Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,097 εγγεγραμμένα μέλη και 713,223 μηνύματα σε 22,450 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 318 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Νιάου

ZanV

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ZanV
Ο ZanV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O ZanV έγραψε στις 20:00, 09-06-08:

Χαιρετώ το πανέμορφο mycat φόρουμ!
Μετά από 2 χρόνια χωρίς γάτα στη ζωή μου αποφάσισα να ξανά αποκτήσω μια
Είμαι από νησί και είχα πάντα μια γάτα τουλάχιστον ώσπου πήγα για σπουδές. Βέβαια όσες είχα στην Κάλυμνο δεν είχαν και πολύ καλό τέλος.. Μια δηλητηριάστηκε από τη γειτόνισά και έφυγε, μία άλλη έφυγε από αυτοκινητιστικό, μια μπήκε σε μια μηχανή αυτοκινήτου την ώρα που έβαζε μπρος και από τότε δεν ξαναμίλησε, ένας αρσενικός που είχα όταν μεγάλωσε και έγινε άντρας δεν τον ξαναείδα.....
Πριν κάνα μήνα λοιπόν πήρα πάλι, εδώ στην Πάτρα, μια γατούλα (3 μηνών) και την έχω μέσα στο σπίτι... Το ίδιο θα κάνω και όποτε πηγαίνω διακοπές Κάλυμνο γιατί δεν πρόκειται να επιβιώσει εκεί αν την αφήσω να περάσει την πόρτα του σπιτιού.

Δεν έχω ξανακάνει ταξίδι με γάτα ωστόσο... Θα ήθελα έτσι να ρωτήσω αν υπάρχει καμιά ειδική τουαλέτα μιας χρήσης για γάτα (κάτι έχει πάρει το αυτί μου) ώστε να κάνει την ανάγκη της στο καράβι που θα είναι 10 ώρες.... Υπάρχει;
Αν όχι τι μπορώ να κάνω; να την αφήσω στο κλουβί και να την πω να τα κρατήσει όσο μπορεί;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη Havana
H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 23:41, 09-06-08:

αν υπηρχε τουαλετα μιας χρησης για γατες θα ειμασταν ολοι φου.λ..πανα μπορεις να της βαλεις , εννοω μια πανα απλωμενη μεσα στη γατοφορο , οχι πανω στο γατι ,και οταν τα κανει να την αλλαξεις,
ψυχραιμια θετικη σκεψη , γιατι η γατα μας ειναι αγωγος και τραβαει ολα τα αρνητικα μας συναισθηματα και ανγχη......
και μην λισμονησεις να τη στειρωσεις οταν ερθει η ωρα καθως και πρληπτικους κτηνιατρικους ελενχους και εμβολια για να ειναι υγυειης -ευτυχισμενη γατουλα, να εχειςμαζι σου νερο και να την ταισεις μονο ξηρα τροφη αποφυγε της whiscas friskies και τις πολυ φτηνες του σουπερ μαρκετ γιατι ειναι τιγκα στη χρωστικη, χρωματα ,E ,συντηριτικα και θα της κανουν το στομαζι τουμπανο.
καλο σας ταξιδι.
εννοειτε με γατοφορο , μην ακουσω τιποτα για αυτοσχεδια κουτια δεν ειναι σαφαλη..μονο μπελας!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ZanV

Νεοφερμένος

Ο ZanV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O ZanV έγραψε στις 22:56, 11-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από HAVANA
αν υπηρχε τουαλετα μιας χρησης για γατες θα ειμασταν ολοι φου.λ..
Οκ ευχαριστώ! Πάντως κάτι έχω ακούσει για κάποιο ειδικό αφρολεξ που το βάζεις στην γατοφόρο και τα απορροφά όλα, γιαυτό και ρώτησα... Πιστεύω και με πάνες + εφημερίδες μια χαρά θα είμαστε, απλώς ίσως χρειαστεί να τις αλλάξω 1-2 φορές...
Αρχική Δημοσίευση από HAVANA
και μην λισμονησεις να τη στειρωσεις οταν ερθει η ωρα καθως και πρληπτικους κτηνιατρικους ελενχους και εμβολια
Από υγεία και εμβόλια είμαστε εντάξει... Γιατί όμως να τον στειρώσω? Αρσενικός είναι, μέσα στο σπίτι τον έχω συνέχεια.. το ξέρω θα του έρθουν κ*... σε κάνα χρόνο αλλά δεν θα του περάσουν; Εννοώ ότι από την στιγμή που δεν έχει επαφή με άλλα ζώα (για να πάει και να κάνει τι δουλειά του και να παρατήσει μετά τα μικρά του) γιατί χρειάζεται; λέτε να μου πηδήσει από τον δεύτερο όροφο για να πάει να πηδήξει;

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 00:14, 12-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από ZanV
Οκ ευχαριστώ! Πάντως κάτι έχω ακούσει για κάποιο ειδικό αφρολεξ που το βάζεις στην γατοφόρο και τα απορροφά όλα, γιαυτό και ρώτησα... Πιστεύω και με πάνες + εφημερίδες μια χαρά θα είμαστε, απλώς ίσως χρειαστεί να τις αλλάξω 1-2 φορές...

Από υγεία και εμβόλια είμαστε εντάξει... Γιατί όμως να τον στειρώσω? Αρσενικός είναι, μέσα στο σπίτι τον έχω συνέχεια.. το ξέρω θα του έρθουν κ*... σε κάνα χρόνο αλλά δεν θα του περάσουν; Εννοώ ότι από την στιγμή που δεν έχει επαφή με άλλα ζώα (για να πάει και να κάνει τι δουλειά του και να παρατήσει μετά τα μικρά του) γιατί χρειάζεται; λέτε να μου πηδήσει από τον δεύτερο όροφο για να πάει να πηδήξει;
Βασικά,δεν ξέρω τις απόψεις σου σχετικά με τη στείρωση,αλλά έχω μάθει και για γάτο που πήδηξε από τον πέμπτο και σχεδόν έγινε χαλκομανία για να ζευγαρώσει.Επίσης,ψεκάζουν αν δεν το έχεις υπόψιν σου σε όλο το σπίτι,νιαουρίζουν πάρα πολύ,και αυξάνεται η επιθετικότητα.Και φυσικά,δεν κρατά για ένα χρόνο και φεύγει,σε όλα τα πλάσματα από τη στιγμή που αφυπνίζονται σεξουαλικά,είναι ενεργα για μια ζωή.

Παράθεση

Ελένη Άνση

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ελένη Άνση
H Ελένη Άνση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (Πολλά και όλα λατρεμένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 7,997 μηνύματα.

H Ελένη Άνση έγραψε στις 00:33, 12-06-08:

Ότι θα προσπαθήσει να ξεφύγει για να ζευγαρώσει είναι βέβαιο. Το αν θα το πετύχει εξαρτάται από τις συνθήκες. Εξάλλου, οι ώριμοι αρσενικοί ψεκάζουν για να δηλώσουν την παρουσία τους και η μυρωδιά, λένε αυτοί που ξέρουν, είναι ανυπόφορη . Πέρα από αυτά, ο οίστρος δεν έρχεται άπαξ . Κατά διαστήματα θα έχεις να αντιμετωπίζεις τέτοιες καταστάσεις. Ρώτησε και τον κτηνίατρο , ωστε να αποφασίσεις σωστά. Τώρα, για το ταξίδι, αν έχεις καμπίνα, μπορείς σε μια σακκούλα να του βάλεις χώμα που μετά θα πετάξεις, αν δεν έχεις καμπίνα, οι πάνες είναι μια λύση. Να έχεις και νεράκι να το βρέχεις,γιατί λόγω ζέστης αφυδατώνονται πολύ γρήγορα.

Παράθεση

Bobbie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bobbie
H Bobbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (πολλά!!!!!!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Bobbie ...Που ειναι τ' αγόρια μου;; έγραψε στις 01:50, 12-06-08:

Γειά σου ZanV,
Έχω 3 ευτυχισμένους στειρωμένους αρσενικούς γάτους.

Συμφωνώ με την moukelis και την Ελένη Π και θέλω να προσθέσω κάτι από την εμπειρία μου, μιάς κι εγώ τότε ήμουν αρκετά διστακτική με την στείρωση, αφού δεν έβγαιναν έξω.
Έκτός λοιπόν του ότι πέρασα όλα όσα αναφέρθηκαν προηγουμένως, ναι, ο ένας μου γάτος πήδηξε από τον τρίτο όροφο κι ενώ τον πρόσεχα! Ξέρεις όμως ποιός ήταν ο κύριος λόγος που το αποφάσισα; Δεν άντεχα να βλέπω τα ζωάκια μου να βασανίζονται τόσο πολύ, κάθε φορά στον οίστρο τους. Πιστεύω πως κι ο κτηνίατρος, που θα συμβουλευτείς για το θέμα, τα ίδια θα σου πει.

Να είσαι καλά και να χαίρεσαι τον γατούλη σου :up:

Παράθεση

ZanV

Νεοφερμένος

O ZanV έγραψε στις 02:27, 12-06-08:

Με έχετε πείσει αρκετά να τον ευνουχίσω... όχι τίποτα άλλο αλλά έχω πάρει σοβαρά την απόφαση να τον κρατήσω για πάντα και να τον προσέχω.. ήδη έχω χάσει έναν γάτο για αυτό το λόγο... ακόμα τον περιμένω να γυρίσει να μου πει πόσες κατάφερε να ρίξει

Έχω διαβάσει σχετικά και οι γιατροί υποστηρίζουν ότι δεν αλλάζει την προσωπικότητα του ζώου παρά μόνο την σεξουαλική του ανάγκη μπλα μπλα..
Bobbie, μια και έχεις σχετική εμπειρία, αν τον ευνουχίσω θα συνεχίσει να κάνει τρελίτσες, μικροζημιούλες στο σπίτι κτλ η θα βαρεθεί την ζωή του;
Τώρα έχω να το λέω, έχει τα @@ και ρίχνει την κουρτίνα του μπάνιου συνέχεια (και κρύβετε αμέσως για να μην του φωνάξουμε ), ανεβαίνει στα παράθυρα να κοιτάξει τι παίζει κάτω, κυνηγάει ότι κινείται και γενικά έχει κ@... για ζωή.
Δεν θα παρατηρηθεί καμιά αλλαγή στην συμπεριφορά του; Στην χειρότερη περίπτωση τον(?) φαντάζομαι να κάθετε σε μια πολυθρόνα, να τρώει μόνο, να κοιμάται και που και που να μου ρίχνει ένα παραπονεμένο βλέμμα "Γιατί μου τα έκοψες; τι θα κάνω εγώ τώρα; τι νόημα έχει να ζω πλέον;"

Βέβαια από την στιγμή που του έχω καθορίσει την ζωή του εγώ από πριν και έχω αποφασίσει πως τα όργανα του αυτά, και που τα έχει, δεν θα τα χρησιμοποιήσει πότε, μάλλον δεν είναι αναγκαίο να τα έχει. Ίσως βέβαια αν τα έχει πάνω του, έχει και την ψευδαίσθηση ότι κάποτε θα και να αισθάνεται πιο καλά....

Πόσο $ πάει η στείρωση είπαμε; στο περίπου....

Παράθεση

gatouni

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni
H gatouni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,339 μηνύματα.

H gatouni έγραψε στις 06:58, 12-06-08:

αν τον ευνουχίσω θα συνεχίσει να κάνει τρελίτσες, μικροζημιούλες στο σπίτι κτλ η θα βαρεθεί την ζωή του;
Τώρα έχω να το λέω, έχει τα @@ και ρίχνει την κουρτίνα του μπάνιου συνέχεια (και κρύβετε αμέσως για να μην του φωνάξουμε ), ανεβαίνει στα παράθυρα να κοιτάξει τι παίζει κάτω, κυνηγάει ότι κινείται και γενικά έχει κ@... για ζωή.
Δεν θα παρατηρηθεί καμιά αλλαγή στην συμπεριφορά του; Στην χειρότερη περίπτωση τον(?) φαντάζομαι να κάθετε σε μια πολυθρόνα, να τρώει μόνο, να κοιμάται και που και που να μου ρίχνει ένα παραπονεμένο βλέμμα "Γιατί μου τα έκοψες; τι θα κάνω εγώ τώρα; τι νόημα έχει να ζω πλέον;"
Γεια σου και από μένα και καλώς ήρθες στη παρέα μας.
Επειδή και η μαμά μου έχει έναν αρσενικό γάτο τον οποίο στειρώσαμε όταν ήταν ΄8 μηνών (τώρα είναι 5 χρονών). Αυτό που έχω να σου πω είναι ότι συνεχίζει κανονικά και είναι ένα τέρας. Εμείς δε σου κρύβω ότι ευχόμασταν να ηρεμήσει και λιγάκι με την στείρωση. Αλλά αυτός εξακολουθεί και παίζει, ανεβαίνει στα ντουλάπια, σπάει την ίδια ποσότητα πραγμάτων που έσπαγε και πριν την στείρωση και γενικά δεν τον επηρεάσε η στείρωση παρά μόνο στο ότι σταμάτησε να ψεκάζει και να μυρίζει το σπίτι άσχημα. Θα συμφωνήσω με τα υπόλοιπα μέλη ότι είναι καλύτερα να τον στειρώσεις, άλλωστε πιστεύω ότι είναι κρίμα να ταλαιπωρείται το γατί από επαναλαμβανόμενους οίστρους.
Το κόστος της στείρωσης δε γνωρίζω ποιο ακριβώς είναι αυτή τη στιγμή, αλλά έχω ακούσει τιμές από 50 εώς 80 ευρώ. Ίσως κάποιο άλλο μέλος μπορέσει να σε βοηθήσει στο θέμα της τιμής.
Να είσαι καλά και να χαίρεσαι το γατούλη σου.

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 08:41, 12-06-08:

Με έχετε πείσει αρκετά να τον ευνουχίσω... όχι τίποτα άλλο αλλά έχω πάρει σοβαρά την απόφαση να τον κρατήσω για πάντα και να τον προσέχω.. ήδη έχω χάσει έναν γάτο για αυτό το λόγο... ακόμα τον περιμένω να γυρίσει να μου πει πόσες κατάφερε να ρίξει

Έχω διαβάσει σχετικά και οι γιατροί υποστηρίζουν ότι δεν αλλάζει την προσωπικότητα του ζώου παρά μόνο την σεξουαλική του ανάγκη μπλα μπλα..
Bobbie, μια και έχεις σχετική εμπειρία, αν τον ευνουχίσω θα συνεχίσει να κάνει τρελίτσες, μικροζημιούλες στο σπίτι κτλ η θα βαρεθεί την ζωή του;

Βέβαια από την στιγμή που του έχω καθορίσει την ζωή του εγώ από πριν και έχω αποφασίσει πως τα όργανα του αυτά, και που τα έχει, δεν θα τα χρησιμοποιήσει πότε, μάλλον δεν είναι αναγκαίο να τα έχει. Ίσως βέβαια αν τα έχει πάνω του, έχει και την ψευδαίσθηση ότι κάποτε θα και να αισθάνεται πιο καλά....

Πόσο $ πάει η στείρωση είπαμε; στο περίπου....
Καλημέρα!Κι εγώ είχα στειρωσει το γάτο μου,και θα στειρωσω και το Σείριο όταν έρθει η ώρα.Όλα αυτά που φοβάσαι ότι θα νιώθει το ζώο,είναι ανθρώπινα συναισθήματα.Τα ζώα δε νιώθουν έτσι,και δεν τους λείπει η ανάγκη να ζευγαρώσουν μετά τη στείρωση.Ούτε σε κοιτούν με παράπονο,ούτε σκέφτονται γιατί το έκανες.Οπότε μην προβάλλεις τα δικα σου συναισθήματα στο γάτο σου,δεν ισχύει.
Η τιμή κυμαίνεται ανάλογα με τον κτηνίατρο.Εμάς μας κόστισε 50 ευρώ,τον πήγαμε το πρωί,και το απόγευμα ήταν μια χαρά όπως πάντα.Και στείρωση να μην του κάνεις,μην περιμένεις οπωσδήποτε στα 8 χρόνια του για παράδειγμα να παίζει σαν γατάκι.Δεν αλλάζει ο χαρακτήρας του ζώου,αλλά αυτό δε σημαίνει πως κάποιος εξωγενής παράγοντας δεν θα τον επηρρεάσει ποτέ στη ζωή του για να ηρεμήσει ή να ζωηρέψει πέραν της στείρωσης.

Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

H Katrin! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Καπανδρίτι (Αττική). Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 09:05, 12-06-08:

[
Από υγεία και εμβόλια είμαστε εντάξει... Γιατί όμως να τον στειρώσω? Αρσενικός είναι, μέσα στο σπίτι τον έχω συνέχεια.. το ξέρω θα του έρθουν κ*... σε κάνα χρόνο αλλά δεν θα του περάσουν; Εννοώ ότι από την στιγμή που δεν έχει επαφή με άλλα ζώα (για να πάει και να κάνει τι δουλειά του και να παρατήσει μετά τα μικρά του) γιατί χρειάζεται; λέτε να μου πηδήσει από τον δεύτερο όροφο για να πάει να πηδήξει; [/quote]
καπως έτσι έχασα εναν υπέροχο γάτο ..τον λουκουμα , πράγμα που δεν μου έχω συχωρεσει ποτε...
οχι γιατι δεν ήθελα αν τον στειρωσω αλλα γιατι πιστευα οτι 6 μηνων ηταν μικρος......!
έπεσα πολυ έξω και το τιμημα το πληρωσε δυστηχως ο πολυαγαπημενος μου γατος..
οι ορμες δεν περναν ειδικα αν ειναι εγκλειστος δεν θα του περασουν ποτε..
αν τον αφησεις να βγει για να ζευγαρωσει απλα δεν θα ξαναγυρισει...
και ναι μπορει καλλιστα να πεσει απο οποιοδηποτε οροφο..δεν εχει το αισθημα του φοβου τους υψους γιατι ειναι αιλουρος...
ειναι πολυ σημαντικο αυτο μην το αμελησεις..
και αν σου φυγει απλα θα γεμισει τον τοπο με γατακια....
αρκετα χιλιαδες γατια δεν εχουμε στην Ελλαδα??
σκεψου το λιγο...

Παράθεση

Havana (Katrin!)

Εκτροφέας

H Havana trollarium is prohibited έγραψε στις 09:08, 12-06-08:

συγνωμη για το σνεχομενο ποτσ..
δεν ειναι ευνουχισμος...μια μικρη τομη ειναι σε μια φλεβιτσα που δινει το το υγρο της αμαρτιας (πλακα κανω) ελευθερο στη φυση)
δεν θα εχει θεμα.. δεν ακρωτηριαζουν κατι απο το ζωωο...ολοκληρο θα τονε χει τον ανδρισμο του....

Παράθεση

Bobbie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bobbie
H Bobbie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (πολλά!!!!!!!! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Bobbie ...Που ειναι τ' αγόρια μου;; έγραψε στις 02:22, 13-06-08:

Με κάλυψαν απόλυτα οι προλαλήσασες :up: και χαίρομαι πολύ που αποφάσισες να τον στειρώσεις (και όχι να τον ευνουχίσεις...!)

Όσο γιά την εμπειρία μου, που ρώτησες, δεν παρατήρησα καμία διαφορά στ΄"αγόρια" μου, μόνο ο ένας ηρέμησε λίγο αλλά μάλλον ήταν επόμενο λόγω ηλικίας

Περιμένουμε όνομα και φωτογραφίες (πριν και μετά τις διακοπές) :cool:

Παράθεση

ZanV

Νεοφερμένος

O ZanV έγραψε στις 00:17, 15-06-08:

Αρχική Δημοσίευση από gatouni
σπάει την ίδια ποσότητα πραγμάτων που έσπαγε και πριν την στείρωση
:up::up::up:

Παράθεση

ZanV

Νεοφερμένος

O ZanV έγραψε στις 03:22, 18-06-08:

Όλα εντάξει.. του έκλεισα χειρουργείο για μετά το καλοκαίρι καθώς είναι μικρός ακόμα και ο γιατρός μου θέλει να περιμένουμε να του μεγαλώσουν λιγάκι πριν τα κόψει
Του έβαλα και stronghold που είδα εδώ να το συζητάτε (είχε άπειρους ψίλους πάνω του, του έκανα μπανιο, μετά σπρευ τίποτα..) και 10 ώρες μετά δεν μπορώ να βρώ ούτε ένα πάνω του
Το κρεβάτι έχει γεμίσει φουλ με σκοτωμένους βέβαια

Παράθεση

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 09:13, 18-06-08:

Όλα εντάξει.. του έκλεισα χειρουργείο για μετά το καλοκαίρι καθώς είναι μικρός ακόμα και ο γιατρός μου θέλει να περιμένουμε να του μεγαλώσουν λιγάκι πριν τα κόψει
Του έβαλα και stronghold που είδα εδώ να το συζητάτε (είχε άπειρους ψίλους πάνω του, του έκανα μπανιο, μετά σπρευ τίποτα..) και 10 ώρες μετά δεν μπορώ να βρώ ούτε ένα πάνω του
Το κρεβάτι έχει γεμίσει φουλ με σκοτωμένους βέβαια
Ωραία,ελπίζω να πιάσει η αμπούλα και να μην κολλήσει πάλι γρήγορα!:up:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γαβ-γαβ ή νιάου-νιάου; - Από Libertus
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Άλλα ζωάκια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-20 στις 18:02.
    • Νιάου νιάου αλλά όχι στο σπίτι! Βοήθεια! - Από Yami-chan
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-08-12 στις 20:45.
    • Τι πα' να πει νιάου; - Από x98x
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-12-09 στις 22:06.
    • Ο Νιάου μου - Από katerina finitsi
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Οι γάτες μου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-08-06 στις 17:16.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους