Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,378 εγγεγραμμένα μέλη και 713,258 μηνύματα σε 22,456 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 336 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Farmina N & D γνώμες

tessa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tessa
H tessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H tessa έγραψε στις 22:26, 26-04-21:

Καλησπέρα σας! Μέχρι στιγμή έδινα στο γατάκι μου τροφή της Ownat για μικρά γατάκια. Ωστόσο, μου έχουν δώσει κάποια κουπούνια για τη σειρα N & D της farmina και λέω μήπως τη δοκιμάσω. Είναι πιο ακριβή μάρκα αλλα εάν είναι καλή θα μπορούσα να το αλλάξω. Έχει δοκιμάσει κανείς; γνώμες;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LillyQ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη LillyQ
H LillyQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H LillyQ έγραψε στις 23:41, 26-04-21:

Καλησπερα. Γνωμη μου γιατι κι εμενα η γατα μου δεν τρωει ολες τις μαρκες και ειδη κονσερβες και ξηρας τροφης,επειδη εχεις τα κουπονια,αγορασε ενα πακετο αφου θα το παρεις σε προσφορα και βαλε της να δοκιμασει και βλεπεις αν της αρεσει ή οχι.
Ειναι καλη μαρκα ναι εχω ακουσει και ποιοτικων προδιαγραφων κλπ γιαυτο και η τιμη.
Οποτε αγορασε το και βλεπεις.Μας ενημερωνεις σχετικα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

spyros

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyros
Ο spyros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 4 γάτες . Έχει γράψει 182 μηνύματα.

O spyros έγραψε στις 10:51, 27-04-21:

Είναι από τις λίγες ξηρές τροφές που έχουν σύμπλεγμα βιταμινών Β.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tessa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tessa
H tessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H tessa έγραψε στις 16:55, 27-04-21:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Ναι μάλλον αυτό θα κάνω, θα πάρω κάποια ποσότητα και θα δω αν θα της αρέσει
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους