Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 131,773 εγγεγραμμένα μέλη και 713,778 μηνύματα σε 22,533 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 518 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γάτα Σίσσυ vs γατάκι Κρουέλα! ! !

nenaki20271 (Ελενη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nenaki20271
H Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 49 μηνύματα.

H nenaki20271 έγραψε στις 15:01, 23-08-10:

Γεια σας και παλι!Λοιπον,προχθες βρηκα ενα γατακι στο δρομο και οπως ηταν φυσικο το μαζεψα! Ειναι περιπου 1,5 μηνα αλλα ειναι φοβισμενο με τα αλλα ζωα. Η γατα μου η Σισσυ 1,5 ετους στειρωμενη ηταν ανεκαθεν επιθετικη με τις αλλες γατες. Ε μολις ειδε το γατακι εκανε σαν τρελη. Πρωτα ενα νιαουρισμα και μετα ενα σσσσσ και κιχχχχχ και να κανει και το μικρο ετσι!!! Οσο την ακουγε τοσο να ξεφυσαει και αυτο. Η πρωτη επαφη τους εληξε με καβγα στα καγκελα της γατοφορου. Σημερα το πρωι στην αυλη παλι τα ιδια. Εγω να κανω το διαιτητη με μια εφημεριδα και αυτες τα σσσσ και τα κιχ! Το θεμα ειναι οτι τη μερα τις εχω και στην αυλη και δεν μπορω να εχω συνεχεια το νου μου. Να τις αφησω να τα βρουν?? Θα τα βρουν? Διαβασα και σε ενα θεμα οτι δυο γατια αντιστοιχης περιπτωσης επνιξαν το ενα το αλλο. Και μου πηγε μη σας πω πως... Τι λετε εσεις? Υπαρχει κινδυνος?Ευχαριστω για καθε συμβουλη

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  cruela_220810.jpg
Εμφανίσεις:  41
Μέγεθος:  368,6 KB Το γατακι Κρουελα <-- VS --> Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  11545_191344403866_663553866_3052944_4849105_n.jpg
Εμφανίσεις:  39
Μέγεθος:  66,5 KB Η γατα Σισσυ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nenaki20271 : 23-08-10 στις 15:02. Αιτία: ορθογραφικο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους