Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 89,012 εγγεγραμμένα μέλη και 719,299 μηνύματα σε 22,794 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 442 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ύποπτο αντικείμενο

aser (Σταύρος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη aser
Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 3 γάτες (4 έχουν περάσει από τα χέρια του) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O aser έγραψε στις 21:31, 27-08-10:

Παιδια υπαρχει κανενας νομικος η αστυνομικος εδω περα να μου πει 2 πραγματα...

Χθες βραδυ ακουσα εναν περιεργο θορυβο και η γατα ετρεξε μεσα, δεν εδωσα μεγαλη σημασια μεχρι το πρωι που ειδα ενα υποπτο αντικειμενο γεματο σκονι. Εχω καποιο θεμα με εναν γειτονα εδω, λετε η σκονη να ειναι φωλα; Η γατα δεν εχει μεχρι τωρα τιποτα αλλα θελω να κανω ελεγχω της σκονης, θα το αναλαβει αυτο η αστυνομια η οχι, που μπορω να κανω ελεγχω;

Αργησα να γραψω για να δειξω το αντικειμενο στον κτηνιατρο μηπως και μπορουσε να κανει ελεγχω για φολα αλλα μου ειπε να παω στην ασφαλεια.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maria....
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H maria.... έγραψε στις 13:39, 03-09-10:

Μπορεις να την πας τη σκονη σε καποιον χημικο(π.χ το Χημειο του Κρατους) η σε εναν κτηνιατρο...Αν δεις οτι ειναι φολα και υποψιαζεσαι οτι ειναι απο καποιον συγκεκριμενο γειτονα καντου μυνηση.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους