Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 130,541 εγγεγραμμένα μέλη και 713,715 μηνύματα σε 22,528 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 539 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Ζητείται γατάκι κοντότριχο Βρετανικό

Tania_mix

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tania_mix
H Tania_mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Tania_mix έγραψε στις 17:12, 17-08-10:

Θα ηθελα παρα πολυ ενα γατακι βρετανικο κοντοτριχο..εχω πολυ μεγαλη αγαπη για τις γατες.. μολις εχω ερθει στο νεο μου σπιτι και ειμαι ετοιμη να το αγαπησω τρελα...ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ceres Victoria : 17-08-10 στις 21:09. Αιτία: κεφαλαια
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 17:57, 17-08-10:

Καλησπερα και καλωσηρθες.
Ριξε μια ματια στο site του ΕΟΓ,υπαρχουν δυο εκτροφεια βρετανικης στην Ελλαδα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Tania_mix

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tania_mix
H Tania_mix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Tania_mix έγραψε στις 13:35, 18-08-10:

ευχαριστώ

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη elvenstar
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,564 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 14:58, 18-08-10:

Τανια στείλε κ στου Luna ενα μνμ δεν ξέρω αν εχει ακόμα γατάκια ή αν τα έχει δώσει όλα αλλα δεν χάνεις τίποτα να τη ρωτήσεις

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους