Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 146,922 εγγεγραμμένα μέλη και 714,454 μηνύματα σε 22,620 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 552 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Υιοθεσία Βιρμανίδας ψιψίνας

birma

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη birma
H birma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H birma έγραψε στις 10:52, 06-06-11:

Καλή σας μέρα , είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε forum, οπότε…συγχωρήστε τα όποια λάθη μου. Είχα μια κούκλα ψιψίνα, την οποία πριν 15 μήνες μου την έκλεψαν , έψαξα παντού για να την βρω, τύπωσα έντυπα και τα μοίρασα αλλά , μάταια! Έπεσα σε βαθιά κατάθλιψη γιατί πραγματικά ήταν η παρέα μου και δεν μπορούσα να ξεπεράσω το γεγονός ότι θα γυρνούσα σπίτι και δεν θα έτρεχε να με προϋπαντήσει ποτέ ξανά. Ελπίζω αυτός που μου την πήρε να της παρέχει τη ζωή που της αξίζει, καθώς την είχα στα πούπουλα… Πρόσφατα πήγα σε σπίτι γνωστής μου όπου συνάντησα μια ψιψίνα βιρμανίας όπου και ερωτεύτηκα κεραυνοβόλα!!! Για αυτό λοιπόν (δεν το περίμενα) θα ήθελα να υιοθετήσω ένα ψιψίνι τόσο όμορφο! Ευχαριστώ πολύ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 06-06-11 στις 12:33. Αιτία: Κεφαλαια και προσαρμογη στους ορους χρησης
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Bijoux (Δήμητρα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bijoux
H Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (δεκάδες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,454 μηνύματα.

H Bijoux έγραψε στις 11:39, 06-06-11:

Τί κρίμα!!! Εύχομαι να τη βρεις ή να βρεις μια άλλη γατούλα που θα σε περιμένει και θα σε συντροφεύει από εδώ και πέρα!!!

Από που σου την έκλεψαν?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

birma

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη birma
H birma αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H birma έγραψε στις 10:27, 07-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Bijoux
Τί κρίμα!!! Εύχομαι να τη βρεις ή να βρεις μια άλλη γατούλα που θα σε περιμένει και θα σε συντροφεύει από εδώ και πέρα!!!

Από που σου την έκλεψαν?
Καλημέρα , μου την έκλεψαν από το Μαρούσι, μέσα από την πολυκατοικία. Είχε έρθει κλειδαράς να αλλάξει την κλειδαριά (μόλις είχα μετακομίσει!!!) και η ψιψίνα μου βρήκε ευκαιρία σαν περίεργη που ήταν να το σκάσει. Εμείς το καταλάβαμε μετά από 2 ώρες γιατί όταν ερχόταν άγνωστος κόσμος κρυβόταν. Ψάξαμε παντού, σε όλη την πολυκατοικία, μια κυρία μας είπε ότι κάποιον είδα που την πήρε αλλά δεν ήξερε ποιος ήταν , και κάτι τέτοια χαζά…Τύπωσα αφίσες και τις μοίραζα μέσω εταιρίας διανομής εντύπων για τους επόμενους 6 μήνες σε όλη την περιοχή, πήγα στους κτηνιάτρους, αλλά τίποτα…Τώρα πια το μόνο που θέλω είναι να την φροντίζουν γιατί είχε και ένα μικρό πρόβλημα υγείας. Και ενώ είχα πει ότι δεν θα ξανάπαιρνα άλλη ψιψίνα, είδα αυτή τη βιρμανίδα και έπαθα πλάκα! Σε ευχαριστω πολύ για το ενδιαφέρον σου.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη speri : 07-06-11 στις 10:35. Αιτία: Κεφαλαία

speri (Ειρήνη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη speri
H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 2,613 μηνύματα.

H speri Γουργούρι γουργούρι θα γίνω νιαούρι έγραψε στις 10:48, 07-06-11:

Birma θα σε παρακαλουσα να μην γραφεις κεφαλαια διοτι απαγορευεται απο τους κανονισμους του site που αποδεχτηκες κατα την εγγραφη σου. Κοιταξε τα προσωπικα μηνυματα σου.
Φιλικα Ειρηνη

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους