Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 96,187 εγγεγραμμένα μέλη και 713,940 μηνύματα σε 22,527 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 450 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Με ανησυχούν τα ούρα του γάτου μου

Anastasia Vz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anastasia Vz
H Anastasia Vz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (5 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H Anastasia Vz έγραψε στις 00:02, 29-11-11:

ο γατουλης μου πηγαινει και κανει τ τσισα του μονο σε μια συγκεκριμενη γψνια της αμμωλεκανης..σημαινει κατι αυτο??
επισης σημερα που καθαρισα την αμμωλεκανη ειχαν μια εντονη μυρωδια αμμωνιας..τι ειναι αυτο??

(συγνωμη που δεν βαζω τις αποριες μου στο αναλογο θεμα αλλα δεν εχω εξικοιωθει με το site:/)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ατσίδας

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ατσίδας
H Ατσίδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (περίπου 16 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H Ατσίδας μια γάτα,a cat,una gata,die katse έγραψε στις 00:01, 30-11-11:

Μου φαίνεται φυσιολογικό. Μην ανησυχείς! Και τα δικά μου γατιά το κάνουν. 'Οσο για την μυρωδιά, τα τσίσα των γατιών μυρίζουν αμωνία.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πρόβλημα με την ουρά του - Από lee sin
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-01-13 στις 11:02.
    • Πρόβλημα με ουρά - Από dimitrafish
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-11-12 στις 21:59.
    • SOS κόπηκε η ουρά της - Από fenaki12
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 22-06-10 στις 22:20.
    • Αίμα στα ούρα - Από xcubis
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα υγείας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-08-09 στις 14:44.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους