Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 88,640 εγγεγραμμένα μέλη και 719,226 μηνύματα σε 22,784 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 336 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χρόνια Πολλά!!!

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,673 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 09:55, 25-12-19:

Xρόνια πολλά σε όλη την γατοπαρέα και όχι μόνο!Να είστε όλοι καλά,γονείς και γατοπαιδάκια,υγεία πάνω απο όλα και αγάπη.
Ειρήνη στον κόσμο ,λιγότερος πόνος σε ανθρώπους και ζωάκια.
Μακάρι οι ευχές να έβγαιναν κιόλας,αλλά κάποια πράγνατα είναι και στο δικό μας χέρι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

k@lypso

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη k@lypso
H k@lypso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.

H k@lypso έγραψε στις 10:07, 25-12-19:

Χρόνια πολλά και καλά με υγεία!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γατόκαρδος (Ορέστης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γατόκαρδος
Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O Γατόκαρδος έγραψε στις 21:19, 26-12-19:

Οι ευχές,λένε,είναι λόγια και δεν μετράνε. Μόνο οι πράξεις... Από την άλλη, μπορεί να πιάνουν και αν δεν κάναμε, ο κόσμος θα ήταν χειρότερος....Οπότε....ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!Και να μην ξεχνάμε τα αδεσποτάκια. Περνάνε μια δύσκολη ζωή χωρίς να έχουν πειράξει κανέναν μας. Αξίζουν ένα χάδι και μια χούφτα φαγητό.Τουλάχιστον...
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17,928 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 01:25, 01-01-20:

Εύχομαι από καρδιάς, Καλή Χρονιά σε όλο το γατο-φόρουμ
και το 2020 να είναι γεμάτο υγεία, αγάπη και όνειρα εκπληρωμένα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,673 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:05, 01-01-20:

Xρόνια Πολλά σε όλους! Καλή χρονιά με υγεία,αγάπη και χαρά!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Κλειώ μου, χρόνια πολλά - Από μαγισσα
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-10-08 στις 20:16.
    • Χρόνια πολλά σε όλους!!! - Από Semina13332
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-12-07 στις 13:32.
    • Χρόνια πολλά σε όλους και καλή χρονιά! - Από Evelia
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-12-07 στις 01:13.
    • Χρόνια πολλά Μίνωα!!! - Από ΑΝΝΑ
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-07 στις 17:04.
    • Χρόνια Πολλά - Από maxi2
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-07-06 στις 19:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους