Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 110,044 εγγεγραμμένα μέλη και 712,707 μηνύματα σε 22,411 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 199 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ζητείται γατάκι στην Πάτρα!

angelikaki93

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη angelikaki93
H angelikaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H angelikaki93 έγραψε στις 01:01, 21-11-11:

Γεια σας!! Είμαι 18 χρονών, φοιτήτρια στην Πάτρα, πάρα πολύ φιλόζωη και θέλω να υιοθετήσω ένα γατάκι! Ενδιαφέρομαι για αρσενικό και μικρό σε ηλικία!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Selina Kyle : 21-11-11 στις 14:14. Αιτία: Κεφαλαία
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

le chat noir

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη le chat noir
H le chat noir αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

H le chat noir έγραψε στις 14:49, 21-11-11:

Μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε αυτό.

https://forum.mycat.gr/showthread.p...88#post2878588

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

b@rbie (Βαρβάρα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη b@rbie
H Βαρβάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 5 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H b@rbie έγραψε στις 23:44, 21-11-11:

Καλησπέρα!!Έχω δύο αρσενικά γατάκια σπίτι μου.Γέννησε πριν από 2 μήνες η γάτα μας. Έχω ανεβάσει εδώ μερικές φωτογραφίες
https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=92287
αλλά αν θέλεις μπορώ να σου στείλω και άλλες!Επίσης είναι η κολλητή μου στην Πάτρα φοιτήτρια, οπότε θα μπορώ να στο φέρω εγώ εκεί!

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους