Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 147,097 εγγεγραμμένα μέλη και 714,454 μηνύματα σε 22,620 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 554 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Υπάνθρωπος γέμισε φόλες την γειτονιά μου!

alexia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη alexia
H alexia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

H alexia έγραψε στις 22:57, 11-12-11:

για αλλη μια φορα βρεθηκα αντιμετωπη με το χειροτερο εφιαλτη μου!υπανθρωπος γεμισε αλουμινοχαρτα με φαγητο, κροκετες ανακατεμενα με φυτοφαρμακο!!τη γλιτωσαν τα ψιψινια αλλά οχι και τα σκυλια που φροντιζω αφου παροτι ταισμένα εμπιστευτηκαν το καθαρμα και εφαγαν...τους εκανα αντιεμετικες ατροπινες κτλ...και καποια τα πηγα στον κτηνιατρο οπου νοσηλευτηκαν...ευτυχως τα καταφεραν ολα!!την επομενη φορά ομως?
ΑΙΣΧΟΣΣΣΣΣΣ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη mpoulaalekoula
H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.

H mpoulaalekoula έγραψε στις 23:02, 11-12-11:

Στην Εύβοια αυτό??

Παιδιά δεν έχω κάτι με τους Ευβοιώτες αλλά τα γεγονότα μιλούν από μόνα τους...
Έχω εξοχικό εκεί και ξέρω πολλούς "μαλακωτούς"...

Μπράβο σου που τα έσωσες Αλεξία...Έκανες ότι καλύτερο μπορούσες και τα κατάφερες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

alexia

Δραστήριο Μέλος

H alexia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 151 μηνύματα.

H alexia έγραψε στις 23:09, 11-12-11:

στη χαλκιδα εφη...ευτυχως που τα καταφεραν...ευτυχως που προλαβα..τα γλυκα μου...δυστυχως βρηκαμε και εχθες φολες και προλαβαμε και τις μαζεψαμε...

Παράθεση

Lord Kratos

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lord Kratos
Ο Lord Kratos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 13,689 μηνύματα.

O Lord Kratos έγραψε στις 23:12, 11-12-11:

Πρέπει να γίνει καταγγελία στην αστυνομία ώστε να σταματήσουν να δρουν επιτέλους αυτοί οι υπάνθρωποι!

Παράθεση

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Έφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.

H mpoulaalekoula έγραψε στις 23:22, 11-12-11:

Αρχική Δημοσίευση από alexia
στη χαλκιδα εφη...ευτυχως που τα καταφεραν...ευτυχως που προλαβα..τα γλυκα μου...δυστυχως βρηκαμε και εχθες φολες και προλαβαμε και τις μαζεψαμε...
Έλεος πια..Εάν έχετε υποψίες ψάξτε το και κινηθείτε καταλλήλως..
Αρχική Δημοσίευση από George82
Πρέπει να γίνει καταγγελία στην αστυνομία ώστε να σταματήσουν να δρουν επιτέλους αυτοί οι υπάνθρωποι!
Πολλές φορές το έχω σκεφτεί Γιώργο μου αλλά δεν έχω αποδεικτικά στοιχεία..Και μου τη δίνει αυτό αφάνταστα!!!!

Παράθεση

alexia

Δραστήριο Μέλος

H alexia έγραψε στις 23:34, 11-12-11:

υποψιες εχουμε αλλά δυστυχως μονο υποψιες...οχι αποδειξεις...
πριν 2 μηνες φωναξαμε την αστυνομια γιατι ενα καθαρμα χτυπησε τη μπουμπου ενα σκυλακι 4 κιλα, με δοκαρι!!!και μονο που δε μας εβρισαν οι αστυνομικοι..γιατι τους κουβαλησαμε για αδεσποτο..ακολουθησε καταγγελια, καταχωρηση στην τοπικη εφημεριδα...
ισως ειναι αυτος αλλα ειχαν πει και αλλοι οτι θα ριξουν φολες...

Παράθεση

mpoulaalekoula (Έφη)

Αποκλεισμένος χρήστης

H mpoulaalekoula έγραψε στις 23:47, 11-12-11:

Ε μα είναι κράτος αυτό που ζούμε??
Από όλες τις πλευρές...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους