Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 107,555 εγγεγραμμένα μέλη και 712,551 μηνύματα σε 22,395 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 362 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σφυρίχτρα για γάτες

ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ
Ο ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ έγραψε στις 04:42, 20-10-11:

Μήπως υπάρχουν σφυρίχτρες που κάνουν γάτες να έρχονται στο σπίτι η κοντά μου ας πούμε όπως και στου σκύλους ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YNL (Γιάννης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη YNL
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (3 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,070 μηνύματα.

O YNL της Χιονάτης του Κερατσινίου . έγραψε στις 07:07, 20-10-11:

Το έχω ψάξει κι εγώ το θέμα αυτό αλλά τουλάχιστον μέχρι σήμερα δεν βρήκα τίποτα παρά μόνο για τα σκυλιά.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 08:18, 20-10-11:

ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ, δεν έχω ακούσει να υπάρχει κάτι τέτοιο και βασικά δε νομίζω ότι υπάρχει.
Η γάτα κι ο σκύλος είναι διαφορετικά ζώα με διαφορές στην συμπεριφορά τους.
Εάν αφήσεις την γάτα έξω από το σπίτι και φύγει, είναι πολύ πιθανόν να χαθεί και να μη μπορεί να επιστρέψει...

Παράθεση

Ceres Victoria

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ceres Victoria
H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 5,974 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε στις 08:40, 20-10-11:

ΛΟγικά ακούν τον ήχο (η ακοή της γάτας είναι καλύτερη από του σκύλου). Δύσκολα όμως πιστεύω ότι εκπαιδεύονται στο να εκτελούν εντολές με βάση τον ήχο της σφυρίχτρας. Θα τολμήσω να πω ότι είναι ακατόρθωτο να μάθεις μια γάτα να ανταποκρίνεται στο άκουσμα της σφυρίχτρας.

Παράθεση

χρηστος καιτη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη χρηστος καιτη
Ο χρηστος καιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O χρηστος καιτη έγραψε στις 23:18, 10-01-21:

πλακα πλακα οταν θελω η γατα να ερθει κοντα μου μιας και που συχνα κρυβεται κατω απο διαφορα επιπλα κοιμωμενη, βαζω στο γιου τουμπ βιντεο maouse for cats.
η καντυ παντα ερχεται!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους