Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 109,967 εγγεγραμμένα μέλη και 712,695 μηνύματα σε 22,407 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 210 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γράψτε έναν κτηνίατρο εδώ

stavrosz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη stavrosz
Ο stavrosz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O stavrosz έγραψε στις 10:28, 04-03-18:

Καλημέρα, προτείνετε μου έναν καλο κτηνιατρο για τις γάτες μου στην περιοχη Γέρακα η έστω κάπου κοντά. Ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,637 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 23:22, 04-03-18:

Καλησπέρα.
Δες και τη λίστα μας εδώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mousepop

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mousepop
H mousepop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H mousepop έγραψε στις 00:51, 18-03-18:

Καλησπέρα σε όλους, έχω δύο γάτες 8 και 9 χρονών στειρωμένες και παρατήρησα πριν λίγες μέρες ότι στο σαλόνι βρήκα ούρα/ Δεν μπορώ να καταλάβω αν εχει ψεκάσει και έτσι είμαι σε αναζήτηση για έναν καλό κτήνίατρο στα Νότια προάστια της Αθήνας. Φυσικά κα΄θς είχα προηγούμενες εμπειρίες από κτηνίατρους που μπου πήραν πολλά χρήματα και δεν ήταν αποτελεσμάτικη θα εκτιμούσα πολύ την άποψη σας αν γνωρίζετε κάποιον που θα ξέρει να με βοηθήσει με τις γατούλες μου/ ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,637 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 01:26, 18-03-18:

Αρχική Δημοσίευση από mousepop
Καλησπέρα σε όλους, έχω δύο γάτες 8 και 9 χρονών στειρωμένες και παρατήρησα πριν λίγες μέρες ότι στο σαλόνι βρήκα ούρα/ Δεν μπορώ να καταλάβω αν εχει ψεκάσει και έτσι είμαι σε αναζήτηση για έναν καλό κτήνίατρο στα Νότια προάστια της Αθήνας. Φυσικά κα΄θς είχα προηγούμενες εμπειρίες από κτηνίατρους που μπου πήραν πολλά χρήματα και δεν ήταν αποτελεσμάτικη θα εκτιμούσα πολύ την άποψη σας αν γνωρίζετε κάποιον που θα ξέρει να με βοηθήσει με τις γατούλες μου/ ευχαριστώ πολύ!
Δες εδώ, αυτόν που προτείνει μέλος μας.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elina1985

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elina1985
H elina1985 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H elina1985 έγραψε στις 00:04, 07-04-18:

Καλησπέρα σας και χρόνια πολλά. Έχω έναν γατουλη που είναι άρρωστος εδώ και κάποιες μέρες. Σήμερα τον πήγα σε μια κλινική γιατί ο δικός μας γιατρός είναι κλειστός λόγω των ημερών και γιατί πρέπει να κάνουμε υπέρηχο και ο δικός μας δεν έχει. Μου είπαν ότι πρέπει να νοσηλευτεί και να κάνουμε εξετάσεις μαζί με τον υπέρηχο και μου ζήτησαν 500€ μόνο για τις πρώτες εξετάσεις, τον υπέρηχο και 1 βράδυ νοσηλείας (χωρίς φάρμακα, μόνο με ορό). Γνωρίζετε κάποια κλινική ή Νοσοκομείο στην Αθήνα που να είναι αξιόπιστη αλλά πιο οικονομική;αν ζητούσαν αυτοι τόσα χρήματα για ένα βράδυ, μέχρι να γυρίσει ο γιατρός μας θα είχαμε ξεπεράσει τα 2000. Ευχαριστώ πολύ

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 02:31, 07-04-18:

Δεν ξέρω ποια περιοχή της Αττικής σε εξυπηρετεί καλύτερα.

Έχω ακούσει καλά λόγια και οτι έχει λογικές τιμές γι αυτήν την κτηνιατρική κλινική, που όμως βρίσκεται στην Πέτρου Ράλλη, στη Νίκαια.
ΕΙδάλλως θα πρέπει να αναζητήσεις κάποια από τον κατάλογό που διαθέτουμε εδώ.

Όποιο κι αν είναι το πρόβλημα, εύχομαι περαστικά στον γατούλη σου και καλή Ανάσταση.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kaith18927

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kaith18927
H kaith18927 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H kaith18927 έγραψε στις 17:32, 13-08-18:

Θα μπορούσατε να μου στείλετε μνμ με κτηνίατρο στα νότια προάστια.Μένω Άγιο Δημήτριο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 20:31, 13-08-18:

Καλησπέρα kaith.
Δες εδώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

ikati

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ikati
Ο ikati αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O ikati έγραψε στις 08:24, 17-08-18:

Καλημέρα. (Ζητώ συγγώμη αν το γράφω σε λάθος νήμα), θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κανείς εμπερία από τον Τζιαβάρα Νίκο στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης, ευχαριστώ.

Σημείωμα συντονιστή: Απαντήσεις, εφ'όσον γίνεται αναφορά σε ονόματα, μόνο σε προσωπικό μήνυμα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 17-08-18 στις 08:37. Αιτία: προσθήκη επισήμανσης συντονιστή.
Παράθεση

stefanosf

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη stefanosf
Ο stefanosf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (Η πρώτη μου έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O stefanosf έγραψε στις 14:22, 11-02-19:

Καλημερα σας.
Προσωπικη μου γνωμη οτι ειναι μια παρα πολυ καλη γιατρος, με πολλες γνωσεις και συνεχεις σεμιναρια στο εξωτερικο και πολυ καλος ανθρωπος.

https://www.vac.gr/index.php/el/

Προκειτε για την Νταβλούρου Βασιλική που βρισκετε στην Πατρα 2610624880

Υ.Γ. Δεν ξερω εαν θεωρειτε διαφημιση και δεν πρεπει να το βαλω.
Δεν εχω ενημερωσει καν την γιατρο οτι την προτεινω εδω μεσα στο forum.
Πειραζει?

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,476 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:12, 11-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από stefanosf
Καλημερα σας.
Προσωπικη μου γνωμη οτι ειναι μια παρα πολυ καλη γιατρος, με πολλες γνωσεις και συνεχεις σεμιναρια στο εξωτερικο και πολυ καλος ανθρωπος.

https://www.vac.gr/index.php/el/

Προκειτε για την Νταβλούρου Βασιλική που βρισκετε στην Πατρα 2610624880

Υ.Γ. Δεν ξερω εαν θεωρειτε διαφημιση και δεν πρεπει να το βαλω.
Δεν εχω ενημερωσει καν την γιατρο οτι την προτεινω εδω μεσα στο forum.
Πειραζει?
Εδω στο συγκεκριμενο θεμα οχι βεβαια Στεφανε μου.Εννοειται δεν πειραζει,ισα ισα.Για αυτο το εχουμε εξαλλου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 11-02-19 στις 19:31.
Παράθεση

διονυσια-κε

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη διονυσια-κε
H διονυσια-κε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H διονυσια-κε έγραψε στις 22:36, 25-02-19:

Καλησπερα σε ολους!!θα μπορουσε να μου προτεινει καποιον κτηνιατρο καλο κοντα στγ περιοχη κορωπι:?περιοχες που εξυπηρετουν μαρκοπουλο παιανια...κτλπ σας ευχαριστω!!

Παράθεση

spyros

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyros
Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O spyros έγραψε στις 09:32, 04-05-19:

Έχετε να προτείνετε κάποια κλινική στην Αττική;
Παράθεση

ritad

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ritad
H ritad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H ritad έγραψε στις 13:39, 15-01-20:

καταπληκτική γιατρός στο Κιάτο Κορινθίας.
Βιολέτα Ηλιοπούλου - Πετμεζά 8 Κιάτο - Τηλ 2742023980
Παράθεση

niki25

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη niki25
H niki25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H niki25 έγραψε στις 16:11, 14-05-20:

Καλησπέρα.. γνωρίζει κάποιος/α κτηνιάτρο οικονομικό και καλό στο Περιστέρι; Έστω και κέντρο.. είναι πραγματικά μεγάλη ανάγκη. Στείρωσα και έκανα έκτρωση στη γάτα μου η οποία είναι αδέσποτη, αλλά απ'ότι φαίνεται δεν έγινε καλή δουλεία καθώς της άνοιξαν τα ράμματα και έβγαιναν από μέσα της διάφορα... αφήστε! Ζω ένα δράμα. Η γάτα μπήκε πάλι σε χειρουργείο, είναι εντάξει απ'ότι λέει, αλλά δεν την εμπιστεύομαι. Θέλω κάποιος ειδικότερος να την προσέξει για κάποιες μέρες και να την εξετάσει.. σας παρακαλώ είναι ανάγκη μια όσο το δυνατόν συντομότερη απάντηση! Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,476 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 17:26, 14-05-20:

Αρχική Δημοσίευση από niki25
Καλησπέρα.. γνωρίζει κάποιος/α κτηνιάτρο οικονομικό και καλό στο Περιστέρι; Έστω και κέντρο.. είναι πραγματικά μεγάλη ανάγκη. Στείρωσα και έκανα έκτρωση στη γάτα μου η οποία είναι αδέσποτη, αλλά απ'ότι φαίνεται δεν έγινε καλή δουλεία καθώς της άνοιξαν τα ράμματα και έβγαιναν από μέσα της διάφορα... αφήστε! Ζω ένα δράμα. Η γάτα μπήκε πάλι σε χειρουργείο, είναι εντάξει απ'ότι λέει, αλλά δεν την εμπιστεύομαι. Θέλω κάποιος ειδικότερος να την προσέξει για κάποιες μέρες και να την εξετάσει.. σας παρακαλώ είναι ανάγκη μια όσο το δυνατόν συντομότερη απάντηση! Ευχαριστώ εκ των προτέρων..
Καλησπερα φιλη μου, ελπιζω να αναρρωσει γρηγορα η γατουλα σου.
Ναι σε καταλαβαινω απολυτα πως νιωθεις και η αληθεα ειναι οτι και γω το ιδιο θα ενιωθα.
Απο Αθηνα δεν ξερω κτηνιατρο, ξερω τη δικια μου που μενει Λουτρακι αλλα επειδη πριν ερθει Λουτρακι εμενε αθηνα, εχει πολλους πελατες εκει και καθε Τεταρτη και Σαββατο πηγαινει με βανακι κατοικον επισκεψεις και ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ!
Αν σε βολευει στειλε μου προσωπικο μηνυμα να σου δωσω ονοματεπωνυμο και τηλεφωνο.Οχι για σημνερα βεβαια,αλλα για το Σαββατο.

Ομως μπορεις να δεις και σε αυτο το θεμα,στη λιστα.
Ειναι βεβαια προσωπικη αποψη των χρηστων ,δεν εγγυομαστε για κατι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bebakos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bebakos
H bebakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H bebakos έγραψε στις 10:36, 23-11-20:

Καλημέρα σε όλους ! Έχοντας χάσει την εμπιστοσύνη μου για τον κτηνίατρο που πηγαίνω το γάτο μου θα ήθελα να με βηθήσετε με τη γνώμη που έχετε εσείς για τον δικό σας . Αν έχει χειριστεί κάποια δύσκολη κατάσταση του ζώου σας , σας ακούει λίγο παραπάνω , δεν είναι παραδόπιστος και πέρα από το πονάει κεφάλι , κόβω κεφάλι μπορεί να δει τη γατούλα σας σαν κάτι παραπάνω από ...εντονότατη παρουσία κρυστάλλων στρουβίτη ??κάψουλες για 1 μήνα , royal canin ur..s/0 για 3 μήνες και βλέπουμε. Βρίσκομαι στην Αθήνα και στην περίπτωση που θέλετε να μου συστήσετε τον δικό σας για τους παραπάνω λόγους θα χαρώ να δεχτώ τα προσωπικά σας μηνύματα . Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων !
Παράθεση

spyros

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyros
Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 168 μηνύματα.

O spyros έγραψε στις 15:14, 23-11-20:

Σε ποια περιοχή της Αθήνας μένεις; Θέλεις να μας πεις λεπτομέριες για κάποιο περιστατικό που σου συνέβη με τον κτηνίατρο που ήδη έχεις;
Παράθεση

Kwnstantina95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kwnstantina95
H Kwnstantina95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Kwnstantina95 έγραψε στις 19:19, 20-03-21:

Καλησπέρα σε όλους.Επειδη δεν ήξερα που να γράψω την απορία μου είπα να το αφήσω εδώ. Γνωρίζει κάποιος κάποιον καλό κτηνίατρο στα βόρεια προάστια που να αναλαμβάνει την στείρωση θηλυκης γατούλας? Εγώ και η γάτα μου μετακόμισαμε πρόσφατα και δεν γνωρίζω κάποιον. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Παράθεση

Spiridoula111

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spiridoula111
H Spiridoula111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Spiridoula111 έγραψε στις 20:18, 20-03-21:

Καλησπέρα.Εχω έναν φίλο που έχει στεριώσει 5γατες σε μια φίλη του κ μ είχε πει για 20ε..Τωρα δν ξέρω αν του έκανε άλλη τιμή,αλλά γενικά είναι πλ καλή.κρατησε τα γατάκια τις πρώτες μέρες για να τα κοιτάει μην τυχόν καμια επιπλοκη.Ενω εγώ που έκανα με 80ε,πέρασαν 2 εβδ κ τώρα η γατα μ χάθηκε γτ μάλλον έχει πάλι οιστρο κ δν το ήξερα κ το κατάλαβα γτ φεύγει με ένα γάτο.Αστα..Αν θες πάντως ρωτάω τον φίλο μ,γτ μ έχει πει τα καλύτερα.Απλα δν ξέρω σε ποια περιοχή βρίσκετε
Παράθεση

Kwnstantina95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Kwnstantina95
H Kwnstantina95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H Kwnstantina95 έγραψε στις 20:24, 20-03-21:

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Δεν με ενδιαφέρει τόσο η τιμή όσο να βρω κάποιον καλό κτηνίατρο που να αναλάβει από εδώ και στο εξής την γατούλα μου. Το ψάχνω αρκετά γιατί έχω διαβάσει πως η στείρωση στα θηλυκά είναι περίπλοκη και θέλω να αποφύγω δυσάρεστες επιπτώσεις. Κάθε πρόταση δεκτή. Ευχαριστώ πολύ
Παράθεση

Spiridoula111

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Spiridoula111
H Spiridoula111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Spiridoula111 έγραψε στις 23:36, 20-03-21:

Κλ ναι εννοείται να βρεις κάποιον που είναι και κοντά σου.Βεβαια ξέρω πως τα αρσενικά έχουν θέμα με την στείρωση όχι τα θυληκα..Μην κοιτάς που εγώ είμαι άτυχη.Σ εύχομαι να βρεις κάτι κοντά σ κ να πάνε όλα καλά με την γατούλα σου!
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

H Aleksa έγραψε στις 09:21, 22-03-21:

Αρχική Δημοσίευση από Kwnstantina95
Καλησπέρα σε όλους.Επειδη δεν ήξερα που να γράψω την απορία μου είπα να το αφήσω εδώ. Γνωρίζει κάποιος κάποιον καλό κτηνίατρο στα βόρεια προάστια που να αναλαμβάνει την στείρωση θηλυκης γατούλας? Εγώ και η γάτα μου μετακόμισαμε πρόσφατα και δεν γνωρίζω κάποιον. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλημέρα Κωνσταντίνα, καλή εβδομάδα

Στο παρόν θέμα που διαβάζεις, έχουν προτείνει μέλη μας κτηνίατρους της εμπιστοσύνης τους, όπως λ.χ. στο Χαλάνδρι εδώ
ή Νέο Ηράκλειο εδώ ή Αγία Παρασκευή εδώ.
Μπορείς να δεις παράλληλα και τη Λίστα κτηνιάτρων μας που θα σε διευκολύνει, αφού περιλαμβάνει τους κτηνίατρους ανά περιοχή.

Απλώς, επειδή οι καταγραφές είναι σχετικά παλιές, καλό θα είναι να επιβεβαιώσεις οτι τα στοιχεία τους εξακολουθούν να ισχύουν.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους