Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 92,931 εγγεγραμμένα μέλη και 719,969 μηνύματα σε 22,903 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 320 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πρώτη γάτα και άγχος

Giorgos23

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Giorgos23
Ο Giorgos23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Giorgos23 έγραψε στις 18:13, 28-04-20:

Καλησπέρα στην παρέα! Πήρα πριν 5 μερες εναν αδεσποτο γατούλη που τάιζα εδώ στη γειτονιά μου (άραζε σε μια πυλωτη και σε μια αλάνα δίπλα στη θάλασσα) κ είναι γύρω στα 9 μηνών. Ησυχος είναι γενικα αλλά με αγχωνει που πρέπει να τον ακολουθαω μην γκρεμίσει τιποτα (νοικιάζω επιπλωμενο διαμέρισμα), υγιεινή με την άμμολεκάνη του να την καθαριζω, η τρίχα της κλπ. Γενικά δε νιαουριζει παρά μόνο όταν τον μετεφερα κ άλλη μια φορά που κοίταζε έξω απ' την μπαλκονόπορτα. Το σπίτι είναι 50τμ κ τα πράγματα του (φαγητο, νερό, αμμολεκανη, παιχνίδια) τα έχω στο διάδρομο κ όταν λείπω τον απομονώνω εκεί προς το παρόν κλείνοντας τις άλλες πορτες μην τυχόν κάνει τίποτα ζημιές. Γενικά έχει συνηθίσει πιστεύω γιατί και παίζει με τα παιχνίδια από την 2η η 3η μέρα κ κοιμάται κλπ απλά για κάποιο λόγο νιώθω ένα άγχος. Κτηνιατρο θέλω να κλείσω ραντεβού να τον παω επίσης μέσα στις επόμενες μερες γιατί δεν τον έχω πάει. Κ επιπλέον ήθελα να ρωτήσω σχετικά με αλλεργία που έχει η κοπέλα μου στην τρίχα αν αντέχεται. Είχε παλιότερα κουνέλι αλλά είχε λιγότερη τρίχα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,912 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:28, 28-04-20:

Καλησπερα φιλε μου και να χαιρεσαι το γατακι!
Καθολου αγχος να μην εχεις αν και ειναι λογικο, πολυ καλα τα βλεπω εγω τα πραγματα εσι οπως τα περιγραφεις ,ουτε του παπα που λενε μην το πεις πως εχει προσαρμοστει!
Αυτο που πρεπει να προσεχεις περισσοτερο ειναι μην σου φυγει απο κανενα μπαλκονι,παραθυρο και πορτα και χαθει.Αυτο πραγματικα ειναι το πιο σημαντικο.Παντα θα εχεις τον νου σου σε αυτο.Επισης οταν τον πας στον κτηνιατρο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ θα τον πας μεσα σε κλειστη γατοφορο και μαλιστα να κουμπωνει καλα και να το τσεκαρεις συνεχεια και οχισ τα χερια, σε τσαντες κλπ.
Με την κοπελα σου και την αλλεργια δεν ξερω, αναλογα τον βαθμο της αλλεργιας,παντως να ξερεις οτι αν δεν ειναι φοβερα αλλεργικη, το να ερχεται σε επαφη σιγα σιγα με γατα θα την κανει πιθανον να ξεπερασει και την αλλεργια της.
Μην εχεις αγχος, πολυ βολικη φαινεται η γατουλα σου .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

Ο Giorgos23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Giorgos23 έγραψε στις 20:31, 28-04-20:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ας ελπισω ότι με τον καιρό θα συνηθίσω γιατί προς το παρόν δυσκολεύομαι αρκετά για να είμαι ειλικρινής!! Το καλό είναι ότι παίζει με τα παιχνίδια του στα οποία τον βοηθάω κ εγώ κ προς το παρόν δεν έχει κάνει κάποια ζημιά. Για τα ματάκια του λίγο πρέπει να έχει αλλεργίες γιατί δακρύζουν κ σήμερα του είχε βουλώσει για λίγη ώρα το ένα όταν ξύπνησε. Του έβαλα λίγο χαμομήλι (όσο καθόταν τουλάχιστον) αλλά δε ξέρω αν τον βοηθάει.. επίσης στο ένα ματάκι έχει ένα μικρό κομματι λίγο σαν θολό, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.
Σχετικά με την αλλεργία της κοπέλας μου την πιάνει στα μάτια αρκετά κ τη μύτη. Θα φανεί!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 36,912 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:12, 28-04-20:

Αρχική Δημοσίευση από Giorgos23
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ας ελπισω ότι με τον καιρό θα συνηθίσω γιατί προς το παρόν δυσκολεύομαι αρκετά για να είμαι ειλικρινής!! Το καλό είναι ότι παίζει με τα παιχνίδια του στα οποία τον βοηθάω κ εγώ κ προς το παρόν δεν έχει κάνει κάποια ζημιά. Για τα ματάκια του λίγο πρέπει να έχει αλλεργίες γιατί δακρύζουν κ σήμερα του είχε βουλώσει για λίγη ώρα το ένα όταν ξύπνησε. Του έβαλα λίγο χαμομήλι (όσο καθόταν τουλάχιστον) αλλά δε ξέρω αν τον βοηθάει.. επίσης στο ένα ματάκι έχει ένα μικρό κομματι λίγο σαν θολό, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό.
Σχετικά με την αλλεργία της κοπέλας μου την πιάνει στα μάτια αρκετά κ τη μύτη. Θα φανεί!
Εχεις αγχος διοτι ειναι μια μεγαλη αλλαγη στη ζωη σου, νιωθεις οτι εισαι υπευθυνος για αυτην την ζωουλα εξου και το αγχος,πιστεψε με και εγω ετσι ενιωθα οταν πρωτοπηρα γατακι.Θα φυγει αυτο καποια στιγμη.
Θα σου ελεγα να προγραμματισεις συντομα την επισκεψη στον κτηνιατρο διοτι αυτο με το ματακι θα μπορουσε να ειναι και σοβαρο,καποια τυφλωνονται απο καποιους ιους,οποτε καλο θα ειναι να το πας ακομα και αυριο αν γινεται. Στο λεω για παν ενδεχομενο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 21:53, 28-04-20:

Ευχαριστώ για τις συμβουλες! Κ εγώ αυτό πιστεύω ότι είναι το άγχος!
Εννοείται αύριο, το πολύ μεθαύριο θα τον πάω!!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 11:40, 30-04-20:

Τον πήγα τελικά σήμερα στο γιατρό για στείρωση κλπ, το θολο στο ματάκι του ήταν λόγω έλκους που του δημιουργήθηκε επειδή έχει AIDS το καημένο! Μου είπε η γιατρός ότι δεν κολλάει τον άνθρωποι ότι δεν θα πεθάνει νωρίς. Έχετε κάποια εμπειρία πάνω σε αυτό; Η κοπέλα μου αγχώθηκε ότι θα κολλάει. Τι προτείνετε γενικά;
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 12:12, 30-04-20:

Τον πήγα τελικά σήμερα στο γιατρό για στείρωση κλπ, το θολο στο ματάκι του ήταν λόγω έλκους που του δημιουργήθηκε επειδή έχει AIDS το καημένο! ������ Μου είπε η γιατρός ότι δεν κολλάει τον άνθρωποι ότι δεν θα πεθάνει νωρίς. Έχετε κάποια εμπειρία πάνω σε αυτό; Η κοπέλα μου αγχώθηκε ότι θα κολλάει. Τι προτείνετε γενικά;
Φιλε μου δεν κολλαει 100/100! Δεν γινεται να κολλησεις απο τις γατες το aids.Πεστο στη φιλη σου σε παρακαλω και αν δεν πιστευει ας ρωτησει εναν κτηνιατρο,αμαρτια ειναι για το ζωακι., διοιτι φοβαμαι για την καταληξη.
Μα το aids των αιλουροεδων ειναι γνωστο χρονια τωρα και πολυ κοινο και στα αγρια αιλουροειδη και στις γατες,βεβαια σε οσες εχουν ζησει αδεσποτες.
Δεν ειναι το ιδιο aids με του ανθρωπου, απλα εινα συνδρομο ανοσοανεπαρκειας βασικα και βεβαια το κολλανε απο καβγαδες,δαγκωματα κλπ.\

Ναι εγω εχω εμπειρια απο γατα με aids,Το οποιο σκοπευα να υιοθετησω αλλα δεν μπορεσα καθως ειχα δυο γατες και δεν γινεται να βαλεις γατα με ειντς σε περιβαλλον με υγιες γατες οπως καταλαβαινεις.
Τον πηρε ο φιλος μου, εγινε ενας χοντρουλης πανεμορφος γαταρος, το μονο προβηματακι ηταν και σε αυτον στο ματι.Ζει μια χαρα και τωρα,και εχουν περασει πανω απο 7 χρονια!
Απλα χρειαζονται προσοχη με καθαριοτητα και να μην βγαινουν εξω.Και βεβαια ΌΧΙ με αλλα γατια.

Ομως ο γιατρος πως ξερει οτι εχει ειντς; Διοτι πρεπει να του κανει εξεταση αιματος!
Μπορει και να μην ειναι αν δεν εχει κανει εξεταση αιματος,πρεπει να γινει για να εισαι σιγουρος.
Δες εδω για αυτη την ασθενεια και ειναι κτηνιατρικο σαιτ. Γραφουν κτηνιατροι δηλαδη οχι ασχετοι ή χρηστες.
Παντως παρα πολλες γατες,κυριως οσες ζουν μεσα σε σπιτι για χρονια ζουν ως ασυμπτωματικες.
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 12:45, 30-04-20:

Του έκανε εξέταση αίματος μου είπε και από εκεί το κατάλαβε. Εντάξει κ η γιατρός μου είπε ότι δεν είναι κολλητικο κ ότι απλά έχει χαμηλότερο ανοσοποιητικό γ αυτό θέλει προσοχή περισσότερη. Κ στα άρθρα που διάβασα αυτό λένε ότι δεν κολλάει. Καλά δε θα τον άφηνα τον καημένο μου στο δρόμο εννοείται αυτό! Το ματάκι θα χειροτερέψει; Μου έγραψε κάτι σαν αλοιφή να του βάζω τοπικά κ επίσης μόνο τροφή για στειρωμένες γάτες μην πάθει κάτι ουρολογικο. Treats κ τέτοια δλδ η υγρές τροφές δεν έχει ξανά;
Συγγνώμη που σε πρήζω αλλά στο κτηνιατρείο γινόταν ένας πανικός κ δεν είχα άπλετο χρόνο να τα ρωτήσω όλα.
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 12:50, 30-04-20:

Επίσης μου είπε εμβόλιο σε ένα μήνα, δεν του έκανε σήμερα.
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 12:51, 30-04-20:

Του έκανε εξέταση αίματος μου είπε και από εκεί το κατάλαβε. Εντάξει κ η γιατρός μου είπε ότι δεν είναι κολλητικο κ ότι απλά έχει χαμηλότερο ανοσοποιητικό γ αυτό θέλει προσοχή περισσότερη. Κ στα άρθρα που διάβασα αυτό λένε ότι δεν κολλάει. Καλά δε θα τον άφηνα τον καημένο μου στο δρόμο εννοείται αυτό! Το ματάκι θα χειροτερέψει; Μου έγραψε κάτι σαν αλοιφή να του βάζω τοπικά κ επίσης μόνο τροφή για στειρωμένες γάτες μην πάθει κάτι ουρολογικο. Treats κ τέτοια δλδ η υγρές τροφές δεν έχει ξανά;
Συγγνώμη που σε πρήζω αλλά στο κτηνιατρείο γινόταν ένας πανικός κ δεν είχα άπλετο χρόνο να τα ρωτήσω όλα.
Treats δεν ξερω τι εννοεις, δεν καταλαβα.
Υγρη τροφουλα μπορεις,και βεβαια μπορεις,παλι για στειρωμενα,αλλα ουτως η αλλως η ξηρη τροφη ειναι η πληρης,κακα τα ψεμματα.
Δινε του ξηρη τροφη για στειρωμενα και φακελακια υγρης τροφης αμα θες.
Για το ματακι που να ξερω;Απλα θα κανεις οτι σου πει ο γιατρος.
Τον γλυκο μου, ολα καλα να πανε! Να δεις τωρα θα τον αγαπας πιο πολυ!

Επίσης μου είπε εμβόλιο σε ένα μήνα, δεν του έκανε σήμερα.
Για εμβολιο θα ρωταγα και δευτερο κτηνιατρο παντως.Επειδη εχει θεμα με το ανοσοποιητικο και επειδη εχει το ειντς.Ρωτα και αλλο κτηνιατρο να εισαι σιγουρος.

Τωρα που ξαναβλεπω το αρθρο λεει αυτο:
Κατά κάποιον τρόπο πρέπει να μένει σε κατάσταση απομόνωσης. Οι εμβολιασμοί καλό είναι να συνεχιστούν στα αρχικά στάδια της νόσου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 30-04-20 στις 13:42.
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 12:56, 30-04-20:

Είναι πάντως πολύ καλή κτηνίατρος εδώ στη Χαλκίδα , η πιο γνωστή νομιζω. Κρίμα ρε γαμωτο κ είναι πολύ καλός ο καημένος! Δε ξέρω κ πώς ανεβαίνει φωτογραφία εδω
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 13:10, 30-04-20:

Ναι , ναι απλά μήπως λόγω AIDS κ νάρκωσης σήμερα μήπως δεν μπορούσε να το κάνει σήμερα, κάτι τέτοιο κατάλαβα. Θα την πάρω τηλ αργότερα να ρωτήσω ακριβώς το λογο
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 13:41, 30-04-20:

Μα ναι, ναι...προφανως δνε ειπα κατι για την κτηνιατρο,καν δεν την ξερω τη γυναικα,απλα εγω σε σοβαρα θεματα τοχω αυτο,να ρωταω και αλλες γνωμες.
Για ανεβασμα φωτο δες εδω,να τον δουμε τον γλυκο μου!
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 14:28, 30-04-20:

Ναι το κατάλαβα πως το είπες, απλά το ανέφερα για να πω ότι την εμπιστεύομαι γενικά επειδή θεωρείται καλό ιατρείο! Θα ξαναρωτήσω πάντως! Κάτσε να προσπαθήσω φωτογραφία!
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 15:03, 30-04-20:

Μου βγάζει σφάλμα στο ανεβασμα κ έκανα κ πολλές απόπειρες!
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 15:38, 30-04-20:

Μου βγάζει σφάλμα στο ανεβασμα κ έκανα κ πολλές απόπειρες!
Με ποιον τροπο την ανεβασες; Απο τα συν/να να το κανεις.Αν σου βγαζει λαθος μαλλον ειναι επειδη εινα μεγαλη η φωτο,αν μπορεις μικρυνε την.
Αν και παλι δεν μπορεις ανεβασε απο εξωτερικο σαιτ, πχ postimage.
Αλλα λογικα θελει να μικρυνεις την φωτο σου.
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 15:46, 30-04-20:

Γιωργο μολις εκανα μια δοκιμη και ανεβαινουν φωτο απο τα συν/α
Δες.
Απλα πρέπει να μην ειναι πολυ μεγαλες.Και 800 καλα είναι,αν μπορεις μικρυνε τις φωτο.
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 18:48, 30-04-20:

Έγινε! Θα το προσπαθήσω αργότερα!
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 21:36, 30-04-20:

Τώρα είδα κ την κουκλάρα σου!! Να την χαίρεσαι!!
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 21:45, 30-04-20:

Καλησπέρα κ από τον φίλο μου!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200410_190933-01.jpeg
Εμφανίσεις:  10
Μέγεθος:  1,63 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200424_234825-01.jpeg
Εμφανίσεις:  6
Μέγεθος:  1,26 MB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  IMG_20200425_024311-01.jpeg
Εμφανίσεις:  9
Μέγεθος:  949,2 KB  

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:46, 30-04-20:

Τώρα είδα κ την κουκλάρα σου!! Να την χαίρεσαι!!
Σε ευχαριστώ πολύ! Αντε να δουμε και τον δικό σου!
Αν παλι αντιμετωπίσεις προβλήμα γραψτο εδω ή σε πμ.Γενικα ρώτα μην ντρεπεσαι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:47, 30-04-20:

Καλησπέρα κ από τον φίλο μου!
Α τον γλυκό μου!!! Τωρα τον ειδα! Τι κουκλακι,τι γλυκούλης!
Να το χαιρεσαι το μαναρακι σου για πολλα πολλα χρόνια!
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 21:48, 30-04-20:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
Α τον γλυκό μου!!! Τωρα τον ειδα! Τι κουκλακι,τι γλυκούλης!
Να το χαιρεσαι το μαναρακι σου για πολλα πολλα χρόνια!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Είναι ένας γλύκας η αλήθεια είναι κ τον αγαπάμε απ' όταν ήταν αδέσποτος, πόσο μάλλον τωρα!!
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 21:52, 30-04-20:

Επίσης επικοινώνησα με τη γιατρό κ μου είπε ότι επειδή κάναμε και στείρωση, σε συνδυασμό με την αρρώστια δε θα πήγαινε καλά το εμβόλιο! Κατά τα άλλα αποπαρασιτωση κλπ τα έκανε ολα
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:53, 30-04-20:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Είναι ένας γλύκας η αλήθεια είναι κ τον αγαπάμε απ' όταν ήταν αδέσποτος, πόσο μάλλον τωρα!!
Στο ειπα τωρα θα τον αγαπησεις ακομα περισσοτερο!
Πολυ χαιρομαι να βλεπω νεους φιλους που αγαπανε τα ζωακια και τις γατες! Πραγματικα συγκινουμαι.
Να εισαι καλα φιλε μου και να μαθανουμε νεα σας ΝΑΙ;
Παράθεση

Giorgos23

Νεοφερμένος

O Giorgos23 έγραψε στις 21:56, 30-04-20:

Εννοείται!! Ευχαριστώ πάρα πολύ για όλες τις συμβουλές κ τη στήριξη!!
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:14, 30-04-20:

Εννοείται!! Ευχαριστώ πάρα πολύ για όλες τις συμβουλές κ τη στήριξη!!
Μην το συζητάς καν! Για αυτο το λογο υπαρχουμε! Όλοι μαζι να υποστηριζόμαστε,να μαθαινουμε, να λεμε τις χαρες μας και τις λυπες μας!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γάτα για πρώτη φορά σπίτι - Από manosmouz
      Το θέμα έχει λάβει 30 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέα γάτα στο σπίτι!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-11-15 στις 00:10.
    • Πρώτη μέρα γάτα στο σπίτι - Από 761
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέα γάτα στο σπίτι!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-02-13 στις 17:33.
    • Εγώ και γάτα πρώτη φορά μαζί!!!! Βοηθήστε με!!!! - Από NeNeia
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-10 στις 20:10.
    • Η πρώτη μου επαφή με γάτα - Από Mariosd
      Το θέμα έχει λάβει 43 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέα γάτα στο σπίτι!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-11-08 στις 17:54.
    • Συμβουλές για την πρώτη γάτα!! - Από Θεώνη
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νέα γάτα στο σπίτι!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-07-07 στις 11:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους