Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 134,603 εγγεγραμμένα μέλη και 714,080 μηνύματα σε 22,567 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 387 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κτηνίατρος που να αγαπάει τις γάτες στο Περιστέρι και γύρω;

αμελι49836 (ελενη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη αμελι49836
H ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H αμελι49836 έγραψε στις 19:43, 17-09-10:

μηπως ξερετε καποιον κτηνιατρο στο περιστερι που να ειναι πιο εξειδικευμενος στις γατες??εχω το μωρο μου που ειναι 5 μηνων και χρειαζομαι την δευτερη γνωμη ενος κτηνιατρου.αυτος που μας βλεπει δεν μου τα λεει και τοσο καλα!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,873 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:57, 17-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από αμελι
μηπως ξερετε καποιον κτηνιατρο στο περιστερι που να ειναι πιο εξειδικευμενος στις γατες??εχω το μωρο μου που ειναι 5 μηνων και χρειαζομαι την δευτερη γνωμη ενος κτηνιατρου.αυτος που μας βλεπει δεν μου τα λεει και τοσο καλα!!
Καλησπέρα
εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω κάποιον κτηνίατρο στο Περιστέρι..αυτό που μπορώ να κάνω είναι απλα να σου δώσω ενα λινκ,με λίστα που βρήκα στο internet..πάντως καλά κάνεις και το ψάχνεις και με δεύτερο κτηνίατρο,εγώ το έχω σαν αρχή..σε σοβαρά θέματα ποτέ δεν ακούω τη γνώμη ενός μόνο γιατρού,ακόμα και αν είμαι πολύ ευχαριστημένη ..μακάρι κάποιος να γνωρίζει κάτι περισσότερο..δες εδώ..https://www.skmza.gr/Vetmap/PERISTERI/peristeri.htm

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

αμελι49836 (ελενη)

Νεοφερμένος

H ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H αμελι49836 έγραψε στις 20:06, 17-09-10:

σε ευχαριστω για την ανταποκριση.περιμενω να δω μηπως καποιος ξερει περισσοτερα.μακαρι!!!

Παράθεση

ev@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ev@
H ev@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H ev@ έγραψε στις 20:34, 17-09-10:

δεν 3ερω που ειναι το περιστερι... η δικια μου κτηνιατρος λεγεται ζακκα μαρια το τηλεφωνο της ειναι 2107564770 και το ιατρειο της ατταλου 15 στην α8ηνα...ειναι παρα πολυ καλη γιατρος παντως (ειδικα σε δυσκολες περιπτωσεις!), και αρκετα οικονομικη (στειρωσα την μικρη μου με 90ευρω και αποδει3η!!!)...

Παράθεση

αμελι49836 (ελενη)

Νεοφερμένος

H αμελι49836 έγραψε στις 20:43, 17-09-10:

ευχαριστω αλλα ειναι λιγο μακρια.το περιστερι ειναι δυτικη αττικη.θα κρατησω παντως τα στοιχεια ποτε δεν ξερεις.ευχαριστω!

Παράθεση

CATfairy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη CATfairy
H CATfairy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H CATfairy έγραψε στις 13:49, 21-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από αμελι
ευχαριστω αλλα ειναι λιγο μακρια.το περιστερι ειναι δυτικη αττικη.θα κρατησω παντως τα στοιχεια ποτε δεν ξερεις.ευχαριστω!
Εγώ έχω ακούσει για τον Μακρογκίκα που είναι λίγο πιο πάνω από τον σταθμό του Αγ. Αντωνίου στο Περιστέρι. Είχα πάει την νεράϊδά μου για υπέρηχο τον Ιούλιο. Καλός μου φάνηκε και γενικά μου έχει πει και μια φίλη ότι έχει ακούσει ότι είναι καλός.

Είναι στην οδό Π. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 8, ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΤΗΛ. 210 57 22493 - 210 5762740

Ελπίζω να πάνε όλα καλά με το μωρούλι σου

Παράθεση

αμελι49836 (ελενη)

Νεοφερμένος

H αμελι49836 έγραψε στις 20:10, 22-09-10:

ευχαριστω ολους παρα πολυ σε καποιον απο αυτους θα καταληξω.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους