Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,353 εγγεγραμμένα μέλη και 713,257 μηνύματα σε 22,457 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 716 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

SOS! Κινδυνεύουν!

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fideloudi
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 20:59, 03-03-13:

Αυτά τα έξι γατάκια έχουν γεννηθεί και ζουν δίπλα σε ένα δρόμο και όπως καταλαβαίνετε οι κίνδυνοι είναι μεγάλοι...Η εξαιρετική τους ομορφιά φαίνεται....αυτό που δεν μπορείτε να δείτε είναι το πόσο τρυφερά και φιλικά είναι....Σας παρακαλώ προωθείστε ώστε να τους βρούμε φιλοξενίες η υιοθεσίες.Τηλέφωνο επικοινωνίας:6948467373(Φωτεινή).
ΠΡΟ.ΣΤ.Α.ΤΕ.Υ.Ω.ΑΣΤΙΚΗ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑΑρ. Πρωτοδικειου 2096/2012

https://www.facebook.com/media/set/?s...8846169&type=1

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  gatakia_sos.jpg
Εμφανίσεις:  230
Μέγεθος:  343,7 KB  
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Claire Rentfield
H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (20 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 10,509 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε στις 14:53, 04-03-13:

Μακαρι να βρουν σπιτακια συντομα και να φυγουν απο τον βρωμοδρομο τα μωρα, την καλυτερη τυχη τους ευχομαι να εχουν.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

lovekittens (ειρηνη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη lovekittens
H ειρηνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

H lovekittens έγραψε στις 15:57, 04-03-13:

Αχχχ ειναι πανεμορφα ολα.τα τιγρακια κουκλι; αλλα το γκρι μπλε στην ακρη μου κανει νιαου..αχχ αχχ no money..για τριτο προς το παρων ευχομαι ολοψυχα να.φυγουν δυο δυο τα αγαπακια μου..

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.

H Fideloudi έγραψε στις 11:08, 05-03-13:

Το γκρι-μπλε είναι αρσενικό και είναι all the money! Απίστευτο κουκλί...αχ, κι εγώ μόλις έδωσα το αδεσποτάκι που φιλοξενούσα. Αν τολμήσω να βάλω τόσο γρήγορα 3ο γατί στο σπίτι, τα δικά μου θα με αποκληρώσουν κ θα βάλουν μόνα τους αγγελία να υιοθετηθούν!!!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη aba
H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες . Έχει γράψει 10,020 μηνύματα.

H aba έγραψε στις 11:18, 05-03-13:

Μπα σε καλό σου Λία, με έκανες και γέλασα!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Fideloudi έγραψε στις 11:38, 05-03-13:

Αν και δεν μπορώ να αντισταθώ. Φαντάζομαι κ την αγγελία "Γατούλα αγγελικής ομορφιάς κ χαρακτήρα, νεότατη τσαχπίνα κ παιχνιδιάρα, παμφάγο, με πλήρες ιστορικό υγείας (εξετάσεις, στειρωμένη κ εμβολιασμένη), ζητάει σπίτι για μόνιμη κατοικία. Στην παρούσα έχει γίνει παρέμβαση στο μίνιμαλ απόλυτο λευκό κ μας χάλασε το ζεν κ η ψυχική μας ισορροπία. Δεκτή και η ύπαρξη άλλων γατακίων, αρκεί να κάνουν ότι θέλω εγώ κ να είναι κατάλευκα. Σας έρχομαι με την προίκα μου (να έχετε χώρο να τα βάλετε όλα αυτά). Για περισσότερες πληροφορίες, μπορείτε να απευθυνθείτε στο φίλο μου Φιντέλ τον μεγαλοπρεπή. Δεκτές μόνο σοβαρές προτάσεις με σκοπό τη σύναψη παντοτινής σχέσης". Ο Φιντέλ ως γαλαζοαίματο δεν θα κάνει τον κόπο να βάλει αγγελία, θα προσλάβει ατζέντη να του βρει σπίτι κ να κάνει τις συνεντεύξεις. Αυτός έρχεται κ με το γατοκάστρο του, οπότε χρειάζεται αρκετό χώρο...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Fideloudi (Λία)

Διακεκριμένο μέλος

H Fideloudi έγραψε στις 11:34, 13-03-13:

Τα γατάκια υιοθετήθηκαν όλα! Μπορείτε να κλειδώσετε

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους