Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 113,559 εγγεγραμμένα μέλη και 713,271 μηνύματα σε 22,458 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 427 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Γατάκι δεν με αφήνει να το σκουπίσω μετά το φαγητό

AnnaC

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη AnnaC
H AnnaC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H AnnaC έγραψε στις 10:26, 03-05-21:

Χαίρετε και πάλι! Τα γατάκια που φιλοξενώ είναι ακόμα μικρά και μετά το γάλα τους πρέπει να τα κάνω να κάνουν την ανάγκη τους. Παίρνω λοιπόν βαμβάκι βρεγμένο και προσπαθώ να τους κάνω μασαζακι στον ποπό. Το ένα από αυτά όμως δεν κάθεται με τίποτα και κάθε φορά έχουμε μάχη! Μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;; Κάνω κάτι και το πονάω (προσπαθώ να το τρίβω όσο πιο απαλά γίνεται, δεν βάζω δύναμη) ή δεν του αρέσει η διαδικασία;; Τα κρατώ μπρούμυτα στην παλάμη μου γιατί ανάσκελα δεν κάθονται, μήπως υπάρχει άλλος τρόπος πιο βολικός;; Επίσης, υπολογίζουμε ότι είναι 3 εβδομάδων, πώς θα ξέρω ότι είναι έτοιμα να κάνουν μόνα τους την ανάγκη τους;;
Ευχαριστώ!! Όποιος μπορεί να βοηθήσει... γιατί τα χέρια μου δεν αντέχουν άλλες γρατσουνιές!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Δεν με αφήνει να τον προσεγγίσω - Από xontrogato
      Το θέμα έχει λάβει 70 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-01-18 στις 09:11.
    • Φαγητό γάτας μετά από τραυματισμό - Από Alexiapp
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-11-12 στις 19:46.
    • Αφήνει το φαΐ της...! - Από hionath1980
      Το θέμα έχει λάβει 10 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-03-11 στις 16:33.
    • Δεν με αφήνει να διαβάσω... - Από Cleopatra
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συμπεριφορά & Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-06-07 στις 11:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους