Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 149,669 εγγεγραμμένα μέλη και 713,850 μηνύματα σε 22,615 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 547 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Ξενοδοχείο Ζώων

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nobodys_Wife
H Nobodys_Wife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Nobodys_Wife έγραψε στις 12:47, 28-06-07:

Το καλοκαίρι θα λείψω για αρκετές μέρες και δυστηχώς κανένας δεν μπορεί να προσέχει την μικρή μου Georgie και δεν μπορώ να την πάρω μαζί μου..

Ήθελα να σας ρωτήσω αν γνωρίζετε κανένα ξενοδοχείο ζώων και σε τι ύψος είναι περίπου οι τιμές τους..

Ευχαριστώ προκαταβολικά..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

χριστινα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη χριστινα
H χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (πολλές για να μετρηθούν!! έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.

H χριστινα έγραψε στις 13:25, 28-06-07:

Εγω πριν 1,5 χρονο μπου το κοιταξα, γιατι επρεπε να αφησει ο αδερφος μου τη γατα του καπου, ειχα βρει ενα στη Νεα Μακρη. Οι τιμες δεν μου φανηκαν παραλογες κι απο το τηλ καλες ακουστηκαν οι συνθηκες. Αλλα τελικα δεν πηγε τη γατα ο αδερφος μου και δεν εχω αποψη. Θα κοιταξω μηπως βρω το τηλ αλλα κανε μια καλη ερευνα μετα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Nobodys_Wife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 4 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 92 μηνύματα.

H Nobodys_Wife έγραψε στις 12:42, 30-06-07:

Ευχαριστώ πολύ Χριστίνα .. Ελπίζω να βρω κάτι γρήγορα να μου φύγει αυτό το άγχος γιατί πραγματικά δεν έχω που να την αφήσω

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,155 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 14:22, 30-06-07:

Δεν έχω ιδέα αν μιλάω για την ίδια πανσιόν που ανέφερε η Χριστίνα, πάντως πολύ καλή φαίνεται κι αυτή εδώ.
Καλή τύχη!

Παράθεση

Nobodys_Wife

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Nobodys_Wife έγραψε στις 17:22, 30-06-07:

Πήρα τηλ και ρώτησα στην συγκεκριμένη και μου απάντησε ένας ηλικιωμένος κύριος (τουλάχιστον έτσι μου φάνηκε) και μου είπε πως οι γάτες μένουν σε δωμάτια 1χ1,20 χωρίς να βγαίνουν καθόλου έξω.. Οι τιμές είναι 10-12 ευρώ.. Καθαρίζουν την άμμο μέρα παρά μέρα.. Δεν ξέρω, νιώθω ότι η μικρή μου δεν θα είναι και πολύ ευτυχισμένη να είναι μόνιμα κλεισμένη σε ένα δωμάτιο μόνο με φαγητό και άμμο.. Θα τρελαθεί η καημένη.. Κι αν λείψω ολόκληρο μήνα;; Θα είναι βασανιστήριο γι αυτήν

Η γνώμη σας;;

Παράθεση

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,155 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 01:07, 01-07-07:

Να σου πω την αλήθεια, νομίζω πως όλες οι πανσιόν έχουν λίγο-πολύ τις ίδιες εγκαταστάσεις. Μπορεί να κάνω και λάθος.
Βρήκα εδώ μια λίστα με πολλές πανσιόν.
Επειδή έψαχνα κι εγώ σε κάποια φάση, έχε υπ' όψη σου ότι πολλές δέχονται μόνο σκυλιά.

Δεν ξέρω τι άλλο μπορείς να κάνεις αφού θα λείψεις τόσο μεγάλο διάστημα. .

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους