Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 110,070 εγγεγραμμένα μέλη και 712,711 μηνύματα σε 22,409 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 413 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με κτηνίατρο

mathewbeuys

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mathewbeuys
H mathewbeuys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (παρα πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H mathewbeuys υιοθετηστε αδεσποτα,μην αγοραζετε ζωα έγραψε στις 09:54, 02-10-09:

χθες πηγα την 8χρονη γατα μου για τον ετησιο εμβολιασμο στον κτηνιατρο μου.πηρα 2 λεωφορεια και με λυπη διαπιστωσα οτι επειδη δεχτηκε επειγουσα κληση εκλεισε νωριτερα το ιατρειο.αντι να επιστρεψω σπιτι προτιμησα να παω στο ιατρειο του ***** στη θεσσαλονικη.δεν ειχα ξαναπαει ποτε σε αυτον ουτε ειχα ρωτησει.λοιπον,και το εμβολιο της λυσσας βγηκε το μισο εξω απο το δερμα της γατας μου και αφου του το ανεφερα ξαναεκανε το εμβολιο και ενω μου ειπε αλλη τιμη για το εμβολιο οταν μπηκα ηθελε να με χρεωσει διπλασια τιμη βγαινωντας.
πραγμα που δεν το το δεχθηκα.
το συμπερασμα ειναι οτι καλυτερα να γυριζα σπιτι μου και να εκανα το εμβολιο στον δικο μου κτηνιατρο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 04-09-12 στις 20:24. Αιτία: Αφαίρεση στοιχείων τρίτων
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

constantin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη constantin
H constantin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καρδίτσα (Καρδίτσα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.

H constantin έγραψε στις 10:03, 02-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από mathewbeuys
χθες πηγα την 8χρονη γατα μου για τον ετησιο εμβολιασμο στον κτηνιατρο μου.πηρα 2 λεωφορεια και με λυπη διαπιστωσα οτι επειδη δεχτηκε επειγουσα κληση εκλεισε νωριτερα το ιατρειο.αντι να επιστρεψω σπιτι προτιμησα να παω στο ιατρειο του ***** στη θεσσαλονικη.δεν ειχα ξαναπαει ποτε σε αυτον ουτε ειχα ρωτησει.λοιπον,και το εμβολιο της λυσσας βγηκε το μισο εξω απο το δερμα της γατας μου και αφου του το ανεφερα ξαναεκανε το εμβολιο και ενω μου ειπε αλλη τιμη για το εμβολιο οταν μπηκα ηθελε να με χρεωσει διπλασια τιμη βγαινωντας.
πραγμα που δεν το το δεχθηκα.
το συμπερασμα ειναι οτι καλυτερα να γυριζα σπιτι μου και να εκανα το εμβολιο στον δικο μου κτηνιατρο.
κρίμα το καημενο το γατάκι, εγώ τα δικά μου δεν θα τα αφηνα στα χερια του........

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 04-09-12 στις 20:25. Αιτία: Αφαίρεση στοιχείων τρίτων από την Παράθεση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γράψτε έναν κτηνίατρο εδώ - Από yasmin1gr
      Το θέμα έχει λάβει 572 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-03-21 στις 09:21.
    • Kαταγγελία για κτηνίατρο - Από keleytis
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Καταγγελίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-11-09 στις 17:51.
    • Επίσκεψη σε κτηνίατρο... - Από lactoula
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-05-07 στις 23:15.
    • Βοήθεια από κτηνίατρο!!! - Από μελινάκι
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-05-07 στις 18:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους