Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 92,774 εγγεγραμμένα μέλη και 719,933 μηνύματα σε 22,900 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 358 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Χαρίζεται περσική γατα silver shaded

sabi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη sabi
H sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (πανο απο 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H sabi έγραψε στις 18:00, 17-11-09:

Χαρίζεται περσική γατα silver shaded 3 ετών στειρομένη, μόνο σε ζωόφιλους τηλ. 6936648444

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  15112009233.jpg
Εμφανίσεις:  733
Μέγεθος:  491,8 KB  
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Giannis-Vivi (Βιβή)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giannis-Vivi
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H Giannis-Vivi έγραψε στις 18:38, 17-11-09:

καλησπερα sabi μου.θα ρωτεισω μια φιλη μου που ξερω οτι εψαχνε περσακι..ειχε χρονια ενα κουκλο παιδι τερεζας μας και ιβαν μας και τον εχασε πριν 5 μηνες απο γειρατια...αλλα γιατι τη χαρισεις ???

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

sabi

Περιβόητο Μέλος

H sabi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (πανο απο 20 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H sabi έγραψε στις 21:39, 17-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Giannis-Vivi
καλησπερα sabi μου.θα ρωτεισω μια φιλη μου που ξερω οτι εψαχνε περσακι..ειχε χρονια ενα κουκλο παιδι τερεζας μας και ιβαν μας και τον εχασε πριν 5 μηνες απο γειρατια...αλλα γιατι τη χαρισεις ???
Την χαρίζω γιατί στην γεννά δεν τα πήγε καλά και αναγκάστηκα θα την κάνω στείρωση. Γιατρός είπε ότι δεν κάνει αυτή η γατα να έχει μωρά γιατι εχει πολύ στενή λεκάνη. Έχω εκτροφείο και πολλές γάτες που έχω για την παράγωγη .Για την γάτα θα είναι καλύτερα να πάει σε ένα σπίτι που θα είναι μόνη της και θα έχει όλη την αγάπη και προσοχή. Είδη είχα κανονισμένο με μια κοπέλα που ήθελε να την πάρει, αλλα τελευταία στιγμή άλλαξε γνώμη γιατί αρρώστησε το παιδί της. Και έτσι ψάχνω από εδω. Η γατα είναι πολύ μεγαλόσωμη και όμορφη, πολύ καλα στην υγεία της, δεν εχει καμία απόλυτος πρόβλημα .Και αν σκεφτείτε να την πάρετε θέλω πληροφορείς για το σπίτι που θα πάει γάτα και για την οικογένεια.

zanin

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 22:03, 17-11-09:

πω πω κουκλα

Giannis-Vivi (Βιβή)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Giannis-Vivi
H Βιβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 6 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H Giannis-Vivi έγραψε στις 23:20, 17-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από sabi
Την χαρίζω γιατί στην γεννά δεν τα πήγε καλά και αναγκάστηκα θα την κάνω στείρωση. Γιατρός είπε ότι δεν κάνει αυτή η γατα να έχει μωρά γιατι εχει πολύ στενή λεκάνη. Έχω εκτροφείο και πολλές γάτες που έχω για την παράγωγη .Για την γάτα θα είναι καλύτερα να πάει σε ένα σπίτι που θα είναι μόνη της και θα έχει όλη την αγάπη και προσοχή. Είδη είχα κανονισμένο με μια κοπέλα που ήθελε να την πάρει, αλλα τελευταία στιγμή άλλαξε γνώμη γιατί αρρώστησε το παιδί της. Και έτσι ψάχνω από εδω. Η γατα είναι πολύ μεγαλόσωμη και όμορφη, πολύ καλα στην υγεία της, δεν εχει καμία απόλυτος πρόβλημα .Και αν σκεφτείτε να την πάρετε θέλω πληροφορείς για το σπίτι που θα πάει γάτα και για την οικογένεια.
λοιπον η φιλη μου εχει ηδη μια γατουλα ακομα στειρωμενη ,και οπως ανεφερα ειχε αρσενικουλη απο τη 1 γεννα της τερεζας μας..το εχασε απο γειρατια και θελει ενα γατακι ακομα γιατι η μικρη που εχει (ειναι 1 μιση χρονων) ειχε μαθει με παρεουλα...θα της δωσω το τηλ σου να σε παρει αν δεν εχεις προβλημα...γενικα αγαπαει πολυ τα γατακια και το ξερω γιατι πηγαινα και εβλεπα το δικο μας μωρακι σχεδον μια φορα τη βδομαδα..αλλα καλητερα να μιλησεις εσυ μαζι της και να τη γνωρισεις...

sabi

Περιβόητο Μέλος

H sabi έγραψε στις 20:40, 18-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Giannis-Vivi
λοιπον η φιλη μου εχει ηδη μια γατουλα ακομα στειρωμενη ,και οπως ανεφερα ειχε αρσενικουλη απο τη 1 γεννα της τερεζας μας..το εχασε απο γειρατια και θελει ενα γατακι ακομα γιατι η μικρη που εχει (ειναι 1 μιση χρονων) ειχε μαθει με παρεουλα...θα της δωσω το τηλ σου να σε παρει αν δεν εχεις προβλημα...γενικα αγαπαει πολυ τα γατακια και το ξερω γιατι πηγαινα και εβλεπα το δικο μας μωρακι σχεδον μια φορα τη βδομαδα..αλλα καλητερα να μιλησεις εσυ μαζι της και να τη γνωρισεις...
καποια με πειρε σημερα,δεν ξερω αν ειναι η φιλη σας,παντως ειπε οτι θα ερθει να την δει

tinia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη tinia
H tinia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέα Πεντέλη (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H tinia έγραψε στις 00:37, 30-11-09:

Καλησπέρα, είμαι καινούρια εδώ και είδα την γατούλα που χαρίζεις και με ενδιαφέρει αν δεν την έχεις δώσει ακόμη… μένω Πεντέλη και πέρυσι πέθανε η γατούλα μου 12 ετών περσική…

sabi

Περιβόητο Μέλος

H sabi έγραψε στις 11:44, 30-11-09:

Η Μουρα μας βρεικε σπιτι και ειναι σε πολυ καλα χερια:up:.Κοινουρια γατομαμα ειναι η Σοφια-Μουρα,και ειναι μαζη μασ σε αυτο το σαιτ.Τα νεα της Μουρας μαθενουμε απο τα θεματα "Περεμενοντας την Μουρα" και στα τσιντσιλακια.
Παρακαλω αν γινετε να κλεισει το θεμα αυτο απο administrator.
Ευχαριστω σε ολους για το ενδιαφερον σας

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,664 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 16:54, 04-06-10:

Αφου η γατουλα βρηκε σπιτι,ας κλειδωθει και η αγγελια της.

nagisseful

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nagisseful
H nagisseful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H nagisseful έγραψε στις 15:35, 08-09-10:

καλησπέρα.ψάχνω να βρω ένα γατάκι ιδίας ράτσας με την δική σου αλλά δυστυχώς δεν έχω την οικονομική άνεση για να το αγοράσω.εάν τυχόν γνωρίζεις κάτι η κάποιον που να έχει και να χαρίζει....στείλε μου ένα mail στοntsorou@gmail.com.

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ceres Victoria : 13-09-10 στις 05:20. Αιτία: greeklish

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους