Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 136,489 εγγεγραμμένα μέλη και 714,327 μηνύματα σε 22,601 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 509 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Θέλω μικρό γατάκι..

mairo0lini (μαιρη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mairo0lini
H μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H mairo0lini έγραψε στις 21:52, 09-06-10:

καλησπερα σας..

σκεφτομαι να υιοθετησω ενα μικρο γατι και θελω να δω μερικα για να διαλεξω..

το γατι θελω να ειναι μπεζ με ασπρο η μαυρο με ασπρο, να ειναι θυληκια και οσο πιο μικρο γινεται.. τωρα συγνωμη αλλα δεν ξερω αν ειναι διαθεσιμο καποιο νεογεννητο που πιθανων να μην εχει μαμα... τεσπα εγω το θελω μικρο σε ηλικια για να αρχισω απο την αρχη την σχεση μου μαζι του...

εχετε καποιο να μου προτεινετε???

ευχαριστω θερμα

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,183 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 21:55, 09-06-10:

Καλησπερα και καλωσηρθατε.
Γιατι δε ριχνετε μια ματια στις αγγελιες με τα γατακια που χαριζονται;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

mairo0lini (μαιρη)

Νεοφερμένος

H μαιρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H mairo0lini έγραψε στις 21:58, 09-06-10:

ευχαριστω πολυ .. θα φροντισω να κοιταξω

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,183 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 22:04, 09-06-10:

Κρεμ με λευκο κοριτσακι δε θυμαμαι καποιο,ασπρομαυρα υπαρχουν αρκετα,εχω κι εγω ενα υποψιν μου που χαριζει ενας φιλος, με πολυ ιδιαιτερο σχεδιο στο προσωπακι και πολυ γλυκο χαρακτηρα,αλλα ειναι αγορακι.

Voula

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Voula
H Voula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Άπειρες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 2,614 μηνύματα.

H Voula έγραψε στις 22:16, 09-06-10:

Καλησπέρα και καλώς ήρθες. Βλέπω ότι είσαι γειτόνισσα. Στο προφίλ σου είδα ότι είσαι 12 ετών. Οι γονείς σου συμφωνούν με την υιοθεσία ενός τόσο μικρού πλάσματος. Τις υποχρεώσεις που έχουμε απέναντι στο ζωάκι που επιλέγουμε για σύντροφο τις γνωρίζεις ?

mairo0lini (μαιρη)

Νεοφερμένος

H mairo0lini έγραψε στις 22:16, 09-06-10:

μαλιστα... θα το σκεφτω κ αυτο!

ευχαριστω πολυ ...

mairo0lini (μαιρη)

Νεοφερμένος

H mairo0lini έγραψε στις 22:18, 09-06-10:

ναι τους εχω ειδοποιησει και εκεινοι δεν εχουν αντιρησση... αλλα θελουν και εκεινοι να διαλεξουν μαζι μου ζωακι για το σπιτι...

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους