Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 106,653 εγγεγραμμένα μέλη και 712,517 μηνύματα σε 22,389 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 195 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γάτος χάθηκε (2 εβδομάδες)

Marcat22

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Marcat22
H Marcat22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Marcat22 έγραψε στις 23:20, 25-02-21:

Καλησπερα στην παρεα, 13/2 το πρωι οπως παντα εφαγε το πρωι και εφυγε την βολτα του ο αρσενικος-αστειρωτος γατος μου ( το παθημα εγινε μαθημα- ΑΜΑ και οταν γυρισει θα τον στειρωσω την ιδια μερα). Συνηθως γυρναει το βραδυ για να φαει, δεν γυρισε ομως. Το ιδιο βραδυ εριξε πολυ χιονι, κατι που με κανει αμα επηρεασε την εξαφανιση του. Εχω αναρτησει την εξαφανιση του στο φβ και εχω κρεμασει αφισες στην γυρω περιοχη. Ξερει πολυ καλα την γυρω περιοχη και συχναζε σε αυλες γειτονων, οι οποιοι εχουν να τον δουν απο τοτε που εξαφανιστηκε. Βρισκομαι σε απογνωση και θα ηθελα να ακουσω καποιες συμβουλες( τι αλλο μπορω να κανω ) η καποια παρομοια περιστατικα που εχετε ζησει η ακουσει απο γνωστους-φιλους.
Pray for Tom !
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    jacquelinexh4, Marcat22, spyros

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από τακηςπατρα
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-14 στις 10:12.
    • Χάθηκε ο γάτος μου! - Από pitoufogato
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-05-13 στις 12:21.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από jkoulian
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-12 στις 14:46.
    • Χάθηκε γάτος. - Από YukiKuran
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-05-11 στις 01:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους