Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 154,281 εγγεγραμμένα μέλη και 713,892 μηνύματα σε 22,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 748 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Η Guenoula μου....

Gouen21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Gouen21
Ο Gouen21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Gouen21 έγραψε στις 19:35, 11-03-11:

Καλησπερα σε ολους
Εχω το εξης προβλημα,πριν απο εναμιση χρονια και ενω πηγαινα την Ραφικ βολτα(Ενα υπεροχο rottweiller)η ραφικ κατι ακουσε/καταλαβε στα σκουπιδια.Δεν μπορουσα να την τραβηξω με τιποτα,πηγαμε εκει και ειδα σε μια σακουλα δυο γατακια.Τα εβγαλα εξω,το ενω ηταν ηδη νεκρο,το αλλο το πηρα και το πηγα στον Κτηνιατρο.Εκανε ενχειρηση στην κοιλη του(μαλλον απο κλωτσια ειπε),εκανε και τα εμβολια και την πηρα σπιτι με σκοπο να την δωσω(ειχα ηδη σκυλο).
Αλλα οπως φανταζεσται,υστερα απο λιγο και εγω και η Ραφικ την λατρεψαμε!Η μικρη Guen,εγινε κανονικο μελος της οικογενειας και ειχε κυριως για κολλητη την Ραφικ.
Αλλα ολα τα ωραια τελειωνουν καποτε...Ο πατερας μου απολυθηκε απο την δουλεια του και αναγκαστηκε να γυρισει παλι σπιτι(εμεναν κινετα)με την μανα μου.Την πρωτη μερα σπιτι,πηγε στο Τζανειο με αλλεργικο σοκ,ο ντοκτορ του ειπε να φυγει η αυτος η η γατα απο εκει(πρηστηκε ο λαιμος του,δεν μπορουσε να παρει ανασα,δεν ηταν οτι απλως επαθε συναχι).
ΕΓω προς το παρον κοιμαμαι στο αμαξι εδω και δυο μερες με την Γκουεν,δεν εχω βρει καπου να την δωσω και θα κοιμαμαι εκει μεσα για μια ζωη,στον δρομο το μωρακι μου δεν το αφηνω.Αλλα παιδια σας θερμοπαρακαλω αν ακουσετε καποιον ΚΑΛΟ ΑΝΘΡΩΠΟ που πραγματικα να θελει μια γατουλα,πειτε του.Η γκουεν δεν ειναι και τοσο παιχνιδιαρα,το μονο που θελει ειναι μια αγκαλια να καθετε(καθοταν η σε εμενα η στην ραφικ).ΕΙναι φιλικη η αδιαφορη με τα αλλα ζωα,και αρκετα νροπαλη με τους ανθρωπους.Ειναι εμβολιασμενη,στειρωμενη και πεντακαθαρη.Αν καποιος την παρει θα πληρωνω εφορου ζωης φαγητο,εμβολια και αμμο οπως φυσικα θα του δωσω τα παντα(κρεβατακι,αμμο,"τουαλετα",φαγητο)
Δεν ξερω αν φαινετε το μαιλ μου εδω,ειναι Geo_Geo21@in.gr και το τηλ μου 6979256797,Γιωργος.
ααα ειναι εναμιση χρονων τωρα η Γκουεν.Σς ευχαριστω προκαταβολικα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,970 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:47, 11-03-11:

Καλησπερα.Καλο θα ηταν να βαλεις καποια φωτο.Βοηθαει αφανταστα στην υιοθεσια.Αν θελεις,θα σου στειλω πμ,πως να τη βαλεις.Ευχομαι να πανε ολα καλα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Gouen21

Νεοφερμένος

O Gouen21 έγραψε στις 20:04, 11-03-11:

Ναι μπορεις σε παρακαλv?Παιδευομαι ωρα και δεν μπορω να βρω τον τροπο

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,970 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:15, 11-03-11:

Δες τα πμ σου.

mariloulou16475

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariloulou16475
H mariloulou16475 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H mariloulou16475 έγραψε στις 20:26, 11-03-11:

Γιώργο που μένεις?

Gouen21

Νεοφερμένος

O Gouen21 έγραψε στις 20:34, 11-03-11:

Μενω Κορυδαλλο,αλλα παιρνω το αμαξι και την παω οπου πραγματικα χρειαστει(μεχρι και θεσσαλονικη)

mariloulou16475

Νεοφερμένος

H mariloulou16475 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H mariloulou16475 έγραψε στις 20:39, 11-03-11:

Μήπως παίρνεις και πλοίο? Πλάκα κάνω. Μένω κρήτη εγώ (έλεγα μην ήσουν κοντά) και έχω ένα γατάκι το δικό σου φαίνεται καλή παρέα για τον δικό μου που είναι επίσης ντροπαλός αλλά έχει και μοναξιές και φαινεται να είσαι και σε δύσκολη θέση.

Gouen21

Νεοφερμένος

O Gouen21 έγραψε στις 20:47, 11-03-11:

Κατσε να δω τιμες και τετοια για τα πλοια και σου ξαναστελνω

Τα οικονομικα μου δεν ειναι και οτι καλυτερο,αλλα αν μεσα σε μια δυο μερες δεν βρω καποιον που να θελει οδηγηση και οχι κολυμπι για να παω θα σε επισκεφτω με την μικρη Γκουεν..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 12-03-11 στις 09:45. Αιτία: merge

mariloulou16475

Νεοφερμένος

H mariloulou16475 έγραψε στις 20:52, 11-03-11:

Οκ, πάντως όπως και να χει χρήματα για τροφές κλπ δεν χρειάζονται να ξέρεις.

Αρχική Δημοσίευση από Gouen21
Τα οικονομικα μου δεν ειναι και οτι καλυτερο,αλλα αν μεσα σε μια δυο μερες δεν βρω καποιον που να θελει οδηγηση και οχι κολυμπι για να παω θα σε επισκεφτω με την μικρη Γκουεν..
Λογικό και εγώ το είπα επειδή θέλω μια παρέα για τον γάτο μου και εσύ φάνηκες να βιάζεσαι. Κανείς να έρχεται κρήτη?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 12-03-11 στις 09:46. Αιτία: merge

maria_lulu (Mαρία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη maria_lulu
H Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (2 κουνελάκια (Άλεξ και Μήνα) και κατι αλλα ζωακια έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,416 μηνύματα.

H maria_lulu έγραψε στις 09:08, 12-03-11:

Καλη τυχη στην γατουλα. Οπως ειπε και πουπουλινα, αν μπορεις βαλε μερικες φωτογραφιες, γιατι βοηθουν παρα πολυ

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους