Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 130,543 εγγεγραμμένα μέλη και 713,715 μηνύματα σε 22,528 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 537 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Άραγε θα λειτουργήσει;;;;

μαρουκο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαρουκο
H μαρουκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H μαρουκο έγραψε στις 12:23, 31-10-09:

Γεια σας γατο ιδιοκτήτες πρωτα από αλλα να σας πω πως πολύ σας εκτιμώ που με είχατε στηρίξει όταν έχασα την Λούνα μου!Στην ουσία ήσασταν οι μόνοι...Λοιπόν έχει λοιπόν 2 μήνες περίπου που ήρθα Θεσσαλονίκη για μεταπτυχιακό και σκέφτομαι να πάρω ένα γατάκι...ακόμα να ξεχάσω την Λουνίτσα μου αλλα έχω ένα πρόβλημα.το σπίτι μου ειναι πολύ μικρό.στην ουσια ειναι ένας ενιαίος χώρος γύρω στα 30 τμ. Το μόνο που είναι μεγάλο είναι το μπαλκόνι... Θα μπορέσει το γατουλίνι να είναι ευτυχισμένο σε μικρό χώρο;τι λεει η γατο εμπειρία σας;;;σας ευχαριστώ εκ των προτέρων, Μαρία.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,805 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 12:27, 31-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από μαρουκο
Γεια σας γατο ιδιοκτήτες πρωτα από αλλα να σας πω πως πολύ σας εκτιμώ που με είχατε στηρίξει όταν έχασα την Λούνα μου!Στην ουσία ήσασταν οι μόνοι...Λοιπόν έχει λοιπόν 2 μήνες περίπου που ήρθα Θεσσαλονίκη για μεταπτυχιακό και σκέφτομαι να πάρω ένα γατάκι...ακόμα να ξεχάσω την Λουνίτσα μου αλλα έχω ένα πρόβλημα.το σπίτι μου ειναι πολύ μικρό.στην ουσια ειναι ένας ενιαίος χώρος γύρω στα 30 τμ. Το μόνο που είναι μεγάλο είναι το μπαλκόνι... Θα μπορέσει το γατουλίνι να είναι ευτυχισμένο σε μικρό χώρο;τι λεει η γατο εμπειρία σας;;;σας ευχαριστώ εκ των προτέρων, Μαρία.
θα μπορεσει και πολυ καλα μαλιστα.........οταν υπαρχει αγαπη και φροντιδα,που απο οτι φαινεται σιγουρα θα της δωσεις...
επισης θα μπορουσες να φτιαξεις και οχυρωματικα εργα στο μπαλκονι σου,για να βγαινει οποτε θελει.....αλλα χρειαζεται καποια προσοχη...και μονο με τα οχυρωματικα εργα οπως σου ειπα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skai-animals

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη skai-animals
H skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (προοθουμε τηλεοπτικα και εντυπα, γατακια και αλλα ζωα προς ελενχομενη υιοθεσια έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 685 μηνύματα.

H skai-animals h έγραψε στις 12:34, 31-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από μαρουκο
πιστεύω πωσ θα προσαρμοστει τελεια στο νεο του σπιτι! οι γατεσ ειναι κι απο την φυση τους "ανακατοστρεσ" με την καλη εννοια, οποτε το γατακι δεν θα περιοριστει μονο στο πατωμα, αλλα και τα επιπλα! να ξερεισ πωσ η γατα δενεται πολυ με τον χωρο της όσο μικρός ή μεγάλος είναι αυτός! επίσης αν τις βάλεις παιχνίδια, και φράξεις το μπαλκόνι για ναμην κυνδινεύει να πέσει, θα μπορείς να την αφήνεις κι εκεί!)οχι κλειδωμένη, αλλά με ανοιχτή την πόρτα να μπαινοβγαίνει!

εγω ειμαι συγουρη πως θα τα παει τελεια!

Παράθεση

μαρουκο

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη μαρουκο
H μαρουκο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Καμία γάτες και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H μαρουκο έγραψε στις 18:20, 31-10-09:

ξέρω ότι οι γατούλες είναι ανεξάρτητες και σίγουρα είναι η τέλεια επιλογή για μένα που το πρόγραμμά μου είναι τόσο βεβαρυμένο...το διάβασμα μου τρώει πολλές ώρες και η σχολή είναι απαιτητική.Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν έχει την απαραίτητη φροντίδα και τα χάδια που του αρμόζουν...ευχαριστώ για τις συμβουλές σας...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Θα γυρίσει άραγε; - Από anna80
      Το θέμα έχει λάβει 92 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση επι παντός γατιστητού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-05-21 στις 17:29.
    • Θα ηρεμήσει άραγε; - Από giorgos3
      Το θέμα έχει λάβει 35 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-04-20 στις 15:51.
    • Άραγε το καταλαβαίνουν το φιλί μας; - Από Thea
      Το θέμα έχει λάβει 26 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-05-12 στις 18:18.
    • Είναι άραγε δυστυχισμένο; - Από Mauros Gatos
      Το θέμα έχει λάβει 37 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-10-11 στις 07:11.
    • Ενηλικιωθήκαμε άραγε; - Από nena
      Το θέμα έχει λάβει 49 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γενική συζήτηση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-09-07 στις 11:36.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους