Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 133,855 εγγεγραμμένα μέλη και 713,947 μηνύματα σε 22,557 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Απορίες και σχόλια για τις αλλαγές στο MyCat

ruko

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ruko
H ruko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3,158 μηνύματα.

H ruko έγραψε στις 18:19, 27-01-10:

Καλησπέρα.

Επειδή είδα ότι πολλοί εξέφρασαν απορίες και προβληματισμούς για τις αλλαγές στο MyCat, άνοιξα αυτό το θέμα εδώ για να τα έχουμε όλα συγκεντρωμένα και να μην επικρατεί το γνωστό κομφούζιο.

Σε πρώτη φάση, αν δεν το έχετε ήδη κάνει, διαβάστε την ανακοίνωση της Michelle εδώ και να μη διστάσετε να κάνετε bug report για οποιοδήποτε πρόβλημα, ώστε να το δουν γρήγορα οι admin (το bug report θα το βρείτε και κάτω δεξιά σε κάθε σελίδα εκεί που λέει Bugs & Ideas).

Όσον αφορά άλλες απορίες, σχόλια κ.λπ. ας τα γράφουμε εδώ, για να δούμε αν μπορούμε να σας βοηθήσουμε και να αποκτήσουμε καλύτερη αντίληψη της κατάστασης, ώστε να βελτιώσουμε το σάιτ στο μέλλον.

Ευχαριστούμε πολύ και bring it on!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,851 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 18:30, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από ruko
Καλησπέρα.

Επειδή είδα ότι πολλοί εξέφρασαν απορίες και προβληματισμούς για τις αλλαγές στο MyCat, άνοιξα αυτό το θέμα εδώ για να τα έχουμε όλα συγκεντρωμένα και να μην επικρατεί το γνωστό κομφούζιο.

Σε πρώτη φάση, αν δεν το έχετε ήδη κάνει, διαβάστε την ανακοίνωση της Michelle εδώ και να μη διστάσετε να κάνετε bug report για οποιοδήποτε πρόβλημα, ώστε να το δουν γρήγορα οι admin (το bug report θα το βρείτε και κάτω δεξιά σε κάθε σελίδα εκεί που λέει Bugs & Ideas).

Όσον αφορά άλλες απορίες, σχόλια κ.λπ. ας τα γράφουμε εδώ, για να δούμε αν μπορούμε να σας βοηθήσουμε και να αποκτήσουμε καλύτερη αντίληψη της κατάστασης, ώστε να βελτιώσουμε το σάιτ στο μέλλον.

Ευχαριστούμε πολύ και bring it on!
αχ ρουλα μου...να'σαι καλα......εγω το προβλημα που εχω με τις φωτο...να το γρα;ψω εδω...ή να κανω αυτο το bug report;;;..αλλα σε ποια σελιδα να το κανω...στα θεματα μου;;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,354 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:48, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
αχ ρουλα μου...να'σαι καλα......εγω το προβλημα που εχω με τις φωτο...να το γρα;ψω εδω...ή να κανω αυτο το bug report;;;..αλλα σε ποια σελιδα να το κανω...στα θεματα μου;;;;
Αν είναι πρόβλημα, στο bug report, στην κατηγορία MyCat.
Αν είναι απορία, εδώ ή στο θέμα της ανακοίνωσης.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 19:02, 27-01-10:

Άλμπουμ χάθηκαν, φώτο γενικά και απο αγγελίες, υπογραφές....
Είναι αργό αλλά θα φτιάξει λογικά.

Επίσης με ενοχλεί που βλέπω ΟΛΟΥΣ τους χρήστες... και ψάχνω τους δικούς μας...
Όπως και ότι ο καθένας μπορεί να δεί τι έχω γράψει... δεδομένου ότι σαν γατούδες ακούσαμε και όχι τα καλύτερα...
Είναι πολλά μέλη που γράφουν και σε άλλα, και τώρα ντρέπονται....(θα φάνε τρελό δούλεμα...)

Τα γράμματα κάπου, δεν θυμάμαι είναι πολύ μεγάλα...και με ενοχλούν και οι έντονες διαφημίσεις.
Το chat καλό θα ήταν να χωριστεί. Το γενικότερο layout δεν είναι άσχημο.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

who

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη who
Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O who έγραψε στις 19:10, 27-01-10:

Για μας που είμαστε καναρινόφιλοι, υπάρχει κάποιο σαμπφόρουμ παιδιά;

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Isiliel (Φεγγάρω)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2, o θρασύβουλος και ο Κρόνος και 2 σκύλοι, η Σίμπα και η Ρέα έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 312 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 19:10, 27-01-10:

To Bug Report βρίσκεται εδώ: https://forum.mycat.gr/project.php

Μπορείτε να το βρείτε όμως και στο τέλος της σελίδας, εκεί που λεει: Bugs & Ideas.

tzoutzou

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη tzoutzou
H tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3+1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 2,045 μηνύματα.

H tzoutzou έγραψε στις 19:21, 27-01-10:

Εγω μπορω να τα γραψω εδω γιατι ακομα ψαχνομαι????
Λοιπον....
-Mozzila σερνεται και το ανοιγει οποτε του καπνισει.
-Συμφωνω κι εγω οτι δεν υπαρχει λογος να με βλεπουν και να βλεπω τα μελη των αλλων δυο sites και στην τελικη δε θελω κιολας!!Εγω στο mycat γραφτηκα και οχι στα αλλα δυο.
-Επισης και το γεγονος οτι μου βγαζει τα νεα μηνυματα και των αλλων δυο sites.
-Δε μ'αρεσει αυτο που βγαινει οταν πας τον κερσορα πανω σε ενα θεμα και μου βγαζει την αρχη του.Μου κλεινει το οπτικο πεδιο.
Eλπιζω να μη βρω αλλα....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

julia

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη julia
H julia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει Πάνω απο 10! γάτες (Μπόλικες... έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Λεωνίδι (Αρκαδία). Έχει γράψει 6,796 μηνύματα.

H julia εις υγείαν... και καλή χώνεψη!! έγραψε στις 19:22, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από who
Υπάρχει αυτό, αλλά δεν δουλεύει τώρα..
https://petbirds.gr/

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη elvenstar
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,564 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 19:38, 27-01-10:

Και εγώ θα συμφωνήσω ότι ειναι απελπιστικά αργό κ ελπίζω να διορθωθεί αυτό στην πορεία γιατί έτσι δεν ειναι καθόλου λειτουργικό το μονο που λειτουργεί καλά ειναι το chat κ αυτό πάλι εχει το εξής πρόβλημα όταν βγουν όλοι από το ρουμ διαγράφεται κ πρέπει πάλι να το ανοίξει κάποιος από την αρχή

kounelaki

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kounelaki
H kounelaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,024 μηνύματα.

H kounelaki <3 έγραψε στις 19:39, 27-01-10:

Για ποιο λογο ενωθηκαν τα 3 σαιτ?Για ποιο λογο θα πρεπει να εχω λογαριασμο και στο στεκι?Τι δουλεια εχει ενα σαιτ με γατες σε ενα κοινωνικο και σχολικο σαιτ?Και αλλαγες στην εμφανιση του μαικατ γιατι γινανε?Εχουμε χασει το μπουσουλα.
Θελω να βρω τα θεματα μου και κατα λαθος μπαινω στο στεκι και δεν ξερω αν γραφω στο μαικατ ή στο στεκι!

Isiliel (Φεγγάρω)

Δραστήριο Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2, o θρασύβουλος και ο Κρόνος και 2 σκύλοι, η Σίμπα και η Ρέα έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 312 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 19:56, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από julia
Όπως και ότι ο καθένας μπορεί να δεί τι έχω γράψει... δεδομένου ότι σαν γατούδες ακούσαμε και όχι τα καλύτερα...
Είναι πολλά μέλη που γράφουν και σε άλλα, και τώρα ντρέπονται....(θα φάνε τρελό δούλεμα...)
Ως γατόφιλη και ζωόφιλη γενικότερα, και ως μέλος του e-steki, έχω να σου πω, πως δεν θα αφήσουμε κανέναν να προσβάλει είτε τις γάτες σας, είτε εσάς.
Να ξέρετε πάντως ότι και μέσα στο στέκι υπάρχουν πολλοί γατόφιλοι και το αντίθετο είναι μεμονωμένα περιστατικά.
Εάν κάποιος σας ενοχλεί στο τσατ, να στέλνετε pm σε κάποιο Moderator ή να ειδοποιείται κάποιον Mod που είναι ήδη μέσα.

Δείξτε λίγο κατανόηση για μερικές ημέρες να πάρουν τα πράγματα το δρόμο τους και θα είμαστε στο πλευρό σας.

ruko

Επιφανές Μέλος

H ruko έγραψε στις 20:06, 27-01-10:

Ζητώ συγγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντηση, αλλά το σάιτ είναι αργό για όλους,

Αρχική Δημοσίευση από julia
Το chat καλό θα ήταν να χωριστεί. Το γενικότερο layout δεν είναι άσχημο.
Αυτό είναι στο πρόγραμμα.

Αρχική Δημοσίευση από who
Υπάρχει! Δες εδώ στο subforum "Άλλα ζωάκια".

Αρχική Δημοσίευση από tzoutzou
-Επισης και το γεγονος οτι μου βγαζει τα νεα μηνυματα και των αλλων δυο sites.
Υπάρχει ήδη ένα φίλτρο για να βλέπεις μόνο τα μηνύματα του Mycat. Πήγαινε επάνω δεξιά, εκεί που λέει "Καλωσόρισες" και πάτα την επιλογή "αδιάβαστα μηνύματα". Αν δυσκολεύεσαι, θα προσπαθήσω να σου ανεβάσω και screenshot.

Για να δείτε μηνύματα απ' όλα τα φόρουμ, πηγαίνετε κάτω αριστερά, εκεί που λέει Εργαλεία > Νέα Μηνύματα

-Δε μ'αρεσει αυτο που βγαινει οταν πας τον κερσορα πανω σε ενα θεμα και μου βγαζει την αρχη του.Μου κλεινει το οπτικο πεδιο.
Αυτό δεν συνέβαινε και παλιά; Προφανώς δεν μπορώ να το ελέγξω πια.

Για τα υπόλοιπα που λέτε (π.χ. ποιοι θα εμφανίζονται στους συνδεδεμένους κ.λπ.), καλύτερα να κάνετε bug report, αφού αφορούν το λειτουργικό κομμάτι. Απλώς να ζητήσω λίγη υπομονή, σιγά-σιγά θα φτιαχτούν όλα.

Hlianna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,429 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 20:06, 27-01-10:

δεν μου αρεσει καθολου..επικρατει ενας χαμος..δεν μου αρεσει που βλεπω τοσα μελη και δεν βλεπω μονο τα δικα μας..θελω τις παλιες φατσουλες και οχι τις καινουριες..αργει παρα πολυ..επισης με ενοχλησε που οσα θεματα παρακολουθουσα πλεον δεν μου ερχονται μειλ..το μονο καλο ειναι το τσατ και οτι τα προσωπικα μηνυματα απο μονο 100 που ηταν εγιναν 500..προτεινω να χωριστουν τα 3 σαιτ..ειναι εντελος διαφορετικα..

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,851 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:10, 27-01-10:

εγω παλι...δεν εχω ανακαλυψει ακομα το...τσατ!!!....ειναι αυτο που λεει..επανω αριστερα;;;και εκει τι κανουν...μιλανε και απο τα τρια σαιτ;

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ΟΥΡΑΝΙΑ
H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 5,834 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 20:11, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
δεν μου αρεσει καθολου..επικρατει ενας χαμος..δεν μου αρεσει που βλεπω τοσα μελη και δεν βλεπω μονο τα δικα μας..θελω τις παλιες φατσουλες και οχι τις καινουριες..αργει παρα πολυ..επισης με ενοχλησε που οσα θεματα παρακολουθουσα πλεον δεν μου ερχονται μειλ..το μονο καλο ειναι το τσατ και οτι τα προσωπικα μηνυματα απο μονο 100 που ηταν εγιναν 500..προτεινω να χωριστουν τα 3 σαιτ..ειναι εντελος διαφορετικα..
Συμφωνώ κι εγώ με την Ηλιάννα. Τα 3 σάιτ θα πρέπει να χωριστούν και ο καθένας να μπαίνει ανάλογα με τα ενδιαφέροντά τους. Με κουράζει γιατί δεν βρίσκω πως να παω σε μια ενότητα παρά πάω μέσω Λαμίας. Θεωρώ ότι πριν το σάιτ ήταν πιο εύκολο και ευχάριστο. Οι φατσούλες καλές είναι. Επίσης και εμένα μ αρέσει που αυξήθηκε ο χώρος μου.

Hello_Kitty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hello_Kitty
H Hello_Kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 γατούλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

H Hello_Kitty έγραψε στις 20:19, 27-01-10:

Η αλήθεια είναι πως και εγώ προτιμώ το παλιό σαιτ.... Αυτό είναι πιο πολύπλοκο, δεν μου αρέσει όπου ενώθηκαν..., μπορεί κάποιος να θέλει να παρακολουθεί μόνο το mycat... ( μου άρεσαν και τα φατσάκια με τις γατούλες)

stellak

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη stellak
H stellak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 3,843 μηνύματα.

H stellak Frozen and broken but free έγραψε στις 20:29, 27-01-10:

Δεν έχω καταφέρει ακόμη να βρω πως πηγαίνω στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα κάθε νήματος. Πριν, με το βελάκι αριστερά στον τίτλο του νήματος με πήγαινε αυτόματα. Τώρα με πάει κάποιες χιλιάδες μηνύματα πίσω... Κάτι κάνω εγώ λάθος; Κάτι ξέχασα; Κάτι δεν πάει καλά; Και στο δικό μας θέμα υπάρχει το φαινόμενο των εξαφανισμένων φωτό...
Ούτε κι εμένα μου αρέσει αυτό το κοινόβιο. Sorry guys and gals

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη stellak : 27-01-10 στις 20:55.

tzoutzou

Διακεκριμένο μέλος

H tzoutzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3+1 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 2,045 μηνύματα.

H tzoutzou έγραψε στις 20:53, 27-01-10:

[quote=ruko;2190297]Ζητώ συγγνώμη για την καθυστέρηση στην απάντηση, αλλά το σάιτ είναι αργό για όλους,

Αυτό είναι στο πρόγραμμα.

Υπάρχει ήδη ένα φίλτρο για να βλέπεις μόνο τα μηνύματα του Mycat. Πήγαινε επάνω δεξιά, εκεί που λέει "Καλωσόρισες" και πάτα την επιλογή "αδιάβαστα μηνύματα". Αν δυσκολεύεσαι, θα προσπαθήσω να σου ανεβάσω και screenshot.

Για να δείτε μηνύματα απ' όλα τα φόρουμ, πηγαίνετε κάτω αριστερά, εκεί που λέει Εργαλεία > Νέα Μηνύματα

καλε ναι!!!μονο τα μηνυματα του mycat βλεπω αλλα μου βγαζει τον ΑΡΙΘΜΟ ολων των νεων μηνυματων.
Πχ λεει 4281 νεα μηνυματα ενω ξερω οτι το mycat μπορεινα εχει μονο δυο.Αυτο εννοουσα και σορυ αν το εγραψα λανθασμενα.

Φυσικα και θα κανουμε υπομονη βρε Ρουλα μου αλλα καταλαβε και μερικους απο εμας που βλεπαμε το σαιτ πιο οικογενειακα και τωρα μας φαινεται οτι εχει γινει μεγαλη πολυεθνικη εταιρεια
Και θα επιμεινω στο οτι εγω προσωπικα δε θελω να με βλεπουν και να βλεπω τα μελη των αλλων δυο σαιτς!!!Αν ηθελα,θα γραφομουν και εκει.Τωρα νιωθω σαν καποιος να μου επιβαλει να το κανω ή μαλλον σαν καποιος να το εχει ηδη κανει χωρις να με ρωτησει αν το θελω...

brigite (Σοφια)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη brigite
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (τρεις έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3,053 μηνύματα.

H brigite έγραψε στις 20:56, 27-01-10:

Μου λειπει το Mycat που γνωρισα.Εμπαινα σε ενα φορουμ καθαρα για γατοφιλους-ζωοφιλους και τωρα βγαινω απο εναν αχταρμα.

Luna (Ιωάννα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Luna
H Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (αρκετες έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,115 μηνύματα.

H Luna έγραψε στις 21:13, 27-01-10:

Rukaki μουυυυ,να σου πω,τα γατοsmilies δεν θα τα βαλετε ξανα??

ruko

Επιφανές Μέλος

H ruko έγραψε στις 21:18, 27-01-10:

Μερικές γρήγορες απαντήσεις:
Η ταχύτητα θα βελτιωθεί σύντομα ελπίζουμε, απλώς ακόμα και αυτή τη στιγμή εξακολουθούν να γίνονται εργασίες, γι' αυτό αργεί τόσο.

Για να παρακολουθείτε μηνύματα μόνο από το MyCat, πηγαίνετε στα "αδιάβαστα μηνύματα", όπως έγραψα στην προηγούμενη απάντησή μου. Και γενικά, αν κάτι σας δυσκολεύει στη λειτουργία πείτε μας με λεπτομέρειες τι είναι, γιατί αν μας γράψετε ένα σκέτο "δεν καταλαβαίνω τίποτα", προφανώς δεν μπορούμε να κάνουμε και πολλά.

Hilianna, θα προσπαθήσω να μάθω πώς μπορείς να λαμβάνεις ειδοποιήσεις στα email.

Στέλλα μου, για το πρώτο αδιάβαστο μήνυμα πατάς ακριβώς το βελάκι που λες. Δεν ξέρω γιατί σε πάει πίσω. Αυτό συμβαίνει μόνο την πρώτη φορά που μπαίνεις σε ένα θέμα ή κάθε φορά;

Hello_Kitty

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hello_Kitty
H Hello_Kitty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 γατούλες έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 181 μηνύματα.

H Hello_Kitty έγραψε στις 21:24, 27-01-10:

εμένα μου λέει συνέχεια ότι ο server είναι απασχολημένος... και δεν μπορώ να κάνω καμιά ενέργεια στο mycat.... η αλήθεια είναι ότι το παλιό το ένιωθες πιο φιλόξενο...

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:49, 27-01-10:

https://www.google.gr/ig?sourceid=nav...-8&source=iglk......

εχω κανει αυτο που μου ειπατε ρουλα και μισελλ....την αναφορα για το προβλημα που εχω με τις φωτο...αλλα επειδη μου ζητησε η μεσελλ να το βαλλω σε λινκ...το βαζω εδω....ελπιζω να ειναι το σωστο λινκ....εκτος απο τις αλλαγες του σαιτ...ειμαι και με καινουργιο λαπιτοπι γμτ...και δεν το εχω μαθει ακομα...για να δουμε...

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 21:51, 27-01-10:

https://www.google.gr/ig?sourceid=nav...-8&source=iglk......

εχω κανει αυτο που μου ειπατε ρουλα και μισελλ....την αναφορα για το προβλημα που εχω με τις φωτο...αλλα επειδη μου ζητησε η μεσελλ να το βαλλω σε λινκ...το βαζω εδω....ελπιζω να ειναι το σωστο λινκ....εκτος απο τις αλλαγες του σαιτ...ειμαι και με καινουργιο λαπιτοπι γμτ...και δεν το εχω μαθει ακομα...για να δουμε...

αμαν...λαθος λινκ.....παμε παλι...

ruko

Επιφανές Μέλος

H ruko έγραψε στις 21:51, 27-01-10:

καλε ναι!!!μονο τα μηνυματα του mycat βλεπω αλλα μου βγαζει τον ΑΡΙΘΜΟ ολων των νεων μηνυματων.
Πχ λεει 4281 νεα μηνυματα ενω ξερω οτι το mycat μπορεινα εχει μονο δυο.Αυτο εννοουσα και σορυ αν το εγραψα λανθασμενα.
A, οκ, τώρα κατάλαβα. Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό, αλλά καλύτερα να κάνεις bug report

Φυσικα και θα κανουμε υπομονη βρε Ρουλα μου αλλα καταλαβε και μερικους απο εμας που βλεπαμε το σαιτ πιο οικογενειακα και τωρα μας φαινεται οτι εχει γινει μεγαλη πολυεθνικη εταιρεια
Και θα επιμεινω στο οτι εγω προσωπικα δε θελω να με βλεπουν και να βλεπω τα μελη των αλλων δυο σαιτς!!!Αν ηθελα,θα γραφομουν και εκει.Τωρα νιωθω σαν καποιος να μου επιβαλει να το κανω ή μαλλον σαν καποιος να το εχει ηδη κανει χωρις να με ρωτησει αν το θελω...
Το καταλαβαίνω αυτό, αλλά επί της ουσίας, δεν άλλαξαν και πολλά - κι αυτό το λέω επειδή το πιστεύω. Δηλαδή στην τελική, όλοι εμείς θα συνεχίσουμε να γράφουμε εδώ, οι του στεκιού θα συνεχίσουν να γράφουν στο δικό τους κ.λπ. Δεν θα χαθεί η οικογενειακή ατμόσφαιρα.
Και στο κάτω-κάτω, μπορείς να βλέπεις μόνο θέματα του MyCat, αλλά αν θέλεις μπορείς να βλέπεις θέματα κι από άλλα φόρουμ. Δηλαδή στην ουσία δεν χάνεις κάτι, απλώς αποκτάς περισσότερες επιλογές.

Όσο για το ποιοι θα φαίνονται στους συνδεδεμένους χρήστες, επειδή πολλοί προτιμούσαν το παλιό σύστημα, καλύτερα να κάνεις bug report εδώ, μήπως και μπορεί να μπει κάποιο φίλτρο. Ο λόγος που επιμένουμε τόσο στα bug report είναι επειδή είναι πιο πρακτικά, επειδή οι admin μπορούν να τα βλέπουν αμέσως και να τα παίρνουν ένα-ένα με τη σειρά, ενώ εδώ μέσα πολλά πράγματα μοιραία θα χαθούν. Μ' αυτό δεν εννοώ να μη γράφετε εδώ, το αντίθετο μάλιστα, απλώς μπορεί να γίνουμε λίγο κουραστικές λέγοντας συνέχεια "κάντε bug report" (όπως παλιά λέγαμε "κάντε report").

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

H ΟΥΡΑΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες και μας γράφει απο Καισαριανή (Αττική). Έχει γράψει 5,834 μηνύματα.

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 21:52, 27-01-10:

Εγώ ρε παιδιά δεν μπορώ να βρω τις ενότητες Πχ Γενική γατοσυζήτηση, οι γάτες μου κλπ. Πρέπει να πάω μέσω Πάτρας μπορεί κάποιος να με διευκολύνει?

elvenstar (Έλενα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη elvenstar
H Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (πολλές έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9,564 μηνύματα.

H elvenstar έγραψε στις 21:59, 27-01-10:

Αν πας στην αρχική σελίδα του φόρουμ κατω κάτω χαμηλά έχει καρτέλες με τις ενότητες οπότε πατας σε καθε μια καρτέλα μπαίνεις μεσα κ βρίσκεις τα subforum που θέλεις

Desdemona (Όλγα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Desdemona
H Όλγα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,363 μηνύματα.

H Desdemona έγραψε στις 22:00, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από ΟΥΡΑΝΙΑ
Εγώ ρε παιδιά δεν μπορώ να βρω τις ενότητες Πχ Γενική γατοσυζήτηση, οι γάτες μου κλπ. Πρέπει να πάω μέσω Πάτρας μπορεί κάποιος να με διευκολύνει?
Η στοίχιση πια έγινε οριζόντια, σε καρτέλες. Το "Οι γάτες μου", για παράδειγμα, είναι subforum της "Γενικής Γατοσυζήτησης". Θα επιλέξεις αυτήν την καρτέλα και θα σου το εμφανίσει.

ΟΥΡΑΝΙΑ

Επιφανές Μέλος

H ΟΥΡΑΝΙΑ έγραψε στις 22:05, 27-01-10:

A oκ δεν έχει πια όπως πριν κάτω κάτω το παραλληλόγραμμο που άνοιγε με όλες τις κατηγορίες. Ευχαριστώ κορίτσια

tzoutzou

Διακεκριμένο μέλος

H tzoutzou έγραψε στις 22:09, 27-01-10:

Εκανα bug report για τα συνδεδεμενα μελη..οποιος αλλος συμφωνει μαζι μου,ας το γραψει εδω https://forum.mycat.gr/project.php?issueid=259

ιβανα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ιβανα
H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 22:16, 27-01-10:

ουτε εμενα μαρεσει το νεο φορουμ παιδια σορρυ.....το βρισκω εξαιρετικα δυσχρηστο, χαοτικο και πολυ βαρυ, σερνεται κοινως..πριν ηταν πιο οικογενειακο το φορουμ, τωρα γιναμε πολλοι........τα γραμματα ειναι τεραστια κ γενικα η μορφη εχασε τον χαρακτηρα που ειχε. επισης με ενοχλει που ειμαστε λιγο μπατε σκυλοι αλεστε, εχω την εντυπωση οτι θα μας δουλευουν κ δε μαρεσει καθολου........

ιβανα

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη ιβανα
H ιβανα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,421 μηνύματα.

H ιβανα taratantzam taratantzoum έγραψε στις 22:21, 27-01-10:

επισης δε μπορω να βρω που ειναι τα προσωπικα μηνυματα,τα εχω μπουρδουκλωσει τελειως δε μπορω να βρω τιποτα, νιωθω ηλιθια

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:22, 27-01-10:

https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=34229&page=95

για να δουμε...μπηκε το ρημαδι το λινκ;;;; θυμιζω οτι ειναι το λινκ ( ελπιζω...) που μου ζητησε η μισελλ επειδη στα θεματα μου εχουν εξαφανιστει ολες οι φωτο...τονιζω οτι ολες οι φωτο που εβαζα,ηταν απο το γκαλλερυ του σαιτ μας...

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:24, 27-01-10:

https://forum.mycat.gr/showthread.php?t=34229&page=95

για να δουμε...μπηκε το ρημαδι το λινκ;;;; θυμιζω οτι ειναι το λινκ ( ελπιζω...) που μου ζητησε η μισελλ επειδη στα θεματα μου εχουν εξαφανιστει ολες οι φωτο...τονιζω οτι ολες οι φωτο που εβαζα,ηταν απο το γκαλλερυ του σαιτ μας...

ενταξυ...μπηκε το σωστο λινκ...εννοειται οτι θα κοιταξετε τις δικες μου φωτο...οι αλλες της Νικης...φαινονται...οι δικες μου εχουν προβλημα..

Τσαμπικος (Νενα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τσαμπικος
H Νενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 241 μηνύματα.

H Τσαμπικος έγραψε στις 22:40, 27-01-10:

Λοιπον παιδια εμενα δεν μου αρεσει ειναι παρα πολυ αργο καθε φορα που θελω να δω ενα θεμα μου βγαζει και ενα μηνυμα που λεει..a script is runnimg that makes your explorer slow, και καθε φορα πρεπει να πατησω yes, γιατι αν δεν το κανω κολλαει το ποντικι και δεν κουνιεται τιποτα, επισης δεν ξερω αν ολοι αυτοι που ενδιαφερονται για υιοθεσιες ειναι πραγματικοι η το κανουν για να σπασουν πλακα οπως λεει και η ιβανα. εδω πιστευω οτι ειναι χρηστες που πραγματικα μοιραζονται με παθος την αγαπη τους για τις γατες και επειδη ο κοσμος δεν ειναι παντα τοσο αθωος δεν ξερω αν τα παιδακια απο το ι school δεν εχουν τιποτα καλυτερο να κανουν.... Τελος παντω για να μην ειμαι αρνητικη, θα περιμενω λιγο ακομα , και βλεπουμε...δεν μου αρεσει παντως την αδυναμια που εχω για τα ζωακια να την βλεπουν και αλλοι που δεν μπορουν να το καταλαβουν .... ελπιζω επισης να σταματησει να ειναι τοσο αργο....γιατι ειλικρινα δεν μπορω να το αντεξω αυτο!!!! Ασε που μου μπλοκαρει και ολο τον server !!!!! παντως bug report εκανα, Ελεος ακομα και για να υποβαλω το μηνυμα πρεπει να περιμενω!!!!!

evelynkar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη evelynkar
H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,378 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε στις 22:43, 27-01-10:

ολο μου βγαζει οτι ο σερβερ ειναι απασχολημενος
και η υπογραφη μου χαθηκε..

ruko

Επιφανές Μέλος

H ruko έγραψε στις 22:46, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
επισης με ενοχλει που ειμαστε λιγο μπατε σκυλοι αλεστε, εχω την εντυπωση οτι θα μας δουλευουν κ δε μαρεσει καθολου........
Don't worry, τα τρολ είναι τρολ απ' όπου κι αν προέρχονται και θα έχουν την ανάλογη αντιμετώπιση.

Αρχική Δημοσίευση από ιβανα
επισης δε μπορω να βρω που ειναι τα προσωπικα μηνυματα,τα εχω μπουρδουκλωσει τελειως δε μπορω να βρω τιποτα, νιωθω ηλιθια
Πας κάτω αριστερά Εργαλεία > Πίνακας Ελέγχου Χρήστη > Προσωπικά μηνύματα

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

Το avatar του χρήστη moukelis
H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 22:47, 27-01-10:

Εγω πιστευω οτι ειναι λογικο να μας ξενιζει η νεα παρουσιαση απο τη στιγμη που ειχαμε συνηθισει σε αλλη.Αλλα νομιζω οτι ειναι θεμα συνηθειας.Εμενα με ενοχλουσε που εβλεπα λιγα μηνυματα σε καθε σελιδα και επρεπε συνεχως να αλλαζω σελιδα,αλλα το αλλαξα απο τις ρυθμισεις και τωρα ειναι και τα γραμματα κανονικα και μου φαινεται οπως παλια.Πιστευω οτι ειναι το ιδιο πραγμα απλα σε αλλο περιτυλιγμα,και θα το συνηθισουμε.Καταλαβαινω οτι βολευει καλυτερα η διαχειριση ετσι,και μ'αρεσουν καποια καινουρια features,οπως να βαζουμε embedded βιντεακι απο το YouTube και να μη χρειαζεται να πηγαινει ο καθενας εκει να το δει,που εχουμε περισσοτερα emoticons,που ειναι πιο καλαισθητη η σχεδιαση...Καταλαβα κι εγω οτι πεφτει λιγο δουλεμα απο τα αλλα sites και δε μου αρεσε,το βρηκα καπως αναγωγο...κι εμενα μου φαινεται χαζο να διαβαζω για ακριβα παπουτσια και ρουχα ή για τατουαζ,ή για την καινουρια καφετερια που ανοιξε,αλλα δεν κοροϊδεψα κανεναν.Τελος παντων,αυτο ειναι θεμα του καθενα,αλλα λιγος σεβασμος δε βλαπτει.Δεν ειναι θεμα report,καποια πραγματα δυστυχως δε μαθαινονται με το ζορι,ειναι θεμα παιδειας...
Ευχαριστω τη Λια και τους συνεργατες της που δουλεψαν τοσο σκληρα για να μην κρατησουν πολλες μερες κλειστα τα αγαπημενα μας sites και που προσπαθουν να τα κανουν ολοενα και καλυτερα.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 22:51, 27-01-10:

εγω το ξαναλεω....δεν με πειραζουν οι αλλαγες...θα τις συνηθισουμε...με πειραζει...κυριως οτι χαθηκαν ολες οι φωτο μου...δεν το αντεχω,...

evelynkar

Επιφανές Μέλος

H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,378 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε στις 22:54, 27-01-10:

δωρα πως μικραινεις την γραμματοσειρα??

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H Δώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 7 γάτες (6 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 41,184 μηνύματα.

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 22:56, 27-01-10:

Δε μικρυνα τη γραμματοσειρα,ρυθμισα να φαινονται περισσοτερα μηνυματα ανα σελιδα.

evelynkar

Επιφανές Μέλος

H evelynkar έγραψε στις 23:01, 27-01-10:

κι αυτο που πας για να το κανεις?

din@ (Κων/να)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη din@
H Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H din@ έγραψε στις 23:05, 27-01-10:

ουτε εμενα μου αρεσει...ειναι πολυ μπερδεμενο...σορρυ αλλα προτιμω το προηγουμενο

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 23:14, 27-01-10:

εμενα δεν με νοιαζουν ολα αυτα...εγω θελω τις φωτο μου.....μπορω να τις εχω........αη στο καλο...δυο θεματα...ενα χρονο τωρα...και ουτε μια φωτο απο τα μωρα μου...θα σκασω........αν δεν ξαναεμφανιστουνε...εγω θα τις ξαναβαλω...

tzoutzou

Διακεκριμένο μέλος

H tzoutzou έγραψε στις 23:19, 27-01-10:

Ρε συ Δωρα,που ειναι αυτες οι ρυθμισεις?????????

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 23:21, 27-01-10:

εμενα παλι...το μονο που δεν με πειραζει ειναι τα μεγαλα γραμματα...γιατι μπαινωβ με το καινουργιο λαπιτοπι και τα ειχε πολυ μικρα...

moukelis (Δώρα)

Εκτροφέας

H moukelis I am not weird,I am limited edition έγραψε στις 23:23, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από evelynkar
κι αυτο που πας για να το κανεις?
Απο την επεξεργασια ρυθμισεων νομιζω,μολις πας πανω στο ονομα σου σου βγαζει επιλογες.

Isiliel (Φεγγάρω)

Δραστήριο Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:25, 27-01-10:

εμενα δεν με νοιαζουν ολα αυτα...εγω θελω τις φωτο μου.....μπορω να τις εχω........αη στο καλο...δυο θεματα...ενα χρονο τωρα...και ουτε μια φωτο απο τα μωρα μου...θα σκασω........αν δεν ξαναεμφανιστουνε...εγω θα τις ξαναβαλω...
Πουπουλίνα μου, ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι οι φωτογραφίες δεν εξαφανίστηκαν εσκεμμένα και ότι πολύ σύντομα θα διορθωθεί το πρόβλημα και θα μπουν πάλι στη θέση τους. Λίγο υπομονή χρειάζεται να κάνεις μόνο. Εφ' όσον έκανες bug-report, σύντομα θα ασχοληθεί η Λια με αυτό το θέμα και θα λυθεί. Δεν ωφελεί να το επαναλαμβάνεις κάθε λίγο και λιγάκι.

Κι εγώ είχα το γάτο μου στην υπογραφή εδώ και τώρα εμφανίζεται αυτή που είχα στο στέκι. Κάντε υπομονή, και όλα θα διορθωθούν. Και φυσικά βοηθήστε με bug reports.

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (9 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 1,354 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:28, 27-01-10:

Πουπουλίνα, αυτές δεν είναι οι φωτό σου; https://forum.mycat.gr/gallery/brow...5&userid=18041
Κατάλαβα κάτι λάθος όσον αφορά το πρόβλημα;

Όσον αφορά τους συνδεδεμένους χρήστες, το έκανα να δείχνει μόνο όσους είναι εντός του MyCat (ή σε σελίδα που δεν "ανήκει" σε section, πχ κάποιο προφίλ)

Το πλήθος των νέων μηνυμάτων θα διορθωθεί.

Όσοι έχετε πρόβλημα με αυτό που βγάζει και πρέπει να πατήσετε Yes, μπορείτε να το λύσετε αν αναβαθμίσετε τον Internet Explorer σας. (όχι ότι δεν θα λυθεί, αλλά δεδομένου ότι αφορά μόνο παλιό Internet Explorer, δεν έχει υψηλή προτεραιότητα, σε σχέση με άλλα σοβαρότερα προβλήματα)

Όσο για το αν προτιμούσατε το παλιό site, είναι κατανοητό. Προσπαθήστε να καταλάβετε όμως ότι ΔΕΝ είναι εφικτό να πάμε πίσω, οπότε απλά πείτε όσο πιο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ γίνεται τι σας ενοχλεί τώρα, και θα κάνω ο,τι μπορώ για να διορθωθεί.

Μυρτω4038 (Νίκη)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Μυρτω4038
H Νίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 δικές μου και πλήθος αδέσποτων έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,756 μηνύματα.

H Μυρτω4038 Οι τρεις caballeros σας χαιρετούν! έγραψε στις 23:28, 27-01-10:

Εφή στην gallery υπάρχουν οι φωτογραφίες σας; Τουλάχιστον δεν έχουν χαθεί ολοκληρωτικά;

Και προσπαθώ να δω όσο γίνεται, θετικά την νέα αλλαγή.Πιστεύω ότι είναι θέμα χρόνου να συνηθίσουμε την νέα μορφή του φόρουμ.
Αυτό που με ενοχλεί είναι που εμφανίζονται όλα τα μέλη και από τα τρία φόρουμ και με κυάλια ψάχνω τους δικούς μας.
Είναι θέμα χρόνου να αλλάξει αυτό (όπως η ταχύτητα του σαίτ) ή θα παραμείνει έτσι;
Και εγώ έχει δει κάποια "ειρωνικά" σχόλια για γάτες, στο chat στο δωμάτιο του e-steki.
Κρίμα που χάθηκε το οικογενειακό μας κλίμα....ήξερες ότι γύρω σου έχεις άτομα που έχουν την ίδια με εσένα "τρέλλα" με τις γάτες.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους