Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 131,770 εγγεγραμμένα μέλη και 713,778 μηνύματα σε 22,533 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 501 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Χάθηκε ο γάτος μου!

pitoufogato

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη pitoufogato
H pitoufogato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pitoufogato έγραψε στις 23:06, 16-05-13:

Ο γατος μου ειναι εξαφανισμενος εδω και μια βδομαδα!ειναι 2 χρονων και δεν ειναι στειρωμενος αν και το ειχα στο προγραμμα.δεν εχει φυγει ποτε τοσες μερες και ανησυχω!μαλλον θα ψαχνει για θηλυκια!σας εχει συμβει κατι αντιστοιχο?μπορει να κανει και βδομαδες να εμφανιστει?εχω απελπιστει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 00:09, 17-05-13:

Συμβαινει με τα αστειρωτα αρσενικα να κανουν και βδομαδες να γυρισουν αν στο μεταξυ δεν τους συμβει κατι κακο, πραγμα που ευχομαι να μην συμβει στον δικο σου.
Βαλε καμμια φωτογραφια του που να φαινεται καθαρα και γραψε μερικα στοιχεια για εκεινον, οπως και περιοχη που χαθηκε και καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας αν τον δει κανεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pitoufogato

Νεοφερμένος

H pitoufogato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H pitoufogato έγραψε στις 13:05, 17-05-13:

Ελπιζω να μη παθει τιποτα και να γυρισει σωος

Παράθεση

tinkaki (κωνσταντινα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη tinkaki
H κωνσταντινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα ( έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H tinkaki miaouuuuuuuu έγραψε στις 14:33, 17-05-13:

Σε ποιά περιοχή μένεις; Βάλε αν μπορείς μια φωτογραφία και κάποια στοιχεία όπως το όνομα του (αν ακούει σ' αυτό). Μπορείς επίσης να ενημερώσεις τη γειτονιά σου είτε προφορικά είτε με κάποιο αφισάκι για να το έχουν στο νου τους. Έμενε και έξω;

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pitoufogato

Νεοφερμένος

H pitoufogato έγραψε στις 15:42, 17-05-13:

ναι εμενε εξω συνεχεια δεν τον ειχα μεσα στο σπιτι!!

Παράθεση

CatLover09

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη CatLover09
H CatLover09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H CatLover09 έγραψε στις 16:20, 17-05-13:

Αρα αδεσποτος ηταν δεν ηταν δικος σου γατουλης.Ψυλλους στα αχυρα ψαχνεις.Ειναι ενα ζωο που τριγυρνουσε στον δρομο, αστειρωτο και με ολους τους κινδυνους που μπορει να αντιμετωπισουν τα αδεσποτα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pitoufogato

Νεοφερμένος

H pitoufogato έγραψε στις 16:29, 17-05-13:

δηλαδη μονο αν το εχω μεσα θεωρειται δικο μου?αλλιως ειναι αδεσποτο?τελοςπαντων μενω σενα σπιτι με τεσσερα στρεμματα και ειναι λογικο να ειναι εξω εξαλλου του παρειχα τα παντα!!επισης εχω αλλες 2 γατες στειρωμενες και τις εχω εξω!ειναι σαν παραδεισος!!αυτα!

Παράθεση

CatLover09

Δραστήριο Μέλος

H CatLover09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 409 μηνύματα.

H CatLover09 έγραψε στις 16:32, 17-05-13:

Ναι φιλη μου μονο αν ζουν αποκλειστικα μεσα στο σπιτι και εχουν μικροτσιπ θεωρουνται δικες σου.Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση μπορει ο καθενας να τις παρει και να τις υιοθετησει.Εχει καθε δικαιωμα να το κανει.Ευχομαι οπως και να χει να γυρισει και να ειναι καλα!

Παράθεση

pitoufogato

Νεοφερμένος

H pitoufogato έγραψε στις 16:38, 17-05-13:

Και ποιος σου ειπε οτι δεν ειχε?τεσπα τζαμπα συζηταω.ευχαριστω παντως

Παράθεση

CatLover09

Δραστήριο Μέλος

H CatLover09 έγραψε στις 16:48, 17-05-13:

Βρε αφου δεν δινεις πληροφοριες! Μονο οτι ειναι 2 χρονων και αστειρωτος μας λες!Αν εχει μικροτσιπ γραψτο και πες μας και σε ποια περιοχη χαθηκε και βαλε και ενα τηλ επικοινωνιας σε περιπτωση που καποιος τον βρει! Καλη επιτυχια!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Selina Kyle (Ριάνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Selina Kyle
H Ριάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,028 μηνύματα.

H Selina Kyle Ψιτ ξαφνιασμένο μουτράκι! Αγάπη μου! έγραψε στις 12:21, 19-05-13:

Pitoufogato μου, αυτό το άρθρο περιέχει χρήσιμες πληροφορίες! Ρίξε του μια ματιά αν θέλεις και δοκίμασε να εφαρμόσεις αυτά που γράφει. Καλή επιτυχία εύχομαι

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Χάθηκε ο γάτος μου! - Από marthamitre
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-07-16 στις 09:27.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από τακηςπατρα
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-07-14 στις 10:12.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από Περικλής Σμ
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-05-14 στις 18:48.
    • Χάθηκε ο γάτος μου - Από jkoulian
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-08-12 στις 14:46.
    • Χάθηκε γάτος. - Από YukiKuran
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Lost & Found.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-05-11 στις 01:12.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους