Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 102,712 εγγεγραμμένα μέλη και 711,909 μηνύματα σε 22,319 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 244 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Πού κοιμάται η γάτα σας;

k@lypso

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη k@lypso
H k@lypso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.

H k@lypso έγραψε στις 12:22, 07-10-20:

εδώ μεγάλη αδερφούλα σε ηλικία της γιαγιάς σας καθότι αισίως 9,5 Μαΐων να φτάσετε τα χρόνια της διπλά!!!

αγαπημένο κρεβατάκι το λάπτοπ !!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

χρηστος καιτη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη χρηστος καιτη
Ο χρηστος καιτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 25 μηνύματα.

O χρηστος καιτη έγραψε στις 17:53, 07-10-20:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Το δίχτυ οπωσδήποτε να της το πάρεις μιας, και είναι αναγκαία προϋπόθεση για την ασφάλειά της όταν βγαίνει στο μπαλκόνι.
Όσο για το σπιτάκι για ύπνο που λες, μπορεί να είναι όμορφο και να το χαίρεσαι σαν ιδέα, αλλά έχω κάποιες επιφυλάξεις για το αν θα το εκτιμήσει εξίσου και η Κάντυ, ή θα συνεχίσει να διεκδικεί τη θέση της στο κρεβάτι σου.
οταν την πρωτοπηραμε κοιμηθηκε μερικες φορες στο κρεβατι της και μετα ηρθε και στο δικο μου. εγω την αφησα γιατι ηταν μωρακι 1.5 μηνος.τωρα καταλαβαινω οτι θα δυσκολευτει εαν το αποφασισω. κανονικα δεν με ενοχλει που κοιματε μαζι μου, αλλα το τι γινεται εως οτου αποφασισει να κοιμηθει. μου τρωει πολυ ωρα απο τον δικο μου υπνο κανοντας σκανδαλιες και δεν κοιμαμαι και πολυ καλα.
εγω οταν αποφασισα να παρουμε ενα γατακι δυο πραγματα δεν ηξερα για αυτα.
πρωτων οτι κανουν κακα τους και δευτερον οτι ειναι νυχτοβια
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη Aleksa
H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,433 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε στις 19:40, 07-10-20:

Αρχική Δημοσίευση από k@lypso
εδώ μεγάλη αδερφούλα σε ηλικία της γιαγιάς σας καθότι αισίως 9,5 Μαΐων να φτάσετε τα χρόνια της διπλά!!!

αγαπημένο κρεβατάκι το λάπτοπ !!

Ευχαριστώ για τη όμορφη ευχή κι αντεύχομαι τα 9,5 χρόνια (που καθόλου πολλά δεν είναι για οικόσιτη γάτα) να τα διπλασιάσει η όμορφη ζουζούνα που βλέπω να ποζάρει στο φακό με τόση χάρη.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

k@lypso

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη k@lypso
H k@lypso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.

H k@lypso έγραψε στις 07:03, 08-10-20:

Αρχική Δημοσίευση από Aleksa
Ευχαριστώ για τη όμορφη ευχή κι αντεύχομαι τα 9,5 χρόνια (που καθόλου πολλά δεν είναι για οικόσιτη γάτα) να τα διπλασιάσει η όμορφη ζουζούνα που βλέπω να ποζάρει στο φακό με τόση χάρη.
αμήν για όλες τις γατούλες!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους