Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 139,542 εγγεγραμμένα μέλη και 714,390 μηνύματα σε 22,610 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 441 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Συγγνώμη

ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ
H ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (ΠΟΛΛΕΣ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ έγραψε στις 09:34, 13-02-07:

Καλημέρα σε όλους!
Σας σκέφτομαι και ας μην μπαίνω συχνά στο side.
Είναι και λόγω της δουλειάς(εχουμε πολλή δουλειά και δεν λείπει τ αφεντικό) αλλά έχω και διάφορα προβλήματα.Δεν μου πήγαν καλά τα πράγματα ούτε φέτος, ούτε το περασμένο χρόνο.
Υγεία έχω μόνο να πω σε όλους και να αγαπάτε πολύ τα ζωάκια σας, αυτά μας γεμίζουν χαρά!!Γενικότερα να προσέχουμε και ν αγαπάμε όλα τα ζώα,μόνο έμας έχουν..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,455 μηνύματα.

H Ismini έγραψε στις 09:53, 13-02-07:

Καλημέρα!!!
Κι εμείς σε σκεφτόμαστε κι ας μην μπαίνεις!
Όσο για αυτό τον χρόνο μη βιάζεσαι να βγάλεις συμπέρασματα! Ακόμη είμαστε στο Φλεβάρη! Εχει ο Καιρός γυρίσματα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (ΠΟΛΛΕΣ έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 93 μηνύματα.

H ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ έγραψε στις 10:03, 13-02-07:

Δυστυχώς το πρόβλημα είναι υγείας, και μη αναστρέψιμο...
Δεν θέλω να το συζητώ, ούτε καν να το σκέφτομαι..
Και δυστυχώς δεν αφορά εμένα, αλλά το πιο αγαπημένο μου πρόσωπο

Παράθεση

giota

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη giota
H giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.

H giota έγραψε στις 10:05, 13-02-07:

Θα σκεφτομαστε Αννα! καλη δυναμη

Παράθεση

chouzouris

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη chouzouris
H chouzouris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,923 μηνύματα.

H chouzouris έγραψε στις 10:06, 13-02-07:

Άννα κουράγιο... Καμιά φορά η μοίρα μπορεί να είναι πολύ σκληρή. Είμαστε δίπλα σου!

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 10:06, 13-02-07:

Ωχ...καταλαβαίνω...Κουράγιο! Φρόντισε να είσαι καλά εσύ. Φρόντισε τον εαυτό σου.
Αυτοί που μας αγαπάνε παίρνουν απίστευτη δύναμη από αυτό τέτοιες ώρες.

Παράθεση

Κατερίνα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Κατερίνα
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,823 μηνύματα.

H Κατερίνα έγραψε στις 10:20, 13-02-07:

Άννα σε σκεφτόμαστε κι εμείς. Κουράγιο και εύχομαι όλα να πάνε καλύτερα.

Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,315 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 11:03, 13-02-07:

Αννα μου, επειδή έχω ζήσει δυο φορές την κατάσταση σε καταλαβαίνω απόλυτα και σου εύχομαι να έχεις δύναμη. Ζήσε πολλές ευτυχισμένες στιγμές με αυτόν τον άνθρωπο σου και στήριξε τον όσο μπορείς...

Παράθεση

mimikaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mimikaki
H mimikaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (τουλαχιστον 60 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,583 μηνύματα.

H mimikaki έγραψε στις 12:08, 13-02-07:

να θυμασαι να μην χανεις ποτε την ελπιδα... καλη δυναμη

Παράθεση

sardela (Ελένη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη sardela
H Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,830 μηνύματα.

H sardela έγραψε στις 13:12, 13-02-07:

Κουραγιο, και ελπιζω ολα να πανε καλυτερα....

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aspasiapef
H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ, ΤΑΪΖΩ ΟΜΩΣ Τ'ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ? έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 3,411 μηνύματα.

H aspasiapef έγραψε στις 13:22, 13-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ
Δυστυχώς το πρόβλημα είναι υγείας, και μη αναστρέψιμο...
Δεν θέλω να το συζητώ, ούτε καν να το σκέφτομαι..
Και δυστυχώς δεν αφορά εμένα, αλλά το πιο αγαπημένο μου πρόσωπο
Σε καταλαβαίνω απόλυτα! Έχω χάσει τον πατέρα μου από σοβαρό πρόβλημα υγείας και την ίδια περίοδο ήμουν κι εγώ πολύ άρρωστη. Ο πόνος της απώλειας ή στην περίπτωσή σου της ασθένειας αγαπημένου προσώπου είναι πολύ πιο δυνατός από το να ήσουν εσύ η ίδια άρρωστη.
Μην σε παίρνει καλή μου από κάτω. Όσο και να μην το πιστεύεις τώρα, θα έρθουν καλύτερες μέρες για σένα, όπως ήρθαν και για μένα. Κοιτόντας πίσω δεν λέω ότι δεν θα θυμάσαι τίποτα, αλλά ο πόνος θα είναι πιο ήπιος όταν θα μπορείς να τα βλέπεις και να τα σκέφτεσαι όλα από μια απόσταση. Τότε δε θα είναι μαύρα, αλλά θα ξεθωριάσουν σε γκρι αποχρώσεις όλο και πιο ανοιχτές....

Παράθεση

anabou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη anabou
H anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,366 μηνύματα.

H anabou έγραψε στις 13:24, 13-02-07:

Ωχ βρε Άννα τι ατυχία είναι αυτή. Κουράγιο και να σου πάνε όσο γίνεται καλύτερα τα πράγματα για σένα από δω και πέρα.

Παράθεση

χριστινα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη χριστινα
H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (πολλές για να μετρηθούν!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,833 μηνύματα.

H χριστινα έγραψε στις 17:25, 13-02-07:

Αννα μου μην απελπίζεσαι! Ποτε δεν ξερεις τι γινεται. Παντως θα σε σκεφτ'ομαστε κι σου ευχομαι καλη δυναμη!

Παράθεση

AGGELIKI

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη AGGELIKI
H AGGELIKI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (15 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H AGGELIKI έγραψε στις 20:21, 13-02-07:

καλη δυναμη και κουραγιο!

Παράθεση

Νιαου!

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νιαου!
H Νιαου! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (έξι δικές μου και μαζί με τα αδέσποτα που έχω σώσει.... 100!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 1,153 μηνύματα.

H Νιαου! έγραψε στις 22:48, 13-02-07:

Καλη δυναμη και να εισαι παντα δυνατη!

Παράθεση

kelly

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kelly
H kelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 314 μηνύματα.

H kelly έγραψε στις 00:02, 14-02-07:

Καλη δυναμη! Καταλαβαινω ..περασα κι εγω τετοιες ιστοριες, κ εχω κ εγω μια τετοια ιστορια, μικρη.. προσπαθησε να εισαι δυνατη και να προσεχεις..

Παράθεση

Mariel

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mariel
H Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.

H Mariel έγραψε στις 00:17, 14-02-07:

σου ευχομαι καλη δυναμη!

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 00:28, 14-02-07:

κουραγιο βρε αννουλα μου ολα να πανε καλα ελπιζω ο θεος ειναι μεγαλος

Παράθεση

ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ΑΝΝΑ ΚΑΤΣ έγραψε στις 12:32, 14-02-07:

Σας ευχαριστώ όλους σας για άλλη μια φορά που είσαστε δίπλα μου και ας μην είμαι πιά πολύ στην παρέα σας.Είμαι καλύτερα γιατί σήμερα μίλησα και με τους γιατρούς και μου είπαν πολλά ενθαρυντικά πράγματα.Όντως ο Θεός είναι μεγάλος και πιστεύω οτι δεν αφήνει τους καλούς ανθρώπους έτσι.Απλά είχα και ένα μεγάλο ΓΙΑΤΙ να συμβεί σε ένα άνθρωπο που μόνο καλό κάνει και τρέχει πάντα για όλους και για όλα.Όλα γίνονται για κάποιο σκοπό!!Δεν πιστεύω οτι θα μας απογοητεύσει...Καλημέρα σε όλους

Παράθεση

nena

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nena
H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5-6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 22:17, 14-02-07:

Να σε προσέχεις για να μπορείς να προσέξεις και αυτούς που σε χρειάζονται.

Παράθεση

aiorasky

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη aiorasky
H aiorasky αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

H aiorasky έγραψε στις 22:28, 14-02-07:

Σε καταλαβαινω. Κουραγιο, δυναμη και μην σταματησεις να χαμογελας και να εχεις δυναμη. Πολλα γινονται. Εγω εχω ζησει μεγαλη ανατροπη σε κατι τετοιο που οι γιατροι δεν το πιστευαν. Ολα γινονται, θεληση και πιστη. Μην τα χασεις αυτα ειναι γιατρικο...
Με αγαπη

Παράθεση

Mici

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mici
H Mici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (...μια! 1η Ιουλίου 2006, ένα χαριτωμένο τιγράκι μας υιοθέτησε! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

H Mici έγραψε στις 13:56, 15-02-07:

Σε καταλαβαινω. Κουραγιο, δυναμη και μην σταματησεις να χαμογελας και να εχεις δυναμη. Πολλα γινονται. Εγω εχω ζησει μεγαλη ανατροπη σε κατι τετοιο που οι γιατροι δεν το πιστευαν. Ολα γινονται, θεληση και πιστη. Μην τα χασεις αυτα ειναι γιατρικο...

Σε αυτό συμφωνώ με τον aiorasky. Γενικά η καλή ψυχολογία βοηθάει πολύ.
Πρέπει και ο ίδιος να το βάλει καλά στο μυαλό του, ότι δεν είναι τίποτα και ότι είναι περαστικό... πότε δεν ξέρεις τι σου επιφυλάσσει το μέλλον.
Το έχω καταλάβει τα τελευταία 5 χρόνια από την επέμβαση που έκανα. Έλεγα μέσα μου συνεχεία "ζήσε, αγάπα και γέλα", το ίδιο έλεγα και σε μια πάσχουσα φίλη μου και σήμερα νίκησε την αρρώστια της και δεν το πιστεύαμε.
Οτι και να έχει ευχόμαι να πάνε όλα κάλα και εσυ να έχεις παντά κουραγιο για να το μεταδιδεις στο αγαπημένο σου προσωπο.

Παράθεση

catman

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη catman
Ο catman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (τουλάχιστον 12 έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 40 μηνύματα.

O catman έγραψε στις 13:14, 16-02-07:

δε σε γνωρίζω αλλά από το ποστ μόνο που είδα σου εύχομαι κ εγώ να περάσει ήπια η όλη κατάσταση.
Υπομονή,σε τέτοιες στιγμές φαίνεται πραγματικά η δύναμη του ανθρώπου.
Όλα γίνονται για κάποιο σκοπό..

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 14:05, 19-03-07:

Παιδια η Αννα τι κάνει? Εχει κανείς νέα της?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους