Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 93,173 εγγεγραμμένα μέλη και 719,982 μηνύματα σε 22,904 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 176 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Φιλοξενία μακράς διάρκειας

DiO_Patras

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη DiO_Patras
Ο DiO_Patras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O DiO_Patras έγραψε στις 15:21, 19-01-20:

Καλησπερα λογω ενδεχομενης αναχωρησης για το εξωτερικο αναζητω φιλοξενια για τους 2 γατους μου. Μενω στα καλυβια θορικου. Εχω στειλει μυνηματα σε πανσιον αλλα το ποσο για τοσο μεγαλο διαστημα ειναι απαγορευτικο. Σε περιπτωση που δεν βρω καποιον απο τον κυκλο μου (δεν θελω να τους αφησω σε κλουβι για 6 μηνες) εχετε καποια ιδεα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marrou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marrou
H marrou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H marrou έγραψε στις 16:42, 24-01-20:

Καλησπέρα,
Γνωρίζω κάποια κυρία που είναι εξαιρετική η σχέση της με τα ζώα και ίσως θα μπορούσε να τα φιλοξενήσει. Τόπος διαμονής Αθήνα
Το βασικό ερώτημα είναι εαν οι γάτοι σου μπορούν να συμβιώσουν με άλλες γάτες καθώς και με σκύλο; Η κυρία που έχω υπόψη μου είναι απίστευτη, χωρίς υπερβολές.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φιλοξενία - Από selefa
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-06-13 στις 10:09.
    • Φιλοξενία! SOS! - Από Frency
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-05-08 στις 12:05.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους