Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 109,846 εγγεγραμμένα μέλη και 712,682 μηνύματα σε 22,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 200 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αναζητείται γατομωρό

Κάπα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κάπα
H Κάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Κάπα έγραψε στις 01:09, 20-02-14:

Καλημέρα / Καλησπέρα σε όλους σας!

Μετά απο 2 χρόνια σκέψης, αποφάσισα να μη το αναβάλλω άλλο και να υϊοθετήσω ένα γατάκι. Το σπίτι είναι ευρύχωρο και γενικά, είμαι διατεθειμένη να προσφέρω σε ενα γατομωράκι ένα ζεστο και σταθερό σπίτι! Ψάχνω λοιπόν ένα μικρό αρσενικό γατούλη. (Έχω μια τρέλλα με τις γκρί γάτες αλλα δεν θα επιμείνω εκεί.)

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

761

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη 761
H 761 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 234 μηνύματα.

H 761 έγραψε στις 13:12, 25-03-14:

Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ, αλλά επειδή έχω δει πολλά, να ρωτήσω γιατί ειδικά αρσενικό; Αν το θέμα σου είναι μη σου γεννοβολήσει η θηλυκιά, υπάρχει και η στείρωση. Την οποία πρέπει να κάνεις ΚΑΙ στο αρσενικό, αφενός για να μου σου φύγει, αφετέρου για να μην είσαι υπεύθυνη για τη δημιουργία νέων αδεσπότων.
Και πάλι, ελπίζω να μην το πάρεις στραβά. Αν απλά προτιμάς τα αρσενικά, για άλλους λόγους, πάσο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

danaek

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη danaek
H danaek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H danaek έγραψε στις 19:02, 26-03-14:

Καλησπέρα, μόλις γέννησε μια γατούλα ένα γκρι θηλυκό (νομίζω) γατάκι και άλλα δύο ασπρόμαυρα αρσενικά. Δεν έχω βγάλει φωτογραφίες, θα τις ανεβάσω σύντομα. Μήπως σε ενδιαφέρει;
Αρ. πρωτοδικείου 6851/2007 ΣΠΑΣ ΒΥΡΩΝΑ

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Κάπα

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Κάπα
H Κάπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Κάπα έγραψε στις 23:27, 24-10-14:

Αργοπόρησα λιγάκι_ έως πάρα πολύ_ αλλα λίγο καιρό μετά υϊοθέτησα ένα μικρούλη μέσω μιας κτηνιατρου που γνώριζα.

#761-> καθόλου στραβά δεν το πήρα.. απλά θα προτιμούσα αρσενικό χωρίς συγκεκριμένο λόγο. Ίσως είχα στο μυαλό μου μια πολύ εξειδανικευμένη ιδέα για τα αρσενικά, μιας και απο την οικογένεια μου έχει περάσει ένας αρσενικός σκυλάκος και ένας αρσενικός γάτος οπότε είπα να συνεχίσω την "παράδοση". Και θυληκό να ήταν δλδ δεν θα είχα θέμα- Αρκεί να μου έκανε κλικ απο την πρώτη επαφή μαζί του.

#danaek-> Ευχαριστώ πάρα πολύ, ακόμα κι αν δεν πραγματοποιήθηκε η υϊοθεσία!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

rouli726 (έφη)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη rouli726
H έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 (το 1 πλεον είναι αγγελάκι στο γατοπαραδεισο). έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 788 μηνύματα.

H rouli726 γατομαμά! έγραψε στις 15:39, 25-10-14:

καλώς τον δέχτηκες τον μικρούλη σου.
άνοιξέ του κι ένα δικό του θεματάκι, αν θες, να μας τον γνωρίσεις, στην ενότητα "οι γάτες μου" .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους