Το MyCat είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 100,857 εγγεγραμμένα μέλη και 711,707 μηνύματα σε 22,287 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το MyCat άλλα 323 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο MyCat.

Εγγραφή Βοήθεια

Σειρά τροφής Equilibrio

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη みことftw
H Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 19:36, 27-05-10:

Equilibrio Adult cats- from 12 months of age- castrated/neutered

Πρωτεινες ελαχ. 38.0%
Έλαια ελαχ. 9.0%
Φυτικες ινες μεγ. 6.5%
Υγρασια μεγ. 10.0%
Τέφρα μεγ. 8.0%
Ασβεστιο μεγ. 1.4%
Φωσφορο ελαχ. 0.3%

Προελευση: Βραζιλια
Πρωτες υλες: κρεας κοτοπουλο, φυτικα ελαια, αλεσμενο ρυζι, γλουτενη καλαμποκιου, ιχθυελαιο, γευμα ψαριου, συκωτι κοτοπουλου, αποσταγμα yucca shidigera, μαγια, λιναρόσπορος, τοκοφερολη, λιπαρα κοτοπουλου, βιταμινες.

Σημειωτεον, ειναι εγκεκριμενη με ΙSO 9001 ( o pet shopας μου ελεγε οτι ειναι και η μονη απο ολες τις εισαγομενες)
Το εναμιση κιλο, 11 ευρω, αλλα λογικα μπορω να το βρω και φθηνοτερα με λιγο ψαξιμο.

Πως σας φαινεται? Την πηρα του Μικότο δοκιμαστικά. Βλεπω οτι εχει καλαμποκι και ρυζι, αλλα δεν ειμαι σιγουρη για τα υπολοιπα. Εχει περισσοτερη πρωτεινη απο την ακανα και την οριτζεν παντως (3 %)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 1 γάτα (2 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 893 μηνύματα.

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 19:44, 27-05-10:

Μυστηρια πραγματα... Εψαξα και βρηκα το site της εταιριας, και εχει διαφορετικες τιμες, και αλλη συσκευσασια απο αυτην που πηρα Ισως ειναι παλαιοτερη ή νεοτερη.

Παντως η εταιρια λεει super premium pet food Αυτο καλο δεν ειναι? Ποιες ειναι οι super premium?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evelynkar

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη evelynkar
H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,378 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε στις 20:21, 27-05-10:

την εχω παρει απο το πετσοπ που ψωνιζω..τις ειχαν σε προσφορα γιατι δεν πωλουνταν κ ταιζω τα αδεσποτακια μ αυτην μου φαινεται αρκετα καλη για την τιμη της ..

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 20:27, 27-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από evelynkar
την εχω παρει απο το πετσοπ που ψωνιζω..τις ειχαν σε προσφορα γιατι δεν πωλουνταν κ ταιζω τα αδεσποτακια μ αυτην μου φαινεται αρκετα καλη για την τιμη της ..
11 ευρω το εναμιση κιλο σημαινει 18 ευρω τα 2μιση κιλα. 20 ευρω παιρνω το δυομισακιλο την οριτζεν. Εσυ βεβαια τα βρηκες προσφορα Εγω απο εκει που τα πηρα φερνει συνεχεια, γιατι τις πουλαει και πολυ Το αρκετα καλη απο που προκυπτει? Ο Μικοτο τρελαθηκε παντως, και μυριζουν πολυ ομορφα οι κροκετουλες.

Παράθεση

evelynkar

Επιφανές Μέλος

H evelynkar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (10+ έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 7,378 μηνύματα.

H evelynkar έγραψε στις 20:40, 27-05-10:

το καλη το λεω γιατι ειναι κρεας το πρωτο συστατικο και εχει καλο ποσοστο πρωτεινης ..εγω τα 500γρ τα πηρα 1,90 ευρω! κ πηρα 5 συσκευασιες!

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 20:47, 27-05-10:

..εγω τα 500γρ τα πηρα 1,90 ευρω! κ πηρα 5 συσκευασιες!
πλακα μου κανεις!! τους μαυρους κεραταδεεεες τα λεφτουδακια μουουουουουου

Παράθεση

evelynkar

Επιφανές Μέλος

H evelynkar έγραψε στις 20:50, 27-05-10:

οχι δεν κανω πλακα, εχω ακομη 2 κ πηγα τωρα κ ειδα την τιμη!! αν θες βγαζω κ φωτο χαχαχαχ

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 20:55, 27-05-10:

To κερατο μου δηλαδη Ξερω οτι βαραει καπως ο πετσοπας πανω απο το σπιτι μου, αλλα φερνει την μπιοκατς και με βολευει γιατι ειναι κοντα. Αλλα οχι και ετσι βρε αδερφε. Θελω αν ξερει κανεις απο τροφες να μου εξηγησει με περισσοτερη λεπτομερεια τα συν και πλην αυτης της τροφης

Παράθεση

nikos_x (Nίκος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nikos_x
Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει 1 γάτα (Αρκετες. έχουν περάσει από τα χέρια του) . Έχει γράψει 389 μηνύματα.

O nikos_x έγραψε στις 10:20, 28-05-10:

Ποιες ειναι οι super premium?
Aυτα ειναι μαρκετινγκ,μην ψαρωνεις.

Πρωτες υλες: κρεας κοτοπουλο, φυτικα ελαια, αλεσμενο ρυζι, γλουτενη καλαμποκιου, ιχθυελαιο, γευμα ψαριου, συκωτι κοτοπουλου, αποσταγμα yucca shidigera, μαγια, λιναρόσπορος, τοκοφερολη, λιπαρα κοτοπουλου, βιταμινες.
Αυτα δεν ειναι καλα.

Αλλα μου φαινεται πολυ γενικη η αναλυση της τροφης. Σιγουρα δεν γραφει κατι αλλο στα συστατικα? Επισης,τι συντηρητικά χρησιμοποιούν?Ποιες ειναι οι ''βιταμινες''? Δεν γραφει?

Σημειωτεον, ειναι εγκεκριμενη με ΙSO 9001 ( o pet shopας μου ελεγε οτι ειναι και η μονη απο ολες τις εισαγομενες)
Δεν μου λεει κατι αυτο. ISO παιρνει οποιαδηποτε εταιρια αρκει να πληρει καποιες προυποθεσεις.

Εχει περισσοτερη πρωτεινη απο την ακανα και την οριτζεν παντως (3 %)
Το θεμα δεν ειναι το ποσοστο της πρωτεινης αλλα η προελευση της.Ζωικης ή φυτικης.

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 18:38, 14-06-10:

Μετα απο ενα μηνα χρησης, να αναφερω τα εξης:

Το τριχωμα του Μικοτο μου, που ειχε γινει τραχυ με την Οριτζεν και την Ακανα, επεστρεψε στην λουτρινη, βελουδινη υφη του, οπως οταν ηταν γατακι και του εδινα την ρουαγιαλ κιττεν.

Τα κοπρανα μειωθηκαν σε ποσοτητα, και η μυρωδια δεν ειναι τοσο εντονη, οπως με Οριτζεν και Ακανα, που δεν μπορουσες να σταθεις απο την μποχα.

Τις τρωει ευχαριστα, και δεν τρωει μεγαλη ποσοτητα, χορταινει με την κανονικη. Οποτε μου κρατησε το εναμιση κιλο περιπου δυο βδομαδες (εδωσα και σε ενα αδεσποτο γατακι εξω απο το σπιτι, αυτο που κυνηγαω μια βδομαδα τωρα αρκετη τροφη)

Δεν θα τις ξαναπαρω παρα μονο σε περιπτωση αναγκης, γιατι τρωει και τις Applaws ετσι ευχαριστα που ειναι σαφως ανωτερη τροφη. Αλλα την προτεινω σε οποιον δεν εχει προβλημα αλλεργιας στα σιτηρα το γατι του, και θελει μια οικονομικη και καλη τροφη.

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

Το avatar του χρήστη Πουπουλίνα
H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,190 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 18:45, 14-06-10:

εγω παλι λεω..οτι 2 ευρω για τροφη...αποκλειεται να ειναι καλη...συγνωμη..αλλα ειμαι της αποψης οτι ,ότι πληρωνεις..παιρνεις...οχι παντα βεβαια,αλλα αυτο ιχυει σιγουρα για τα παμφθηνα..εχεις κοιταξει,εκτος απο τα σιτιρα,ποσα συντηριτικα και χρωστικρες μπορει να εχει;;;..ενδεικτικα σου αναφερω για ακρως καρκινογονα τα συστατικα BHA,BHT....
...εγω παντως που χρησιμοποιω ακανα,μια χαρα μυριζουν τα κακακια τους(βασικα δεν ειδα καμμια διαφορα απο την ρουαγιαλ),μια χαρα ειναι το τριχωμα τους...και ακομα καλυτερα που τρωνε πολυ λιγοτερο και χορτασινουν πολυ περισσοτερο..παντα περισσευει φαγητο...βεβαια,δεν ανεχονται ολα τα γατια την ιδια τροφη,..αλλα σιγουρα δεν θα επαιρνα τροφη με 2 ευρω...

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 19:10, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
εγω παλι λεω..οτι 2 ευρω για τροφη...αποκλειεται να ειναι καλη...συγνωμη..αλλα ειμαι της αποψης οτι ,ότι πληρωνεις..παιρνεις...οχι παντα βεβαια,αλλα αυτο ιχυει σιγουρα για τα παμφθηνα..εχεις κοιταξει,εκτος απο τα σιτιρα,ποσα συντηριτικα και χρωστικρες μπορει να εχει;;;..ενδεικτικα σου αναφερω για ακρως καρκινογονα τα συστατικα BHA,BHT....
...εγω παντως που χρησιμοποιω ακανα,μια χαρα μυριζουν τα κακακια τους(βασικα δεν ειδα καμμια διαφορα απο την ρουαγιαλ),μια χαρα ειναι το τριχωμα τους...και ακομα καλυτερα που τρωνε πολυ λιγοτερο και χορτασινουν πολυ περισσοτερο..παντα περισσευει φαγητο...βεβαια,δεν ανεχονται ολα τα γατια την ιδια τροφη,..αλλα σιγουρα δεν θα επαιρνα τροφη με 2 ευρω...
Πουπυ μου, η Εβελυν την πηρε προσφορα δυο ευρω. Ξερεις ποιο ειναι το κοστος παραγωγης της Ακανα και της Οριτζεν? Επειδη τις πουλανε τοσο ακριβες, δεν σημαινει οτι ειναι και τοσο καλες.Οπως και η ρουαγιαλ και η χιλλς ειναι εξισου ακριβες αλλα σαφως κατωτερες, και πασαρονται ως απο τις καλυτερες τροφες. H τεχνικη αυτη του μαρκετινγκ λεγεται price skimming ή psychological pricing. Γνωριζοντας οτι προσφερουν ενα προιον που δεν προσφερουν πολλοι αλλοι, χτυπανε την τιμη κανοντας το να φαινεται ακομα πιο "πολυτιμο". Δεν λεω οτι το κοστος παραγωγης ειναι 2 ευρω το κιλο, σιγουρα ομως δεν ειναι και 16 ευρω το κιλο. Η τροφη αυτη δεν περιεχει ουτε ΒΗΑ ουτε ΒΗΤ, απο οτι βλεπω στην συσκευασια. Εμενα ο Μικοτο δεν ετρωγε με τιποτα ουτε Ακανα, ουτε Οριτζεν. Εκατσε νηστικος 3 μερες, αντι να φαει. Εμενα αυτο, κατι μου λεει για την τροφη, οταν εχεις να κανεις με εναν γατο πολυ καλοβολο στο φαι.

Πανω στην σακουλα λεει οτι δεν περιεχει Ruminants, που ειναι τα μηρυκαστικα, δεν ξερω τι ακριβως θελει να πει. Φανταζομαι οτι εννοει τα υπολοιπα κρεατος που χρησιμοποιουν καποιες τροφες. Δεν αναφερει τεχνητες χρωστικες και συντηρητικα, που ειναι υποχρεωμενοι να το κανουν ΑΝ υπαρχουν, και λεει οτι η πρωτεινη προερχεται απο το κρεας. Επισης, εχει περισσοτερη πρωτεινη απο την Οριτζεν. Το μονο που την καθιστα χειροτερη τροφη ειναι τα σιτηρα, και τα φυτικα ελαια. Ο Μικοτο δεν εχει εμφανισει αλλεργιες, που ειναι το κυριοτερο προβλημα με τα σιτηρα. Η τιμη λεει πολυ λιγα πραγματα, και εγω δεν κρινω απο εκει, αλλα απο το πως αντιδραει το ζωο μου σε αυτην. Και η Applaws που ειναι στο ακριβως ιδιο επιπεδο με Ακανα και Οριτζεν την πηρα 16 ευρω τα 2μιση κιλα, ενω τις αλλες 22 και 23 ευρω. Νομιζω μας πιανουνε και λιγο κοτσους.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

evelynkar

Επιφανές Μέλος

H evelynkar έγραψε στις 19:15, 14-06-10:

σιγουρα δεν ειναι 2 ευρω η συγκεκριμενη τροφη, εγω ετυχε να την βρω τοσα γιατι θελανε να την πουλησουνε επειδη δεν ειχαν σκοπο να συνεχισουν να την φερνουν. ειναι κατωτερη απο ακανα κ οριτζεν αλλα πιστευω οτι μπορει να ειναι καλυτερη απο ρουαγιαλ

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Hlianna
H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,429 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 19:15, 14-06-10:

η εβελυν την πηρε 2 ευρω γιατι ο πετσοπας την ειχε σε προσφορα και οχι επειδη τοσο κανει η τροφη..σιγουρα τα 500 σε οποιοδηποτε αλλο πετσοπ θα εχουν περισσοτερα λεφτα

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 19:16, 14-06-10:

σιγουρα δεν ειναι 2 ευρω η συγκεκριμενη τροφη, εγω ετυχε να την βρω τοσα γιατι θελανε να την πουλησουνε επειδη δεν ειχαν σκοπο να συνεχισουν να την φερνουν. ειναι κατωτερη απο ακανα κ οριτζεν αλλα πιστευω οτι μπορει να ειναι καλυτερη απο ρουαγιαλ
Τα ποσα γραμμαρια πηρες δυο ευρω? Νομιζα το εναμισακιλο.

Παράθεση

evelynkar

Επιφανές Μέλος

H evelynkar έγραψε στις 19:17, 14-06-10:

τα 500γρ

Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 2 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 2,429 μηνύματα.

H Hlianna έγραψε στις 19:18, 14-06-10:

μαρεσει που και οι 3 απαντησαμε ταυτοχρονα..αχαχαχα

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει 3 γάτες (3 έχουν περάσει από τα χέρια της) . Έχει γράψει 37,190 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:20, 14-06-10:

ναι..καλα ολα αυτα..αλλα δεν μπορω να πιστεψω οτι μια οριτζεν που βραβεβεται συνεχομενα ως η καλυτερη τροφη..εχει πλήρωσει ή δεν ξερω και εγω τι αλλο τους κριτες και αυτους τελοσπαντων που βγαζουν τις καλυτερες τροφες καθε χρονο...δεν ειμαι της συνομοσιολογιας εγω....αλλα και μονο να δεις τα συστατικα της ακανα και της οριτζεν..δεν συγκρινονται με καμμιας αλλης απο αυτες που ξερω..επισης δεν χρειαζεται να γραφει συντηριτικα ή χρωματα..απλα βαζουν την επιστημονικη ονομασια,ή καποιους αριθμους...και τρεχα εσυ να βρεις τι ειναι αυτο το συστατικο...το ιδιο δεν γινεται και με τα τροφιμα μας;;εχουν 100 ονομασιες για τα χημικα που βαζουν...

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 19:22, 14-06-10:

Σε καλο σου, νομιζα οτι ειχες παρει το εναμιση κιλο 2 ευρω Αν σκεφτεις οτι εγω εδωσα 11 ευρω το εναμιση κιλο, εσυ θα εδινες 6 ευρω το εναμιση κιλο, αρα την ειχανε 50% εκπτωση. Και παλι, καλα θα μου εβγαινε. Δεν ξερω ποσο καλη τροφη ειναι, αλλα μου εκανε τεραστια εντυπωση αυτο το πραγμα με το τριχωμα του Μικοτο Τωρα δεν ξεκολαω απο πανω του, ειναι τοσο απαλουληηηης

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 19:25, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από πουπουλινα
ναι..καλα ολα αυτα..αλλα δεν μπορω να πιστεψω οτι μια οριτζεν που βραβεβεται συνεχομενα ως η καλυτερη τροφη..εχει πλήρωσει ή δεν ξερω και εγω τι αλλο τους κριτες και αυτους τελοσπαντων που βγαζουν τις καλυτερες τροφες καθε χρονο...δεν ειμαι της συνομοσιολογιας εγω....αλλα και μονο να δεις τα συστατικα της ακανα και της οριτζεν..δεν συγκρινονται με καμμιας αλλης απο αυτες που ξερω..επισης δεν χρειαζεται να γραφει συντηριτικα ή χρωματα..απλα βαζουν την επιστημονικη ονομασια,ή καποιους αριθμους...και τρεχα εσυ να βρεις τι ειναι αυτο το συστατικο...το ιδιο δεν γινεται και με τα τροφιμα μας;;εχουν 100 ονομασιες για τα χημικα που βαζουν...
Μα αυτο θελω να σου πω, οτι δεν εχει τετοια πραγματα στα συστατικα. Το μονο τεχνητα προστεθιμενο ειναι οι βιταμινες. Και σιγουρα, τα βραβεια δειχνουν πολλα πραγματα, απλα επειδη μου ανεφερες την τιμη ως κριτηριο, εκει διαφωνω καθετα.

Δεν λεω οτι εχουν πληρωσει καλε Ουτε οτι δεν ειναι καλες τροφες. Αλλα οπως και στους ανθρωπους, ετσι και στις γατες δεν κανουνε ολες οι τροφες για ολα τα στομαχια

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 19:48, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από みことftw
Μα αυτο θελω να σου πω, οτι δεν εχει τετοια πραγματα στα συστατικα. Το μονο τεχνητα προστεθιμενο ειναι οι βιταμινες. Και σιγουρα, τα βραβεια δειχνουν πολλα πραγματα, απλα επειδη μου ανεφερες την τιμη ως κριτηριο, εκει διαφωνω καθετα.

Δεν λεω οτι εχουν πληρωσει καλε Ουτε οτι δεν ειναι καλες τροφες. Αλλα οπως και στους ανθρωπους, ετσι και στις γατες δεν κανουνε ολες οι τροφες για ολα τα στομαχια
μαρη..δεν ειπα οτι ΕΣΥ τα λες...γενικα μιλαω...και το οτι δεν κανουν ολες οι τροφες για ολα τα στομαχια..ναι ..συμφωνω..απλα ,εγω αυτο που πιστευω ειναι οτι το να τρωνε τα γατια μας μια τροφη πιο ευχαριστα απο μια αλλη,δεν λεει απολυτως τπτ..μη σου πω οτι δεν μου λεει παντα και το γυαλιστερο τριχωμα...ΜΑΚΡΟΠΡΟΘΕΣΜΑ ειναι το θεμα τι κανουν οι τροφες..και αυτο σιγουρα δεν μπορουμε να το ξερουμε για καμμια τροφη,...διοτι χρυσο μου...τι να το κανω εγω το γυαλιστερο τριχωμα....αν δεν ειναι ζωντανβος ο γατος μου;;;...φτου,φτου,φτου παναγιτσα μου....λεμε τωρα...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hlianna

Επιφανές Μέλος

H Hlianna έγραψε στις 20:15, 14-06-10:

πστευω οτι δεν υπαρχει λογος να γινεται αυτη η κουβεντα..εχει γινει ξανα και ξανα και ολοι εχουμε διαφορετικη αποψηπριν ηταν η royal τωρα ειναι η οριτζεν και η ακανα και αργοτερα θα βγει μια τροφη καλυτερη απο αυτες..θεμα marketing και ανταγωνισμου μεταξυ των εταιριων ειναι..ας μην υποτιμουμε ομως και τις αλλες τροφες που ειναι εξισου καλες και μεχρι τωρα τις θεωρουσαμε τις καλυτερες..δεν υπαρχουν μονο οι οριτζεν και ακανα και δεν ταιριαζουν σε ολα τα γατια αυτες οι τροφες οπως επισης μπορει και το πορτοφολι μερικων να μην αντεχει να παρει τοσο ακριβη τροφη

Παράθεση

みことftw (Αφροδίτη)

Περιβόητο Μέλος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 20:17, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από Hlianna
πστευω οτι δεν υπαρχει λογος να γινεται αυτη η κουβεντα..εχει γινει ξανα και ξανα και ολοι εχουμε διαφορετικη αποψηπριν ηταν η royal τωρα ειναι η οριτζεν και η ακανα και αργοτερα θα βγει μια τροφη καλυτερη απο αυτες..θεμα marketing και ανταγωνισμου μεταξυ των εταιριων ειναι..ας μην υποτιμουμε ομως και τις αλλες τροφες που ειναι εξισου καλες και μεχρι τωρα τις θεωρουσαμε τις καλυτερες..δεν υπαρχουν μονο οι οριτζεν και ακανα και δεν ταιριαζουν σε ολα τα γατια αυτες οι τροφες οπως επισης μπορει και το πορτοφολι μερικων να μην αντεχει να παρει τοσο ακριβη τροφη
Aσε μας κοπελα μου να κονταροχτυπηθουμε ποια ειναι η καλυτερη τροφη!
Πουπυ, ελα, σε προκαλω σε μονομαχια μεχρι θανατου την αυγη

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:45, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από みことftw
Aσε μας κοπελα μου να κονταροχτυπηθουμε ποια ειναι η καλυτερη τροφη!
Πουπυ, ελα, σε προκαλω σε μονομαχια μεχρι θανατου την αυγη

αχαχαχαχα..τωρα το ειδα!!!!!!!!!!
....ναι μαρη ηλιαννα...τι πεταγεσαι εσυ σαν την τσ...(δεν θα το πω..)...εγω θελω κονταροχτυπηματα με την αφροδιτουλα μου!!!!

Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη MissKit
H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,108 μηνύματα.

H MissKit έγραψε στις 20:55, 14-06-10:

Τσούπρες χαραμίζεστε! 10 βήματα, πάρτε τα όπλα και ξεκινάμε! Όποιος βαρέσει πρώτος!
Έφη αν μπει κανένας από την εταιρεία της όριτζεν στο mycat θα σου δώσει ποσοστά!

Παράθεση

Πουπουλίνα

Supervisor

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε στις 20:57, 14-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από MissKit
Τσούπρες χαραμίζεστε! 10 βήματα, πάρτε τα όπλα και ξεκινάμε! Όποιος βαρέσει πρώτος!
Έφη αν μπει κανένας από την εταιρεία της όριτζεν στο mycat θα σου δώσει ποσοστά!
ναι...ναι!!!!!!!!!!...παρακαλω πολυ τα ποσοστα μου θα τους πω!!!!!!!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Σειρά τροφής Purina - Από moukelis
      Το θέμα έχει λάβει 65 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-03-19 στις 21:43.
    • Σειρά τροφής Blue - Από avtwvia
      Το θέμα έχει λάβει 45 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-10-11 στις 20:03.
    • Σειρά τροφής Oliver - Από ANNA KATΣΑΡΟΥ
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-08-10 στις 02:29.
    • Σειρά τροφής Affinity - Από ^Dark Angel^
      Το θέμα έχει λάβει 48 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 09-07-10 στις 08:40.
    • Σειρά τροφής Bosch - Από escape
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διατροφή.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-10 στις 01:02.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους