Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 89,421 εγγεγραμμένα μέλη και 719,333 μηνύματα σε 22,801 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 427 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το υποκατάστατο μπλογκ;

nena

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη nena
H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5-6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 14:46, 29-06-07:

Ποιο είναι το υποκατάστατο μπλογκ και πως ενημερωθήκαμε για αυτό;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aretha
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 14:51, 29-06-07:

Νερίνα, εδώ είναι το μπλογκ, ειδοποίησα στέλνοντας email σε όσες διευθύνσεις είχα. Ουσιαστικά γράψαμε μόνο για μια μέρα, γιατί την επόμενη επανήλθε το mycat.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nena

Διακεκριμένο μέλος

H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5-6 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 15:07, 29-06-07:

που λέει και ένα καλό κορίτσι.
Και εξηγούμαι: 'Εχω θυμώσει, έχω θυμώσει πάρα πολύ. Άπό τότε που ξανάνοιξε το φόρουμ διαβάζω για ένα αόρατο υποκατάστατο μπλογκ, ρωτάω ποιο είναι και κανείς δεν νοιώθει την ανάγκη να μου πει απλά "δεν γουστάρουμε να σου πούμε" ή "είναι αυτό" ή "συγνώμη είναι προσωπικός χώρος και τον δίνω όπου θέλω", πράγματα απολύτως σεβαστά και που δεν θα μου δημιουργούσαν κανένα πρόβλημα. Η γνωστή γιαγιά μου έλεγε "εγώ αχάριστη δεν είμαι παραπονιάρα είμαι" και ο Ζενέ επί το ποιητικώτερο "βαρέθηκα οι άλλοι να αγαπιούνται και εγώ να είμαι έξω απο τον κύκλο της αγάπης". Αυτά τα δύο σε συνδυασμό με το τίτλο του μηνύματος και το ότι είμαι μοναχοπαίδι, άρα εύκολα ευάλωτο, όπως καταλαβαίνετε και εσείς με οδηγούν στο να πάρω τα μπογαλάκια μου -όχι δεν θα αρχίσω να σβήνω μηνύματα- να χαιρετήσω και αυτούς που ξέρω και αυτούς που δεν ξέρω, να σας ευχαριστήσω για τη μέχρι τώρα πορεία, να σας ευχηθώ καλή τύχη σε ότι κάνατε, καλή επιτυχία σε όσες δίνουν, ή έχουν παιδιά ή ανήψια που δίνουν, όμορφα να γεννήσουν στις έγκυες του φόρουμ, όλα να πάνε καλά για αυτές που αντιμετωπίζουν ζόρια με την υγεία τους, με τη δουλειά τους ή με τη σχέση τους, ή με τα γατιά τους, φιλιά στα γατιά όλων σας και ένα επιπλέον στην Αργυρώ, καλό καλοκαίρι να περάσετε, ξέχωρα ευχαριστώ στη Μισέλ για την στέγη και την ανοχή, να προσέχετε τους εαυτούς σας και τα γατιά σας και καλά να περνάτε.
Καλή συνέχεια
Υ.Γ. Ευχαριστώ για την ενημέρωση aretha

Παράθεση

Κατερίνα

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Κατερίνα
H Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 1,823 μηνύματα.

H Κατερίνα έγραψε στις 15:12, 29-06-07:

Απλή ερώτηση. Τώρα εσύ (ναι Νερίνα, σε σένα μιλάω) το εννοείς όλο το παραπάνω? Η σε είχε πιάσει ο συγγραφικός οίστρος και είπες να μας κάνεις χιομοράκι?

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (6 γατιά πολυαγαπημένα έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,049 μηνύματα.

H aretha έγραψε στις 15:20, 29-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από NERINA
Άπό τότε που ξανάνοιξε το φόρουμ διαβάζω για ένα αόρατο υποκατάστατο μπλογκ, ρωτάω ποιο είναι και κανείς δεν νοιώθει την ανάγκη να μου πει απλά "δεν γουστάρουμε να σου πούμε" ή "είναι αυτό" ή "συγνώμη είναι προσωπικός χώρος και τον δίνω όπου θέλω", πράγματα απολύτως σεβαστά και που δεν θα μου δημιουργούσαν κανένα πρόβλημα.
Μα σου απάντησα!! Με καθυστέρηση ακριβώς 5 λεπτών (είμαι στο γραφείο, δεν μπορώ να βλέπω το site όλη την ώρα).
Η γνωστή γιαγιά μου έλεγε "εγώ αχάριστη δεν είμαι παραπονιάρα είμαι" και ο Ζενέ επί το ποιητικώτερο "βαρέθηκα οι άλλοι να αγαπιούνται και εγώ να είμαι έξω απο τον κύκλο της αγάπης".
Βρε Νερίνα, νομίζω ότι παραείσαι παρεξηγιάρα! Ελπίζω να έχεις την υπομονή να διαβάσεις τα παρακάτω:
Το "Υποκατάστατο blog" ήταν μια έμπνευση της στιγμής. Το έφτιαξα από τη δουλειά, μέσα σε πέντε λεπτά (τώρα που το σκέφτομαι, μπορεί και σε λιγότερο). Έστειλα τη διεύθυνση σε όσα email έτυχε να έχω πρόχειρα εκείνη τη στιγμή στο γραφείο. Ε, το δικό σου δεν το είχα.
Υ.Γ. Ευχαριστώ για την ενημέρωση aretha
Αυτό θα το αποδώσω στο ότι γράφεις εν βρασμώ και θα επιλέξω να το αγνοήσω.

Το αν θα μείνεις ή θα φύγεις είναι δική σου επιλογή και δεν πρόκειται να σου πω τι θα κάνεις. Αλλά, δεν μπορώ να μην το πω, από τη στιγμή που διάβασα το μήνυμά σου μου έρχονται συνεχώς εικόνες από παρόμοια περιστατικά δακρύβρεχτων παρεξηγήσεων μεταξύ συμμαθητριών στις πρώτες τάξεις του Δημοτικού.

Παράθεση

rotonda

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη rotonda
H rotonda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (7-8 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 410 μηνύματα.

H rotonda έγραψε στις 15:24, 29-06-07:

Eγώ τώρα κατάφερα να μπω. Όλη μέρα μού έβγαζε την οθόνη του PLESK - που δεν ξέρω και τι είναι δηλαδή!!! Επίσης, δεν ξέρω τι είναι το αόρατο μπλογκ, που λες Νερίνα. Αλλά να σου πω την αλήθεια, δεν με νοιάζει και τόσο να μάθω. Αντίθετα, με νοιάζει πολύ να αποχωρήσεις εσύ.

Παράθεση

cloud

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cloud
H cloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H cloud έγραψε στις 15:27, 29-06-07:

Παιδιά, προς τι όλες αυτές οι παρεξηγήσεις??
Το blog δεν ήταν ποτέ κρυφό!
https://waitingformycat.blogspot.com/ είναι και η διεύθυνσή του.

Παράθεση

aretha (Αλίκη)

Επιφανές Μέλος

H aretha έγραψε στις 15:30, 29-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από cloud
Παιδιά, προς τι όλες αυτές οι παρεξηγήσεις??
Έλα ντε!!...

Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Όλγα Veggie
H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (18 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

H Όλγα Veggie έγραψε στις 15:39, 29-06-07:

Bρε Nερίνα, δεν είναι του στυλ σου να θυμώσεις για κάτι τέτοιο Που είναι το χιούμορ που σπάει κόκκαλα; E; Eλπίζω να μην εννοεις τιποτα απο αυτά.

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη aspasiapef
H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ, ΤΑΪΖΩ ΟΜΩΣ Τ'ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ? έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 3,411 μηνύματα.

H aspasiapef έγραψε στις 16:15, 29-06-07:

Μωρ'την τούτο????!!!! Νερίνα, ελπίζω να κάνεις πλάκα..... Είναι δυνατόν να παρεξηγήθηκες για κάτι τέτοιο? Η Αρήθα σου απάντησε αμέσως και σου εξήγησε γιατί δεν είχες ενημερωθεί για το blog. Εγώ τουλάχιστον ετοιμαζόμουν να σου απαντήσω αλλά είδα ότι το είχε κάνει η Αλίκη και δεν το έκανα. Αν όντως σκοπεύεις να φύγεις που εύχομαι να είναι απλά ένα αστείο, θα λυπηθώ πολύ γιατί είσαι ένας από τους λόγους που "κόλλησα" με το MyCat. Μήπως να το ξανασκεφτείς?

Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (18 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,323 μηνύματα.

H Όλγα Veggie έγραψε στις 16:22, 29-06-07:

Θα στενοχωρήσεις πολύ κοσμο αν εννοούσες πραγματικά οτι θα φύγεις και εγώ πιστευω οτι η Aλίκη ουτε είχε κακή πρόθεση και οντως η κοπέλα αμέσως απάντησε. Tι σε έπιασε καλέ;

Παράθεση

nena

Διακεκριμένο μέλος

H nena έγραψε στις 16:48, 29-06-07:

Για να μην μπερδευόμαστε πρόβλημα με την Αρήθα δεν έχω. Ρωτάω απο τις 26 του μήνα για το μπλογκ και δεν μου απαντάει κανείς. Δεν με ενδιέφερε η απάντηση αλλά το ότι κανείς δεν νοιώθει ότι πρέπει να μου απαντήσει. Και αυτό ακριβώς είπα. Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. Την πρώτη φορά ρώτησα απευθείας εσένα, επειδή διάβασα τη Μισέλ να μιλάει για εσένα, τις επόμενες ρώτησα γενικά και αόριστα, ακριβώς επειδή σκέφθηκα ότι θα μπορούσε να μου απαντήσει κάποια άλλη.
Για την Αρήθα
Όταν λέω "ευχαριστώ" εννοώ "ευχαριστώ", όταν θέλω να πω κάτι άλλο θα πρέπει να έχεις καταλάβει πια ότι έχω τον τρόπο να πω κάτι άλλο. Επίσης όπως θα παρατήρησες πάντα φροντίζω να ξεκαθαρίζω πότε είμαι εν βρασμώ και γιατί.
Οι παρατηρήσεις περί σχολικού χαρακτήρα επιπέδου δημοτικού όσον αφορά την αντίδραση μου με βρίσκουν ευγνώμονα, διότι εάν έχεις παρατηρήσει και την υπογραφή μου, παραμένω αμετανόητη νοσταλγός των παιδικών χρόνων και όσο και εάν αυτό αποτελεί ακόμα μια απόδειξη της μη ωριμότητας μου καθώς και της μη ολοκληρωσής μου της πνευματικής, γιατί η σωματική έχει υπερβεί τον παραπάνω αναφερθέντα στόχο, ε, ας αποτελεί ακόμα μια απόδειξη ότι δεν είμαι σοβαρό άτομο και έχω αντιδράσεις μικρού παιδιού επιπέδου δημοτικού. Χωρίς να θεωρηθεί ότι και αυτό δεν το θεωρώ κοπλιμέντο εάν με κατέβαζες και σε επίπεδο παιδικού θα ήταν ακόμα καλύτερα. Πιο κάτω δε θέλω σιχαίνομαι τα αλεσμένα φαγητά.
Από την άλλη στα 47 έχω αποφασίσει όταν κάτι με ενοχλεί να το βγάζω απο την οπτική μου χωρίς να χρειάζεται να απολογούμαι για τον τρόπο που το κάνω. Αυτό είναι ένα προνόμιο που κέρδισα με κόπο και ανήκει στα αδιαπραγμάτευτα. Φαντάζομαι ότι οι περισσότεροι κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα ξεκινώντας πολύ νωρίτερα απο εμένα.
Για Κατερίνα: Εσύ τουλάχιστον θα έπρεπε να ξέρεις πότε σοβαρολογώ.

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ladycat
H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 17:24, 29-06-07:

καλε που πας καλε κυρια αχουυυυυυυυυυυυυ γυρνα πισωωωωωωωωωωωω

Παράθεση

cloud

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη cloud
H cloud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 203 μηνύματα.

H cloud έγραψε στις 17:52, 29-06-07:

Νερίνα, συγνώμη κιόλας αν παρεμβαίνω, αλλά νομίζω πως ο κυριότερος λόγος που δεν σου απάντησε κάποιος πιο νωρίς είναι ότι οι πιο πολλοί είχαμε προβλήματα με το site. Εγώ τουλάχιστον πριν λίγο κατάφερα να μπω (και φαντάζομαι και αρκετοί άλλοι) κι έτσι μάλλον εκ των πραγμάτων δεν ήταν δυνατόν να σου απαντήσει κάποιος.
Σήμερα που αυξήθηκε η κινητικότητα πήρες απάντηση. Το blog δεν ήταν ποτέ (στις λίγες μέρες ζωής του) κρυφό και μιλάγαμε πολύ ανοιχτά για αυτό!

Πραγματικά νομίζω πως έχεις κάνει λάθος και έχεις παρεξηγήσει. Και πάλι συγνώμη αν παίρνω πολύ θάρρος.

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

H aspasiapef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (ΣΠΙΤΙ ΚΑΜΙΑ, ΤΑΪΖΩ ΟΜΩΣ Τ'ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ.ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ? έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 3,411 μηνύματα.

H aspasiapef έγραψε στις 17:52, 29-06-07:

Για να μην μπερδευόμαστε πρόβλημα με την Αρήθα δεν έχω. Ρωτάω απο τις 26 του μήνα για το μπλογκ και δεν μου απαντάει κανείς. Δεν με ενδιέφερε η απάντηση αλλά το ότι κανείς δεν νοιώθει ότι πρέπει να μου απαντήσει. Και αυτό ακριβώς είπα. Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο. Την πρώτη φορά ρώτησα απευθείας εσένα, επειδή διάβασα τη Μισέλ να μιλάει για εσένα, τις επόμενες ρώτησα γενικά και αόριστα, ακριβώς επειδή σκέφθηκα ότι θα μπορούσε να μου απαντήσει κάποια άλλη.

Δεν ξέρω σε ποιον απευθύνεσαι όταν λες "ρώτησα απευθείας εσένα", αν το λες για μένα ή για κάποιον άλλο. Εγώ τουλάχιστον δεν είχα δει κάποιο μήνυμα σου που να ρωτάς για το Blog ειδάλως θα σου απαντούσα αμέσως. Επειδή αυτές τις μέρες μπαίνουμε στο MyCat στη χάση και στη φέξη λόγω προβλήματος από το λίγο που έχω μπει είδα μόνο το μήνυμά σου σήμερα με τίτλο "Ποιο είναι το υποκατάστατο blog?" και την άμεση απάντηση της Αρήθα. Είναι εντελώς χαζό να φύγεις από μια παρέα, γιατί έτσι αισθάνομαι ότι είμαστε μετά από τόσο καιρο, μόνο και μόνο για κάτι ανευ σημασίας. Πραγματικά θα στεναχωρήσεις πολύ κόσμο αν φύγεις και πρώτα-πρώτα εμένα...

Παράθεση

RedCat

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη RedCat
H RedCat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 εν οικω, πολλές εν δημω έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,332 μηνύματα.

H RedCat έγραψε στις 18:14, 29-06-07:

Καλησπέρα Νερίνα (και σε όλους τους άλλους),

αν και εχουμε μιλήσει προσωπικα πολύ λίγο δεν θα ήθελα να φύγεις. είσαι ο άνθρωπος που εκφράζει με τον καλύτερο τρόπο αυτά που πολλές φορές εγω ήθελα να πω (κομματι εγωιστικο θα μου πεις, αλλα αυτό έχω για να σε πείσω).
Αυτό που λένε τα κορίτσια έχουν δίκιο. Μπορεί να εκανες την ερωτηση απο τις 26 αλλα εγω μόλις χθες καταφερα να μπω στο site.. οποτε καλλιστα μπορει να μην το είδαν...ελααα μωρεεεεε σου υποσχομαι να παιξουμε τα μήλα (και να'μαστε αυτες που θα πετάνε την μπάλα)

Παράθεση

popi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη popi
H popi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 1,373 μηνύματα.

H popi έγραψε στις 18:22, 29-06-07:

ΓΙΑΤΙ ΝΕΡΙΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;;;:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

H aspasiapef έγραψε στις 18:45, 29-06-07:

Επειδή με "έτρωγε" κάθησα κι έψαξα και βρήκα όντως ένα μήνυμα της Νερίνας στις 26/6 στο οποίο μάλλον δεν απάντησε κανείς. Αλλά αυτό μόνο του δεν το θεωρώ σημαντικό λόγο αποχώρησης. Βέβαια άλλα πράγματα μπορεί να θεωρώ εγώ σημαντικά και άλλα κάποιος άλλος, εν προκειμένω η Νερίνα... Όπως και να έχει λυπάμαι που δεν το είχα δει νωρίτερα για να της απαντήσω και να αποφευχθεί όλο αυτό...

Παράθεση

Όλγα Veggie

Περιβόητο Μέλος

H Όλγα Veggie έγραψε στις 19:36, 29-06-07:

Oι περισσότεροι είναι σίγουρο οτι δεν το είδαμε Kαι σίγουρα δεν έγινε επίτηδες. Λυπάμαι που το έχεις πάρει έτσι...

Παράθεση

Mariel

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Mariel
H Mariel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,847 μηνύματα.

H Mariel έγραψε στις 02:02, 30-06-07:

συμφωνω κι εγω με τις υπολοιπες.σε καμια περιπτωση δεν εγινε τιποτα επειτηδες,ολες ειχαμε προβληματα στη συνδεση αυτες τις μερες...θα ειναι κριμα να φυγεις μονο γι'αυτο τη στιγμη που ξερεις ποσο θα λειψεις σε ολες εδω και ποσο απολαμβανουμε τα κειμενα σου...

Παράθεση

χριστινα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη χριστινα
H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (πολλές για να μετρηθούν!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,833 μηνύματα.

H χριστινα έγραψε στις 02:16, 30-06-07:

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι καλε Νερινα μου, ουτε κι εγω το ειδα!!! Πες μου να βαλω γυαλια, πες μου να 'μαι πιο προσεχτικη, αλλα που πας;;; Βρε κανενας δεν νομιζω να το αγνοησε εσκεμενα
Παρολα αυτα συγγνωμη καλη μου. Σαφως εχεις το δικαιωμα να βγαζεις αυτο που σε ενοχλει, αλλα να σου εξηγουμε πως δεν υπηρχε προθεση και δεν σε αγνοησαμε. Εξαλλου εισαι ατομο που δεν μπορει να σε αγνοησει ευκολα κανεις (με τη καλη εννοια το λεω, ειναι ομορφο αυτο)
Να πας που;;; Θα εχουμε ακραιες αντιδρασεις, θα μου παθει η sardela τιποτα και θα τρεχω (να κλαιει....), θα κανω απεργια πεινας, θα κατσω στον ηλιο να παθω θερμοπληξια. Δεν τα σκεφτεσαι αυτα ολα; Μη πω πως θα βγω σε καμια εκπομπη της Πανια να κλαιω και να ζητω συγχωρεση.....
Περα απο την αποπειρα εξωμαλυνσης, καλη μου Νερινα δεν θα ηθελα με τιποτα να σε χασω απο εδω και το εννοω το συγγνωμη. Πες το η κακια στιγμη που δεν το ειδαμε. Σε πολλους εισαι σημαντικη παρουσια (και σε εμενα σιγουρα). Σε παρακαλω να το ξανασκεφτεις. Θες να στενοχωρηθω;;; Γιατι αληθεια θα λυπηθω και ειναι κριμα. Και μη πεις πως ασκω συναισθηματικη πιεση. Ναι, το κανω, το παραδεχομαι αλλα δεν θελω μωρε να φυγεις.
Να το ξανασκεφτουμε το θεμα;;; Ε;;;; Ε;;;; Ε;;;;
Ελα βρε, ανθρωπος με τοσο χιουμορ δεν μπορεις να κρατας κακια για κατι που δεν εγινε με προθεση. Κανω λαθος;;;

Παράθεση

popi

Περιβόητο Μέλος

H popi έγραψε στις 09:31, 30-06-07:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Νερίνα μου γύρνα και εγώ στεναχωρήθηκα πολύ και δεν μπορώ ούτε μήνυμα να σου στείλω ,ούτε email,ούτε τίποτα.
Εμεις που θα συμπεθεριάζαμαι κιόλας!Που πας και αφήνεις τους γαμπρούς να πέσουν σε στρίγγλες πεθερές;
Μπαίνω και στο blog καλά το λέω και δεν ξέρω ούτε εκεί να σου γράψω.
Το τελευταίο επιχείρημα,γύρνα γιατί έχει έρθει ο τρελός τις τελευταίες μέρες και δεν αντέχω.........
Στεναχωριέμαι πολύ και δεν κάνει:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,455 μηνύματα.

H Ismini έγραψε στις 16:24, 30-06-07:

Νερίνα ΜΗ ΦΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΓΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΣΣΣΣΣ!
Ελεος! Πάνω που φτιάχτηκε το site φευγεις εσυ??????
Μεινε γιατί αλλιώς θα βαρεθω και θα φυγω κι εγω (κι αυτο θα εχει δυσαρεστα επακόλουθα πάνω μου....)! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 16:25, 30-06-07:

Ποια ψάρια????

Παράθεση

χριστινα

Επιφανές Μέλος

H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (πολλές για να μετρηθούν!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,833 μηνύματα.

H χριστινα έγραψε στις 16:43, 30-06-07:

Καλε Κυρια που εισαι;;;
Ελα βρε Νερινα μου θα αρχισω να τραγουδαω το μια κυρια φευγει μια πραγματικη κυρια και θα χαλασει το συστημα. Ειμαι παραφωνη....
anybody out there????

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 18:25, 30-06-07:

Εγω παιδια εχω βαρεθει να βλεπω ανθρωπους να φευγουν με του ψιλλου πηδημα, με ανωριμο τροπο, μυγιαζομενοι απο διαφορα ο καθενας..

Τα προσωπικα θεματα του καθενα ειναι καλυτερο να μενουν εξω απο τα φορουμ και τα φορουμ να αντιμετωπιζονται σαν αυτο που ειναι μια δημοσια ιντερνετική συζητηση, οποιου του κανει ας κατσει, κι οποιου δεν του κανει ας φυγει...

Αλλα αυτο το συνεχές "α θυμωσα φευγω", "α, παρεξηγηθηκα φευγω" με τον αντιποδα "οχι μη φυγειιιιιιιιιιιιιςςςς μεινεεεεεεεεεεεεεεεεεε " απο ενα σωρο μελη το θεωρω κουραστικο κα τελειως ανωριμο, μια δραματοποιηση της προσωπικης προβληματικης του καθενος που γίνεται ατοπα, σ'ενα σαιτ.

Αν θελει καποιος να φυγει μπορει και να το κανει και σιωπηλα ξερετε, αν αυτο το σαιτ δεν του ταιριαζει.. αλλα αυτο το "δεν με προσεχετε αρκετα"ή"δεν συμφωνειτε σας απορριπτω.." οποτε.."σας το λεω και φευγω" (και γινεται θεμα γυρω απο μενα κι ολοι ασχολουνται με μενα) που προσφατα εκαναν κι εκτος απο τη νερινα κι αλλοι ε, εχει αρχισει να μου τη δινει!

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

H aspasiapef έγραψε στις 18:27, 30-06-07:

Ώρα είναι να τσαντιστείς και να φύγεις κι εσύ Γιασμίν!!!...

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (Δωσαμε πανω απο 2-300 φετος ζωη να χουμε έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 6,349 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 18:29, 30-06-07:

Μπα δε φευγω εγω, αφου δεν εφυγα με τον ιωαννη μην ανυσυχεις

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 18:37, 30-06-07:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Εγω παιδια εχω βαρεθει να βλεπω ανθρωπους να φευγουν με του ψιλλου πηδημα, με ανωριμο τροπο, μυγιαζομενοι απο διαφορα ο καθενας..

Τα προσωπικα θεματα του καθενα ειναι καλυτερο να μενουν εξω απο τα φορουμ και τα φορουμ να αντιμετωπιζονται σαν αυτο που ειναι μια δημοσια ιντερνετική συζητηση, οποιου του κανει ας κατσει, κι οποιου δεν του κανει ας φυγει...

Αλλα αυτο το συνεχές "α θυμωσα φευγω", "α, παρεξηγηθηκα φευγω" με τον αντιποδα "οχι μη φυγειιιιιιιιιιιιιςςςς μεινεεεεεεεεεεεεεεεεεε " απο ενα σωρο μελη το θεωρω κουραστικο κα τελειως ανωριμο, μια δραματοποιηση της προσωπικης προβληματικης του καθενος που γίνεται ατοπα, σ'ενα σαιτ.

Αν θελει καποιος να φυγει μπορει και να το κανει και σιωπηλα ξερετε, αν αυτο το σαιτ δεν του ταιριαζει.. αλλα αυτο το "δεν με προσεχετε αρκετα"ή"δεν συμφωνειτε σας απορριπτω.." οποτε.."σας το λεω και φευγω" (και γινεται θεμα γυρω απο μενα κι ολοι ασχολουνται με μενα) που προσφατα εκαναν κι εκτος απο τη νερινα κι αλλοι ε, εχει αρχισει να μου τη δινει!
Τοτε πολυ απλα ας αγνουσες το θέμα!
Δεν ειναι απαραιτητο να γραφουμε σε ΟΛΑ τα θεματα.
Οπως αλλοι φευγουν σιωπηλα κι εσυ σιωπηλά μπορεις να δηλώσεις την αντίθεση σου!!!!!

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 19:08, 30-06-07:

Να βλεπεις?? αυτην ακριβως την αντιδραση που εχεις εννοουσα Ισμήνη.. δεν το συνεχιζω...

Παράθεση

Lady

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lady
H Lady αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 443 μηνύματα.

H Lady έγραψε στις 20:05, 30-06-07:

Take it easy girls

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 9 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 3,193 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 23:52, 30-06-07:

eeeeκοριτσια χαλαρα

Παράθεση

χριστινα

Επιφανές Μέλος

H χριστινα έγραψε στις 00:52, 01-07-07:

Υασμιν μου απο καποια αποψη εχεις δικιο και το καταλαβαινω αυτο που λες. Αλλα και οι διαπροσωπικες σχεσεις ειναι περιπλοκες και μοναδικες και υπαρχουν πολλοι τροποι εκφρασης. Αλλοι ειναι λογικοι, αλλοι ειναι χαδιαρηδες, αλλοι υστερικοι.... Πολλα λειτουργουν και συνδιαστικα....
Δεν εχεις νιωσει ποτε την αναγκη για επιβεβαιωση στη ζωη σου, ακομη κι αν ξερεις πως εισαι αποδεκτη;
Ο καθενας εχει τα καλα του και τα κακα του, τα θετικα και τα παραξενα του. Κατι μικρο για εμενα μπορει να παιρνει τεραστειες διαστασεις στα ματια καποιου αλλου, εστω και αδικα, εστω και λανθασμενα....
Γενικα πιστευω πως δεν ειναι ολα μαυρα η ασπρα. Κι αν καποιος θελει προσοχη δεν ειναι κακο να τη δωσουμε οταν οντως τη νιωθουμε, ετσι δεν ειναι;;;

Αυτο εφαρμοζω γενικοτερα παντως. Με ενδιαφερει οι αλλοι να ξερουν πως νιωθω και να εκφραζω το θετικο συναισθημα μου. Δεν κανω κατι διαφορετικο με τη Νερινα. Ειναι κακο να της λεω να μεινει οταν δεν θελω να φυγει; Γιατι θα μου κοστιζε να φυγει, οπως μου θα μου κοστιζε και με εσενα η με αλλα ατομα που εκτιμω εδω. Εχω μια δυσκολια αποχωρισμου

Η υπερβολη στην εκφραση υπαρχει απλα για να ελαφρυνει το κλιμα, κατι που χρειαζεται οταν ειναι βαρυ....

Παράθεση

anabou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη anabou
H anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2,366 μηνύματα.

H anabou έγραψε στις 07:33, 01-07-07:

Βρε Νερίνα μήπως να το ξανασκεφτείς; Ούτε κι εγώ ενημερώθηκα για το blog. Και πολλοί άλλοι εδώ μέσα απ'ότι κατάλαβα. Αυτό δεδομένων των προβλημάτων που υπήρχαν στο myCat λογικό δεν είναι;

Χριστίνα συμφωνώ μαζί σου .

Παράθεση

Mici

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mici
H Mici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (...μια! 1η Ιουλίου 2006, ένα χαριτωμένο τιγράκι μας υιοθέτησε! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

H Mici έγραψε στις 08:12, 01-07-07:

Αχ, μην φεύγεις!!! Όπως είπε και κάποιος άλλος από εδώ μέσα, είσαι ένας από τους πολλούς λογούς που μπαίνω στο MyCat! Είσαι φοβερή και σίγουρα όλοι σου το λένε! :up:

Και εμένα, κανένας από εδώ μέσα δεν μου έχει απαντήσει σε πολλά μηνύματα. Ίσως, επειδή δεν με έχετε πάρει με κάλο μάτι. Άλλα δεν παρεξηγούμαι! Δεν με ξέρετε, δεν έχω εκδηλωθεί πότε μέσω του MyCat. Δεν ξέρετε τον λόγο, αλλά δεν υποχρεώνομαι να το πω σε όλους.
Μου αρέσει να διαβάζω και όχι να γράφω, πάρα μόνο σε ορισμένες περιπτώσεις που κάτι με ενδιαφέρει.

Εσύ είσαι η Μασκότ του MyCat. Είναι κρίμα να αφήσεις τόσους που αγαπάς και σε αγαπούν για μια παρεξήγηση.

Εγώ αυτό το μήνυμα με το blog το είχα δει, άλλα δεν το απάντησα γιατί δεν ήξερα τι να γράψω γιατί και εμένα δεν με ειδοποίησε κάνεις. Άλλα δεν θα σκάσω για μια χαζομαρούλα.

Βεβαία, από το στιλ σου... εύχομαι να κάνεις χιούμορ...!!!

Παράθεση

popi

Περιβόητο Μέλος

H popi έγραψε στις 08:17, 01-07-07:

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Εγώ επιμένω χωρίς πολλά λόγια,Νερινα γυρνα πίσω:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Παράθεση

purina

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη purina
H purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 1,095 μηνύματα.

H purina έγραψε στις 08:29, 01-07-07:

Νερινα γυρνα πισω, συμφωνω με τους υπολιπους ,μας κανεις να χαμογελαμε εχεις ενα τροπο μοναδικο Μηνε!!!!

Παράθεση

anabou

Επιφανές Μέλος

H anabou έγραψε στις 08:32, 01-07-07:

Mici δεν ξέρω για τους άλλους αλλά προσωπικά αν δεν απαντήσω σε κάποιο μήνυμα δεν σημαίνει ότι δεν συμπαθώ αυτόν που το έγραψε. Υπάρχει πάντα η περίπτωση να μην ξέρω τι να απαντήσω ή να μην το είδα ανάμεσα στα υπόλοιπα μηνύματα.

Παράθεση

Mici

Δραστήριο Μέλος

H Mici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (...μια! 1η Ιουλίου 2006, ένα χαριτωμένο τιγράκι μας υιοθέτησε! έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

H Mici έγραψε στις 09:03, 01-07-07:

Καλή μου, συμφωνώ απολύτως μαζί σου
Μην ανησυχείς, δεν παρεξηγούμαι καθόλου!!!
Υπάρχουν κάποια θέματα, που κάποιος ζητάει βοήθεια και πολλές φορές τα προσπερνάμε χωρίς να το θέλουμε και μένουμε με την πίκρα. Μου έχει τύχει τέτοιο πράγμα, και έτσι έψαχνα να βρω λύσεις για το πρόβλημα μου.
Δεν είμαστε Θεός για να απαντάμε σε ΟΛΑ!!! Ετσι δεν είναι;;;
Έλατε κορίτσια, ας μην παρεξηγούμαστε!!! Συμβαίνουν αυτά ακόμα και στους καλύτερους!!!

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

H aspasiapef έγραψε στις 09:42, 01-07-07:

Βρε Mici τι χαζά είναι αυτά? Είναι δυνατόν να σκέφτεσαι ότι δεν σε συμπαθούμε και δεν σου απαντάμε? ΄Κι εμένα δεν μου έχουν απαντήσει κάποιες φορές σε πράγματα που ρωτάω αλλά δεν το παιρνω προσωπικά. Τόσα θέματα μπαίνουν κάθε μέρα, εκτός από τα ήδη υπάρχοντα που να προλάβουμε να τα διαβάσουμε όλα? Όσο για το ότι ήταν πολλοί λίγοι αυτοί που ενημερώθηκαν για το blog είναι πολύ λογικό.Αυτά τα e-mail είχε η Αρήθα, σάυτούς έστειλε. Και πολλά ήταν! Εγώ δεν έχω e-mail από κανέναν σχεδόν. Άντε 1-2 μόνο.... Τι να πουν όλα τα υπόλοιπα μέλη δηλαδή?

Παράθεση

ladycat (frosso)

Επιφανές Μέλος

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε στις 09:55, 01-07-07:

εγω παλι που δεν κοιταω τα μειλ μου σημερα ανακαλυψα οι μου ειχε στειλει μηνυμα το μπλογκ το βρηκα σε αναζητησει στο γκουγκλε

Παράθεση

nena

Διακεκριμένο μέλος

H nena έγραψε στις 11:19, 01-07-07:

Για Anabu : καμάρι μου τα καλύτερα για το μετά και με το πτυχίο και με το γατί. Φρονώ ότι θα έπρεπε να ονομαστεί Οβελίξ, ή Αστερίξ. Οβελίξ εκ της περιγραφείσας βουτιάς εις το κάτνιπ, Αστερίξ λόγω των υπέροχων αυτιών του.
Επί της ουσίας
Ανήκω στη κατηγορία των μη «σοβαρών ανθρώπων» και είμαι περήφανη για αυτό. Όχι γιατί το προτείνω ως φιλοσοφία ζωής, αλλά γιατί έκανα πολύ κόπο να είμαι αυτό που είμαι και ως εκ τούτου σε όποιον αρέσει, σε όποιον δεν αρέσει έ δεν αρέσει. Για να είμαι ειλικρινής άμα άρεσε και σε όλους θα προβληματιζόμουνα σοβαρά. Επίσης όταν κάτι με ενοχλεί το λέω την ώρα που με ενοχλεί και με όση περισσότερη σαφήνεια μπορώ, με δεδομένη και την συγκρότηση μου ως άτομο. Και για αυτό επίσης δούλεψα αρκετά.
Για Yasmin: Πολύ καλά έκανες και είπες τι σε ενοχλεί, μόνο που θα έπρεπε να σκεφτείς ότι δεν έκανες τίποτα περισσότερο από ότι εγώ και οι άλλες. Σου την έδωσε μια συμπεριφορά και το είπες. Το πρόβλημα είναι ότι αναγνωρίζεις για τον εαυτό σου το δικαίωμα να κρίνεις συμπεριφορές, λεγόμενα και πρακτικές, αλλά οι άλλοι δεν θα έπρεπε να κάνουν αυτό που εσύ κάνεις. Αυτό ήθελε και να σου πει η Ισμήνη. Εάν περίμενες από μένα και από τις άλλες μια «ώριμη» συμπεριφορά και από μένα να την κάνω χωρίς κανένα σχόλιο και από τις άλλες να μην πουν αυτά που νοιώθουν θα έπρεπε και εσύ να μην ασχοληθείς με το θέμα. Φαντάζομαι γιατί δεν είμαι και στο μυαλό της ότι αυτό ήθελε να πει: «Δεν κρίνεις κάτι κάνοντας ακριβώς το ίδιο». Κάποτε σε μια άλλη «κρίση» η Πόπη είχε απλά πει «ας φερθούμε σαν ενήλικες» και έπεισε, αλλά μόνο αυτό.
Εν κατακλείδι εγώ, ο καλός μου, τα τέσσερα σκασμένα (2 κόρες + 2 ανηψιές) φεύγουμε για 15 μέρες. Ο Μαντού και οι χελώνες θα μείνουν στον παππού μας. Ενημερωτικά σήμερα ο Μαντού παραλίγο να πιάσει το πρώτο πουλί του (η φράση δεν περιέχει σεξουαλικό υπονοούμενο), αλλά ευτυχώς για το πουλί ο Μαντού έπιασε το πουλί του (η φράση περιέχει σεξουαλικό υπονοούμενο). Έκτοτε έχει πέσει σε βαθιά κατάθλιψη του είδους «είμαι αιλουροειδές εγώ; έχω άγρια ένστικτα; Όσο και εάν του απαντάμε «όχι» δεν φαίνεται να συνέρχεται….
Αυτά και καλά να περνάτε
That’s all folks
Δεν θα το πιστέψετε πάλι δεν μπορώ να βάλω smilies, Ξέρετε τι σημαίνει αυτό:

Παράθεση

anabou

Επιφανές Μέλος

H anabou έγραψε στις 11:33, 01-07-07:

Ευχαριστώ πολύ Νερίνα! Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή ήθελα να τον ονομάσω Νόβα (λόγω των αυτιών και με την κρυφή ελπίδα ότι θα πιάνουμε τζάπα δορυφορική) αλλά τελικά κατέληξα στο Τζίντζερ λόγω του χρώματός του και του πικάντικου χαρακτήρα του.

Σε περιμένουμε να επιστρέψεις αν κατάλαβα καλά; Πες ναι!!!!

Πάλι δεν μου ανοίγει το myCat κι έχω μπει από το εναλλακτικό site που μας έδωσε η Μισέλ. Οπότε ούτε κι εγώ μπορώ να βάλω smilies. Έχω κάνει όμως τα σκονάκια μου:

Παράθεση

Mici

Δραστήριο Μέλος

H Mici έγραψε στις 11:48, 01-07-07:

Βρε κορίτσια
Άλλο ήθελα να σας πω και άλλο καταλάβατε τέλος πάντων...
Αυτό που ήθελα να σας πω είναι, ότι δεν κατηγορώ την Αρηθα που κάποιοι δεν λάβανε mail για το blog της.
Συμβαίνουν αυτά και στους καλύτερους! Δεν θα έπρεπε να παρεξηγηθείτε! Σε μια τόσο όμορφη παρέα σαν εσάς στο MyCat δεν θα έπρεπε να έχουν στο λεξιλόγιο τους την λέξη «Παρεξήγηση».
Αυτά ήθελα να σας πω. Όσο για μένα, μην ανησυχείτε!!! Δεν με πειράζει καθόλου όταν κάποιοι δεν μου απαντάνε. Λόγοι υπάρχουν ΠΟΛΛΟΙ και διάφοροι που δεν αξίζει να ασχολούμαστε!!! Forum είναι αυτό!!! Λογικό είναι να ξεφεύγουν από κάποιους μηνύματα.
Άπλα, δεν αξίζει τον κόπο να γίνεται όλο αυτό το μπάχαλο για κάτι χαζό. Μην κατηγορείτε άδικα την Αρηθα. Συμβαίνει και σε άλλους όχι μονό σε σας και σε μένα.

Αχ! Ωραία θα μείνει η Νερινα!!! Και θα μας γράφει ωραία και χαριτωμένα μηνύματα!!! :up:

Όμορφες και αξέχαστες διακοπές να έχεις με την οικογένεια σου!!!

Παράθεση

aspasiapef

Επιφανές Μέλος

H aspasiapef έγραψε στις 13:11, 01-07-07:

ΓΥΡΙΣΕ Η ΝΕΡΙΝΑ???? Ιιιιιιιιιιιιιι! ΜΠΟΥΜ!!!! (Ο γδούπος από τη λυποθυμία καθότι και βαριά....) Πες το βρε Νερίνα μου καλή μου κοπέλα ότι φεύγεις για διακοπές και όχι εντελώς να πάει η ψυχή μας στην θέση της!!! :up: :up: :up:
Καλές διακοπές και καλή ξεκούραση!!!:cool: :cool: :up: :up: :up:
(Εγώ μπορώ να βάλω smiles...)

Παράθεση

Ismini

Επιφανές Μέλος

H Ismini έγραψε στις 21:09, 01-07-07:

Καλές διακοπές Νερίνα! Το διάβασα στο μπλογκ σου οτι φευγετε αλλα δεν ηξερα για ποσο...Τωρα που εγραψες οτι θα ειναι μονο για 15 μέρες δεν ζηλεύω!!!
Ναι στην ανωριμότητα! Κάνει καλό στο δέρμα! :up:

Παράθεση

χριστινα

Επιφανές Μέλος

H χριστινα έγραψε στις 00:20, 02-07-07:

Ασπασια πολυ με εκανες και γελασα με τη λιποθυμια

Νερινα να φανατστω καλη μου πως μετα τις διακοπες θα επιστρεψεις;
Να περασεις καλα κι εμεις εδω ειμαστε
Εκτος κιαν στις 15 Ιουλιου οργανωσουμε μια "αποχη" και δεν βρεις κανεναν μας, ετσι για να σε τρομαξουμε βρε!!!

Μπα σε καλο σου. Μερες εβλεπα εφιαλτες μεχρι να φτιαχτει παλι το φορουμ (η στερηση βλεπεις) και μετα ειχα το αγχος της αποχωρησης σου.... Ουφ!!! Καλε κοιτα, εγω χαμογελαω!!!
Να υποθεσω ολα καλα πλεον;;;
Mici προσωπικα μια χαρα μου φαινεσαι....

Παράθεση

yasmin1gr

Επιφανές Μέλος

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 02:01, 02-07-07:

Νερινα η αποψη σου περι ωριμοτητας διαφερει καθετα απο τη δικη μου δεν με πιανεις καθολου αστο

Παράθεση

giota

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη giota
H giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (πολλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.

H giota έγραψε στις 09:14, 02-07-07:

Aν μεινεις θα χαρω ! Θα χαρω πολυ ! Και ξερεις γιατι σου το λεω
Φιλια πολλα

Παράθεση

Mici

Δραστήριο Μέλος

H Mici έγραψε στις 18:18, 02-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από χριστινα
Mici προσωπικα μια χαρα μου φαινεσαι....
Χριστίνα σε ευχαριστώ πολύ για τα κάλα σου λογία. Να είσαι κάλα...

Πραγματικά, μπορεί αυτό το θέμα να είναι άσχετο με αυτό που θα πω. ToMyCat είναι νομίζω το πιο φιλικό site που έχω συναντήσει στο internet. Μετά από ένα άλλο που επισκέπτομαι συχνά εδώ και χρονιά.

Και είναι κρίμα να μπαίνουν στην μέση παρεξηγήσεις και άλλα τέτοια συναφή.

Αυτάάάά!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους