε". Πάντως βοηθάει να έχεισ σύζυγο κομπιουτερά

Παράθεση

dafni.ps (dafni)

Περιβόητο Μέλος

H dafni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες (19 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

H dafni.ps έγραψε στις 21:47, 06-02-09:

Παράθεση

stellak

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη stellak
H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3,856 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε στις 21:55, 06-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από marzep
γμτ δεν την πηρε...
Μάλλον θα πρέπει να μικρύνεις τις φωτό για να στις ανεβάσει... Ξέρεις πως να το κάνεις ή να ψάξουμε να σου βρούμε τις οδηγίες;
Καλώς ήρθες, πάντως.

Παράθεση

Νεκταρια (Φουντου Νεκταρια)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Νεκταρια
H Φουντου Νεκταρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Πανω απο 10 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,076 μηνύματα.

H Νεκταρια έγραψε στις 22:59, 06-02-09:

Αυτα τα φατσακια ειμαστε ....και κανουμε στη φωτογραφια αυτο που προτιμαμε.Κοιμοοοομαστε σε οποια σταση μπορουμε!!
Αχου τα χρυσα μου,να σας ζησουν

Παράθεση

ομιλούμε γαληκά

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ομιλούμε γαληκά
H ομιλούμε γαληκά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,581 μηνύματα.

H ομιλούμε γαληκά Τιραμισού έγραψε στις 23:07, 06-02-09:

Καλορίζικα

Παράθεση

dafni.ps (dafni)

Περιβόητο Μέλος

H dafni.ps έγραψε στις 12:24, 07-02-09:

Πανεμορφα,να τα χαιρεσαι

Παράθεση

alice

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη alice
H alice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Χμ... Δεν μπορω να τις μετρησω. Πανω απο 50! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,766 μηνύματα.

H alice έγραψε στις 12:29, 07-02-09:

Αχ Παναγια μου! Τι μωρα ειναι αυτα!!!!

Να σας ζησουν!

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,615 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 16:12, 07-02-09:

Γλυκυτατα ειναι!

Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 η Ρόζα και η Σίμπα και άλλες αδέσποτες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,961 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 11:10, 13-02-09:

Υπέροχα,γλυκήτατα,πανέμορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι λουκουμάκια είναι αυτά!!!!!!!!!!! Ωρίστε,σου έχω και εγώ μερικές φωτογραφίες με μωρουλίνια.Μπορείς να βρεις πληροφορίες στα άρθρα για το πως θα τα μεγαλώσεις!!!!!

Συνημένες Εικόνες

Παράθεση

gourgourakos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gourgourakos
Ο gourgourakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 134 μηνύματα.

O gourgourakos έγραψε στις 15:12, 13-02-09:

Βρε ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟ αυτό το πρώτο που έβαλες στη φωτό είναι περσάκι? Είναι τέλειο,δεν έχω ξαναδεί τόσο όμορφο περσικό!!!:up:

Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ
H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 η Ρόζα και η Σίμπα και άλλες αδέσποτες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,961 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε στις 15:34, 13-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από gourgourakos
Βρε ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟ αυτό το πρώτο που έβαλες στη φωτό είναι περσάκι? Είναι τέλειο,δεν έχω ξαναδεί τόσο όμορφο περσικό!!!:up:
Ναι,Περσάκι νομίζω πως είναι!!!!!:cool::cool:

Παράθεση

Fotini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Fotini
H Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τόσες που έχω χάσει το μέτρημα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,457 μηνύματα.

H Fotini έγραψε στις 12:47, 26-02-09:

Marzep, σε ανακάλυψα! Η χθεσινή γνωριμία στον κτηνίατρο είμαι
Δε μου είπες ότι τα κουκλιά σου είναι Μεην-Κουν και προέρχονται κι αυτά από τη Νεκταρία!!!! Μ' ένα σμπάρο, τρία τρυγόνια εχθές:up: Braveheart και τούτα εδώ τα μωρά, τα οποία χωρούσαν και τα δύο σε μια μεσαία γατοφόρο! Απίστευτο αν σκεφθεί κανείς ότι σε λίγο καιρό θα είναι γίγαντες
Να τα χαίρεσαι τα μικρά σου, είναι υπέροχα, ειδικά από κοντά
Κοινωνικά, δε φοβήθηκαν καθόλου και ήσυχα πολύ, κιχ δεν έκαναν....

Παράθεση

marzep

Διάσημο Μέλος

H marzep goodbye and tanks for all the fish... έγραψε στις 13:50, 26-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Fotini
Marzep, σε ανακάλυψα! Η χθεσινή γνωριμία στον κτηνίατρο είμαι
Δε μου είπες ότι τα κουκλιά σου είναι Μεην-Κουν και προέρχονται κι αυτά από τη Νεκταρία!!!! Μ' ένα σμπάρο, τρία τρυγόνια εχθές:up: Braveheart και τούτα εδώ τα μωρά, τα οποία χωρούσαν και τα δύο σε μια μεσαία γατοφόρο! Απίστευτο αν σκεφθεί κανείς ότι σε λίγο καιρό θα είναι γίγαντες
Να τα χαίρεσαι τα μικρά σου, είναι υπέροχα, ειδικά από κοντά
Κοινωνικά, δε φοβήθηκαν καθόλου και ήσυχα πολύ, κιχ δεν έκαναν....
Ναι τα γλυκακια μου!!!Ο δε μικρος λιγο πριν φυγουμε μπηκε μονος του στη γατοφορο κι εκλεισε και το πορτακι με το ποδαρακι του.ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ η μανα!!!Καλα η κιουρια δεν ηταν και τοοοσο προθυμη αλλα ηταν αξιοπρεπεστατη(αλλιως τι κιουρια θα ητο) και ετσι πηγαν ολα καλα στην πρωτη βολτα εκτος σπιτιου!Χαρηκαμε που σε ειδαμε και θα χαρουμε να σε ξαναδουμε!

Παράθεση

Fotini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Fotini
H Fotini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τόσες που έχω χάσει το μέτρημα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 2,457 μηνύματα.

H Fotini έγραψε στις 13:53, 26-02-09:

Ναι τα γλυκακια μου!!!Ο δε μικρος λιγο πριν φυγουμε μπηκε μονος του στη γατοφορο κι εκλεισε και το πορτακι με το ποδαρακι του.ΚΟΥΦΑΘΗΚΑ η μανα!!!Καλα η κιουρια δεν ηταν και τοοοσο προθυμη αλλα ηταν αξιοπρεπεστατη(αλλιως τι κιουρια θα ητο) και ετσι πηγαν ολα καλα στην πρωτη βολτα εκτος σπιτιου!Χαρηκαμε που σε ειδαμε και θα χαρουμε να σε ξαναδουμε!
:up::up::up::up:
Κι εγώ θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ
Πολλά φιλιά στα μουσούδια σου..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους