Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 130,542 εγγεγραμμένα μέλη και 713,715 μηνύματα σε 22,528 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 533 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Τρία μωρά γατάκια!

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη christina.maria
H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 797 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 16:35, 11-07-11:

Υπάρχουν στην αυλή μου τρία μικρά γατάκια , είναι δεν είναι δύο μηνών , που όμως περπατούν κανονικά. Δεν έχω αγοράσει ακόμα τροφή για γατάκια , αν όμως τους δώσω τις κροκέτες της δικιάς μου θα μπορούν να τις φάνε και αν ναι θα τα πειράξει η τροφή της στειρωμένης μου γάτας;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,805 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:28, 11-07-11:

Δεν ξερω αν θα τα πειραξει,αλλα καλο θα ειναι να τρωνε ειδικη τροφη για μικρα γατακια,καθοτι ειναι πανω στην αναπτυξη..και χρειαζονται πολυ περισσοτερα θρεπτικα συστατικα απο οτι οι στειρωμενες. Εκτος αν εννοεις απλα για κανα δυο μερες.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (4 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 797 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 10:30, 12-07-11:

ναι σκέφτομαι να δοκιμάσω να τα ταϊσω την τροφή που έχω για δυο τρεις μέρες το πολύ μέχρι να αγοράσω ειδική τροφή. Ελπίζω να μπορούν να μασήσουν!

Παράθεση

vasia95

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη vasia95
H vasia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (7 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H vasia95 έγραψε στις 17:49, 12-07-11:

αν τα κομματακια ειναι πολυ μεγάλα δοκίμασε να τα σπάσεις...βαλτα σε ένα σακουλάκι και χτυπήσέ τα με κάτι βαρύ.( για να εισαι σιγουρος)

Παράθεση

Περιβόητο Μέλος

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε στις 19:24, 12-07-11:

σ' ευχαριστώ πολύ

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους